ריסוס נגד נמלים

הדברת נמלים בבית
"סופר ג'וק הדברה אחראית", מעניקה שירות הדברת נמלים בבית לכל סוגי הנמלים כולל הדברת נמלת האש הקטנה (ריסוס נמלת האש הקטנה) בשיטות של חומרי הדברה ידידותיים לסביבה (הדברת נמלים ירוקה). אם אתם מעוניינים בשרות של חברת הדברה מומלצת על מנת לבצע הרחקת נמלים מהבית,  צרו איתנו קשר ונבצע עבורכם ריסוס נגד נמלים בבית  או הדברת נמלים בחצר בצורה יסודית ואחראית ללא חשש לפגיעה בבני המשפחה או בחיות המחמד. ברשותנו רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה מס' 2161 להדברת חרקים, הדברת מכרסמים ולאיוד.

נמלים – מטרד בבית
נמלים הינם סוג של מזיק (או מטרד) שחודר לבית מהחצר או מטרד שמקנן בתוך הבית. נמלים אינן מעבירות מחלות אך עצם נוכחותן מהווה מטרד כאשר נצפות נמלים על השיש במטבח, נמלים על ארונות המטבח, נמלים בתוך ארונות המטבח, נמלים בשקעי החשמל, נמלים במקלחת, נמלים על האוכל שיירות של נמלים בבית מעידות על המקומות ששכחנו לנקות. נמלים מצליחות לחדור לבית דרך סדקים קטנים מאוד או דרך צנרת המים או צנרת החשמל ובונות להן קן באין מפריע.

טיפול מקצועי נגד נמלים
כיצד מבצעים הדברת נמלים בבית? חברתנו תגיע אליכם לבצע ריסוס נגד נמלים ובשלב הראשון נבצע ניטור נמלים בבית/ניטור נמלים בחצר על מנת לקבוע אילו סוגי נמלים קיימים אצלכם. בשלב השני נבצע ריסוס נגד נמלים במקומות קינון של נמלים ולאורך מסלולי הליכה של נמלים. אופן ההדברה שלנו יוצר חגורת הגנה חיצונית ופנימית למניעת כניסה של נמלים לבית.

טיפול בג'ל נגד נמלים
בנגיעות נמוכה של נמלים (כאשר יש מעט נמלים בבית) או כאשר לא ניתן לבצע ריסוס נגד נמלים מטעמי בטיחות נבצע טיפול בג'ל נגד נמלים בצורה נקודתית על ידי חומר הדברה לנמלים בעל רעילות נמוכה. זהו טיפול יעיל נגד נמלים ובשיטה זו אין צורך לצאת מהבית ואין צורך לפנות את המטבח או להזיז חפצים בבית. בשיטה של טיפול בג'ל, הנמלים מגיעות אל הפיתיון הטעים, לוקחות אותו אל הקן ומאכילות את שאר הנמלים כולל את מלכת הנמלים וכך הקן של הנמלים מושמד.

מדביר מומלץ לנמלים
אם נמלים ממררות את חייכם ואתם מעוניינים בטיפול יסודי במפגע של נמלים בבית, צרו קשר עם מדביר נמלים מקצועי ונטפל בבעיה במהירות ובצורה בטוחה, יש לנו את הכלים המקצועיים להתמודד עם כל סוג של נמלים כולל נמלת האש הקטנה.
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:
058-555-88-96צוות "סופר ג'וק"
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896