שירותי הדברה

הם מציקים והם מטרידים והם מגיעים יחד עם הקיץ והחום, ובכל שנה רבים מאתנו מחפשים את הפתרונות הטובים ביותר על מנת להיפטר מהם – המזיקים. אין דבר יותר מרגיז מלהגיע בבוקר למטבח, לפתוח את המגירות ולגלות נמלים משוטטים בהן ולאחר מבט חטוף על השיש ושאר המטבח לגלות שהבעיה חמורה הרבה יותר משחשבנו. חרקים ומזיקים לא רק לא נעימים אסתטית אלא גם עלולים לפגוע בבריאותנו ועלולים לגרום לנזקים. הדבר הנכון ביותר יהיה להדביר את המזיקים הללו, ולהיפטר מהם לפחות עד לסוף העונה הנוכחית. שירותי הדברה יש בכל הארץ אך חשוב להכיר את מי שעומד להדביר את הבית שלנו.

עשה ואל תעשה
יש לא מעט חומרים שאנשים עושים בהם שימוש, חומרים שחברים או מכרים ממליצים עליהם שלדבריהם אמורים לפתור את הבעיה. לצערנו רוב החומרים הללו עוזרים לזמן קצר אך אי אפשר לסמוך עליהם לטווח הרחוק. בנוסף, חשוב לוודא שהחומרים הללו עם אישור של משרד הבריאות מכיוון שיש חומרים שמגע עימם או שאיפה שלהם עלולים להיות מסוכנים. אם אתם לא בטוחים שמה שאתם שמים לא מסוכן, אל תיקחו סיכון. מה כן לעשות? הדבר הנכון ביותר יהיה להזמין שירותי הדברה, בין אם מדובר על ריסוס כימי ובין אם מדובר על ריסוס אורגני, ועם שירותים כאלו אתם יכולים להיות רגועים לפחו לכמה חודשים בדרך כלל. 

מה חשוב לוודא?
כשאתם מזמינים שירותי הדברה חשוב שתוודאו כמה דברים. ראשית, אתם צריכים לוודא שהמדביר מורשה לעבוד כזו ושהוא עושה שימוש בחומרים מאושרים, והוא אמור להחזיק באישורים כאלו. חברה רצינית ומקצועית מחזיקה בדרך כלל אתר אינטרנט בו יש את כל המידע עליה כולל אישורים ומענה לכל שאלה. בנוסף, חשוב שתוודאו שיש אחריות על העבודה לפחות לשנה או לעונה החמה, כי אם לא כן יכול להיות שתצטרכו שוב פעם להזמין שירותי הדברה ולשלם פעם נוספת... עוד דבר חשוב הוא לוודא מה אתם צריכים לעשות לפני ומה אחרי, האם זה דורש מכם לפנות את הדירה או לא. כשמדובר על ריסוס אורגני בדרך כלל אין צורך לפנות את הבית אך אתם צריכים לבדוק את זה.

הדברה אורגנית
מן הסתם שמעתם את המושג הזה ועם שיטוט קצר ברשת בתחום ההדברה תיחשפו אליו. רבים מעדיפים היום הדברה אורגנית או במילים אחרות – הדברה באמצעות חומרים טבעיים כאלו שלא פוגעים בסביבה ולא הורגים בעלי חיים אחרים ובמקרים רבים גם לא את אלו שרוצים להיפטר מהם אלא רק מבריחים אותם וגורמים להם לא לשוב לזמן מה. שירותי הדברה אורגניים גם בריאים יותר לאדם ולא מהווים סיכון, וכולנו שמענו לצערנו על מקרים של שימוש בחומרים כימיים שהסתיימו עם פגיעה בריאותית.

עוד כמה דברים חשובים
שירותי הדברה ניתנים לא רק על מנת לפתור את בעיית הנמלים והתיקנים בקיץ אלא גם חולדות ועכברים, דבורים וצרעות ושאר מזיקים. אם אתם מגלים בבית סימני גללים של עכברים, חורים שמהם הם יכולים להיכנס ודברים אחרים אל תחכו, המצב כנראה לא ישתפר עד שיבוא החורף או עד שתפתרו את הבעיה באמצעות מדביר מקצועי. הדברה פותרת ברוב המקרים את הבעיות לתקופה ארוכה והיא נותנת שקט נפשי וכמובן גם שמירה על בריאות יושבי הבית, וכל מה שתם צריכים הוא למצוא את המדביר המתאים לכם זה שמחזיק באישורים הדרושים וזה שעושה את העבודה על הצד הטוב ביותר, וכפי שציינו נותן אחריות על העבודה שלו לכל העונה. לפרטים נוספים צרו קשר עם סופר ג'וק.
 
 
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896