ריסוס פרעושים

ריסוס פרעושים בבית

זה קורה כמעט לכל מי שיש לו בבית כלב או חתול אך לא רק. הקיץ מגיע ואיתו החום המעיק, חום שלא רק מציק מעצם קיומו אלא גם מביא עימו מזיקים שונים שאוהבים להיות בסביבה חמה. יש מכת גו'קים והרבה נמלים בעיקר במטבח, יש את הזבובים והיתושים, ולכל אלו נוסף עוד מזיק כשיש בעל חיים בבית – זה פרעוש. פרעושים הם מזיקים זעירים מאוד בגודל של 1-2 מילימטרים בלבד, מזיקים עוקצים שיש להם גפי פה המיועדים לדקירה ולמציצת דם ורגליים המיועדות לזחילה בין שערות הכלב או החתול ובעזרתן הוא יכול לקפוץ למרחק רב. פרעושים הם מזיקים שקשה להיפטר מהם בעיקר בגלל שקשה לעקוב אחריהם ולזהות אותם. עם כל הכבוד לתכשירים השונים שישנם לבעלי חיים למניעת פרעושים, ריסוס פרעושים הוא פעולה נדרשת וכדאי לעשות את זה כמה שיותר מהר.
 
תכשירי הדברה שונים לבעלי חיים
כפי שציינו ריסוס פרעושים נדרש בשביל למגר אותם לכה חודשים עד תום העונה החמה, אך רבים מעדיפים לפחות לנסות תכשירים שונים. יש ג'לים לכלבים ולחתולים למריחה, יש קולרים עם חומרים דוחי פרעושים, ויש מזרקים עם חומרים שיכולים לסייע. הדברת פרעושים באמצעים הללו יכולה להיות יעילה לזמן מה ולעיתים אף יכולה להיות יעילה לזמן ארוך, אך הבעיה היא שאתם לא יודעים אם יש עוד מאלו ואיפה ולכן ריסוס פרעושים מקצועי הוא הפתרון לבעיה הזו, ריסוס על ידי מדביר מקצועי שיפתור לכם את הבעיה ויחסוך לכם את החששות מלהיפגע מהמזיקים הללו.
 

נזק בריאותי לבני אדם ובעלי חיים

פרעושים הם מטרד לא נעים גם לבני אדם וגם לחתולים או כלבים וזו סיבה מספיק טובה בשביל להיפטר מהם אך מעבר לכך הם גם יכולים להוות סיכון בריאותי הן לבני אדם והן לבעלי חיים. פרעושים מטבעם מוצצים דם וככאלו הם עלולים להעביר מחלות באמצעות הדם מבעל חיים אחד לאחר או מבעל חיים לבן אדם. פרעושים מוצצים דם של בעלי חיים ובמקרים קיצוניים (נגיעות גבוהה של פרעושים) עלולים לגרום למות החיה כתוצאה מאנמיה. בנוסף, ילדים חשופים מאוד לעקיצות פרעושים משום שהם אוהבים לשהות קרוב לרצפה, במקרים רבים ילדים מתגרדים עד זוב דם ולעיתים קרובות נגרמת להם אינפקציה מקומית. לכן ריסוס פרעושים חשוב קודם כל בגלל הסיבות הללו. מעבר לכך עקיצה של פרעוש היא עקיצה כואבת מכיוון שהוא נצמד לעור ומוצץ את הדם, ולכן רצוי להיפטר מהם כמה שיותר מהר כבר כשהעונה מתחילה ועוד לפני שהם מתרבים וגורמים לנזקים.

פרעושים בכל מקום

רבים טועים לחשוב שאם אין פרעושים לכלב או לחתול זה אומר שאין פרעושים בבית. הנחה זו אינה נכונה מכיוון שפרעושים מתגוררים לא רק על פרוות אלא יכולים לשרוד בכל מקום, בעיקר כשמדובר על זחלים ולא על פרעושים בוגרים כשבתקופה הזו הם לא זקוקים לדם בשביל לשרוד ולכן הם יכולים להיות בכל מקום. הם יכולים להיות תחת הסדינים, תחת המיטה, בקפלי הווילונות או בין כריות הספה, בדשא או בין סיבי השטיח. אל תחכו לגלות הרבה מהם ואם גילתם אחד כנראה שהוא לא היחיד, ולכן צריך ריסוס פרעושים כמה שיותר מהר ובצורה מקצועית כמובן.

לבחור את המדביר המתאים

אם יש לכם פרעושים על הכלב או פרעושים על החתול יתכן ותמצאו גם פרעושים בבית או פרעושים בגינה. חברתינו הינה הדברה מומלצת באזור חדרה והשרון לטיפול וייעוץ בכל הקשור לטיפול בזחלי פרעושים וב פרעושים בוגרים. אם נעקצתם ואתם חוששים שיש לכם בעיה של פרעושים פנו אלינו ונוכל לבצע עבורכם הדברת פרעושים מקצועית. יש בידינו רישיונות והיתרים לביצוע כל פעולת הדברה, רישיון מס' 2161 ואנחנו משתמשים בתכשירי הדברה רשומים ובאישור המשרד להגנת הסביבה.
שירותים נוספים אותם תוכלו לקבל דרכינו : לכידת נחש, לוכד נחשים, לוכד חולדות, הדברת פשפש המיטה, הדברת ג'וקים, הדברה לנמלים, הדברת צרעות, הדברה נגד יתושים ועוד.

 

קרא עוד בנושא הדברת פרעושים או פשפשים.

 
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896