ריסוס נגד ג'וקים

לפני שאתם ממהרים לסגור על גן אירועים או מקום אחר פתוח לצורך אירוע, עליכם לוודא שהמקום נוהג לערוך הדברה טרום אירוע (הדברה לפני חתונה, הדברה לפני בר מצווה, הדברה לפני אירוע). הדברה זו צריכה להתבצע באופן שגרתי מעת לעת וכן לפני כל אירוע.

המשמעות של הדברה טרום הוא אירוע או הדברה לפני אירוע בדיוק כמו הדברה לפני מעבר דירה או הדברה לפני כניסה לבית חדש הוא למנוע מצב קיים בו מזיקים ומעופפים שונים כמו ג'וקים (תיקנים), פשפשים, פרעושים, קרציות, צרעות או נמלים נמצאים במקום ועלולים לגרום לאי נוחות בקרב האורחים, וכן למצב בו הם אותם מזיקים יופיעו במקום בזמן האירוע, ואז לא יהיה ניתן להתמודד עם המצב בו המקום וזה עלול להרוס את האירוע. צריך לזכור, מאחר ומדובר במקום פתוח, יש הרבה יותר סיכוי שאכן מצב זה יתרחש. בוודאי כשמדור בסביבה טבעית אשר בה צמחים, עצים, דשא, עשבים וכדומה. במקרה כזה יש לבצע הדברת ברחשים, ריסוס נגד ג'וקים, הדברה נגד יתושים או הדברת זבובים.

תהליך הדברה טרום אירוע או הדברה לפני אירוע צריך להתבצע מספר שעות לפני תחילת האירוע (חתונה, בר מצווה, יום הולדת), על מנת שכל תכשירי הדברה שרוססו יתפוגגו ולא יבואו במגע עם קהל האורחים שמגיעים למקום. הדברה לפני אירוע צריכה להתבצע בכל האזורים הפתוחים, כולל באזור הסעדה, אזור ההרקדה, שירותים, אזור המטבח, וכן באזורים אחרים. מן הסתם ההדברה צריכה להתבצע על ידי מדביר עם רישיון של המשרד להגנת הסביבה, על מנת שלא ייווצר מצב שהתהליך יתבצע באופן לא מקצועי.

יש לציין, הדברה טרום אירוע, אמורה להיות חלק מהחוזה שביניכם לבין בעלי המקום, הם צריכים להזמין אנשי מקצוע שיעשו זאת. סביר להניח שהמקום עובד עם חברה מקצועית אותה הם מזמינים לפני כל אירוע. במידה ואתם עורכים את האירוע בחצר הבית שלכם, בחצר מקום העבודה או הגן, אל תשכחו להזמין מדבירים מקצועיים שיבצעו הדברה טרום אירוע.

מלבד תהליך זה, עליכם גם להשתמש במכשירים ואמצעים שונים אשר יכולים למנוע הופעתם של מזיקים שונים, למשל חומרים נגד יתושים או מלכודות שונות שיכולות ללכוד מכרסמים מסוגים שונים כמו מלכודת דבק לחולדות, מלכודת עכברים. מן הסתם, אם אתם עורכים את האירוע בבית, מוטב לסגור את החתולים והכלבים במקום מסוים (מרווח ונקי) בשביל שלא יפריעו לאורחים בזמן האירוע. כל אחד מהדברים הנ"ל יכול להשפיע בצורה כזו או אחרת על האירוע שלכם.

לסיום, אם אתם רוצים לדעת עוד על הדברה טרום אירוע או הדברה לפני אירוע אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל מאיתנו את כל הפרטים הנדרשים. אצלנו בחברת סופרג'וק תוכלו ליהנות ממדריך מפורט על הדברה טרום אירוע, הדברה לפני כניסה לבית חדש כולל הדברת ברחשים וריסוס נגד ג'וקים. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת. 
ריסוס נגד ג'וקים
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:

058-5558896
שירותים נוספים: לוכד נחשים, לוכד חולדות, לוכד עכברים, הרחקת יונים, התקנת רשת למסתור כביסה, התקנת דוקרנים ליונים, ריסוס פשפשים, הדברת פשפש המיטה ועוד.

צוות "סופר ג'וק"
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896