ריסוס מזיקים

ריסוס מזיקים מקצועי
מצע הגינה והצמחייה המגוונת, מבנה מערכת הביוב וקונסטרוקציית הבית מהווים מצע נוח להתפתחות מזיקים שונים, שמחפשים אחר מקורות מזון ומחסה. מזיקי הגינה ומזיקי הבית יכולים, ללא התערבות של מדביר, להגיע לכמויות בלתי נתפסות. במצב כזה החיים בבית או בגינה יהיו בלתי נסבלים. בנוסף, מזיקים שונים כמו מכרסמים, תיקנים או קרציות עלולים להפיץ מחלות שונות ולפגוע בבריאותינו. מסיבה זו מומלץ לבצע פעולות מניעה תקופתיות של ריסוס מזיקים על מנת לשלוט בכמותם ולהגן על דיירי הבית.
טיפול במזיקים מתחלק לשלושה: ניטור מזיקים (בדיקה לזיהוי מזיקים ולנוכחות מזיקים), הדברה למזיקים וטיפולי מניעה למזיקים.

טיפול במזיקים מקצועי
השיטה המקובלת של ריסוס מזיקים בין אם זה ריסוס תיקנים, ריסוס פשפשים, ריסוס נמלים, ריסוס צרעות או כל סוג של טיפול במזיקים היא באמצעות מרסס של מדבירים המכיל תמיסה נוזלית מהולה במים להדברת מזיקים אותה מרססים במקומות המועדים לפורענות. טיפול במזיקים מתבצע לרוב בפתחי הביוב או הניקוז של הבית, על הפנלים ובמפתחי הבית השונים מבלי להזיז חפצים או רהיטים וניתן לחזור לשגרה כשעה עד שעתיים לאחר סיום ריסוס מזיקים בהתאם לסוג המפגע. ריסוס מזיקים מקצועי נותן פתרון לכל סוג של מזיק עם מגוון רחב של חומרי הדברה מקצועיים ואיכותיים.
חומרי ההדברה הנמצאים בשימוש בחברתנו לשימוש בזמן טיפול במזיקים הם בעלי רעילות נמוכה ונמצאו כידידותיים לסביבה. חומרי ההדברה הללו של ריסוס מזיקים מיועדים ומותאמים לשימוש בבית ובטוחים לריסוס בסביבת ילדים או חיות מחמד.

רישיון של טיפול במזיקים 
אם יש לכם בבית או בחצר בעיה של מזיקים ואתם מזמינים מדביר על מנת לבצע ריסוס מזיקים חשוב לבדוק האם למדביר ישנה הסמכה לביצוע אותה הדברה. אם מדובר בטיפול נגד מכרסמים, יש לוודא שיש בידי המדביר רישיון הדברה בתוקף עם היתר של הדברת מכרסמים ואם מדובר בבעיה של חרקים אחרים כמו קרציות, תיקן גרמני, תיקן אמריקאי או כל סוג אחר של חרק או פרוק רגליים יש לוודא שביד המדביר יש רישיון בתוקף עם היתר של הדברת חרקים.

סופר ג'וק הדברה אחראית
סופר ג'וק הדברה אחראית מעניקה שירותי הדברת מזיקים באזור השרון, עמק חפר, חדרה והסביבה, מעניקה שירותי טיפול במזיקים ושירותי ריסוס מזיקים לכל סוגי החרקים (ריסוס תיקנים, ריסוס פשפשים, ריסוס קרציות, ריסוס פרעושים, ריסוס נגד נמלים) ובנוסף מעניקה שירותי הדברת מכרסמים (הדברה חולדות, הדברת עכברים). יש לנו היתר מטעם המשרד להגנת הסביבה רישיון מס' 2161 לאיוד, הדברת חרקים, הדברת מכרסמים. 
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896