ריסוס

ריסוס איכותי לבית
מזיקים כגון חרקים או מכרסמים מתרבים במהירות, בייחוד בתקופה החמה, וגורמים לנו מטרד ואי מנוחה, חלקם של המזיקים מעורר בנו תחושה לא נעימה וחלקם מעבירי מחלות מסוכנות ולכן מומלץ לבצע הדברה על מנת לצמצם את מספרם. אם יש לכם בבית ג'וקים (תיקנים) באזור המטבח, נמלים על השיש, נמלים במקלחת, עש המזון במזווה, עש הבגדים בחדרי השינה, פשפש המיטה על המזרן, יתושים (יתוש הנמר האסייתי) בחצר הבית, הזמינו שירותי ריסוס על ידי מדביר דירות מקצועי ומיומן של חברת סופרג'וק לקטילה מיידית של כל החרקים בבית.
 
"סופרג'וק" חברת הדברה אחראית מעניקה שירותי "ריסוס ירוק" לבית או שירותי "ריסוס ירוק" לחצר (הדברה בעלת רעילות נמוכה מאוד ליונקים - הדברה ידידותית לסביבה) לכל סוגי המזיקים. אצלנו תקבלו שירות של הדברה אחראית, יסודית ומקצועית מצוות של מדבירים מנוסים בעלי רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה מס' 2161.
"סופרג'וק" הדברה אחראית מחויבים לשירות ברמה הגבוהה ביותר ולכן יש לנו פתרונות הדברה מתקדמים לכל סוגי החרקים ולכל סוגי המכרסמים. אנחנו עובדים בצורה יסודית ומכסים את כל שטח הדירה כולל ריסוס פתחי הניקוז, ריסוס הביובים, הפנלים, רשתות החלונות וכל היקף הבית.
אנחנו משתמשים אך ורק בחומרי הדברה איכותיים וזו הסיבה שתוצאות ההדברה מהירות ולאורך זמן: הדברה נגד תיקנים תמיד תחל בניטור ובדיקת מקומות המסתור של התיקנים ולכן ריסוס נגד ג'וקים בביוב יחזיק מעמד לאורך עונה שלמה ואתם תיהנו מקיץ ללא מזיקים.
"סופרג'וק" הדברה אחראית מספקת בנוסף שירות של הדברה מחוץ לבית או הדברה בגינה הכוללת: הדברת יתושים, הדברת נמלת האש הקטנה, הדברת נמלים, הדברת עכבישים, הדברת נדלים, הדברת מכרסמים (הדברת חולדות, הדברת עכברים) ושירות של הדברה בבית: הדברת נמלים במטבח, הדברת עש הבגד, הדברת תיקנים, הדברת פשפשים, הדברת פרעושים, הדברת טרמיטים.

אם אתם עומדים לעבור לדירה חדשה או נכנסים לבית חדש ואתם מעוניינים להיכנס לבית נקי ממזיקים ניתן לקבל אצלנו שירות של הדברה לפני מעבר לדירה חדשה, הדברת דירה חדשה, הדברה לפני מעבר לבית חדש. שירות זה מתבצע על ידי מדביר מקצועי לאחר ניקיון הדירה אז אנחנו נבצע בדיקה יסודית של המבנה ונרסס את כל המזיקים כך שתוכלו להיכנס בצורה נעימה אל תוך הבית החדש.
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:

058-555-88-96


צוות "סופר ג'וק"
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896