ריסוס גינה

ריסוס גינה יעיל
בחצר הבית שלנו ישנם חרקים ופרוקי רגליים שונים. חלקם מזיקים "טובים" לאדם וחלקם מזיקים לבריאותו של האדם ועבורם צריך לבצע ריסוס והדברה לגינה. המזיקים הללו הם בדרך כלל חרקים עוקצים ומטרידים שחיים בגינה באין מפריע, לא נותנים לנו מנוח ומפריעים להנאה בישיבה בגינת הבית. ישנה קבוצה נוספת של מזיקים בגינה: חולדות או עכברים שמסבים נזק עצום לתשתיות של הבית, ריסוס גינה יעיל נגד מזיקים הללו או הדברת מזיקים בגינה ייתן פתרון ושקט לתקופה ממושכת. לדוגמא: ריסוס נגד זבובים, ריסוס נגד יתושים, ריסוס נגד נמלים, ריסוס נגד עכבישים. כל אלה הם רק חלק מפעולות ריסוס גינה שעלינו לעשות בתחילת הקיץ. לפני שמחליטים האם לבצע ריסוס גינה או ריסוס לחצר צריך להתחשב בבעלי חיים נוספים שמסתובבים או חיים בגינה על מנת לא לגרום לפגוע בבריאותם.
 
ריסוס והדברה בגינה
לכל מזיק בגינה יש טיפול של ריסוס והדברה מיוחד עבורו. אין מושג כזה ריסוס כללי! לפני שמזמינים מדביר חשוב לוודא מהו מזיק היעד בגינה ולהתאים עבורו טיפול מתאים של ריסוס והדברה. ריסוס גינה רשלני יכול לפגוע בחרקים שיעילים לגינה או חס וחלילה לפגוע בדבורים או צרעות טפיליות שפוגעות במזיקים לכן ריסוס והדברה בגינה חייבת להתבצע בצורה שקולה ואחראית על ידי מדביר מקצועי.

ריסוס נגד פשפשים -בגינה שלנו חיים גם מזיקים נוספים ש"תופסים טרמפ" על כלבים וחתולים שמסתובבים ברחוב והכוונה לפרעושים (או פשפשים, כפי שכולם נוהגים בטעות לומר). הפשפשים קופצים על חיות המחמד ומשם הדרך קצרה לתוך הבית שלנו. ריסוס גינה יעיל נגד פשפשים בכל שטח החצר ייתן מענה הולם ופתרון יעיל לפשפשים העוקצניים.
 
ריסוס והדברה ירוקה לבית
בניגוד לדור הישן של חומרי הדברה בעלי ריח חריף שכללו זרחנים אורגנים כיום מבצעים הדברה ירוקה לגינה. הכוונה לחומרי הדברה דלי ריח ובעלי רעילות מינימלית ליונקים. חומרי ההדברה מהדור החדש אינם נספגים במי תהום ונחשבים לחומרי הדברה אקולוגיים יותר.
המזיקים הנפוצים בבתים הם בעיקר ג'וקים (תיקן אמריקאי או תיקן גרמני) ואיתם צריך להתמודד בצורה מקצועית. בתחילת הקיץ מומלץ להזמין מדביר מקצועי שיבצע ריסוס לגינה בביובים נגד תיקנים ונם הדברה בגינה נגד מכרסמים יחד עם ריסוס והדברה לבית וכך נוכל למגר בצורה יעילה את רוב מזיקי הקיץ.
 
שרות ריסוס והדברה של "סופר ג'וק"
סופרג'וק הדברה אחראית, חברת הדברה מומלצת בשרון וחברת הדברה מומלצת בעמק חפר עם ניסיון רב בהדברת כל סוגי המזיקים כולל התמחות של הדברת יתושים בגינה או ריסוס נגד יתושים בגינה (הדברת יתוש הנמר האסייתי – הדברת יתוש הטיגריס האסייתי), הדברת מכרסמים (הדברת חולדות – הדברת עכברים) ריסוס לגינה או ריסוס לחצר, הדברה לפני אירוע, הדברה לפני מעבר לדירה חדשה, הדברת פרעושים בגינה, הדברת פשפשים בגינה והדברת כל סוגי החרקים כמו הדברת ג'וקים (הדברת תיקנים), הדברת נמלים בגינה כולל הדברת נמלת האש הקטנה בגינה. אנחנו עומדים לרשותכם בכל עת לשיחת ייעוץ. יש לנו רישיון של המשרד להגנת הסביבה מס' 2161 ואנחנו משתמשים אך ורק בחומרי הדברה מאושרים לעבודה.
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896