פשפש המיטה

פשפש המיטה -  הקדמה
בשנים האחרונות חלה עלייה מדאיגה בשיעור הפונים להדברת פשפש המיטה בישראל.  המזיק העוקצני, שנחשב נחלתם של מדינות העולם השלישי, פוגע כיום, ללא אבחנה, בכל שכבות האוכלוסייה ומתפשט בהדרגה בכל רחבי הארץ. הנתונים, הלא מעודדים, של מספר מקרי ההדבקה בפשפש המיטה, המדווחים על ידי הציבור,  צריכים להדאיג את כל הגורמים האמונים על טיפול במזיקים.

כמה עובדות על פשפש המיטה
  • פשפש המיטה הינו חרק שגודלו בין 4-5 מ"מ, בגוון אדמדם שצורתו פחוסה ואובאלית.  
  • פשפש המיטה פעיל בשעות הלילה ולפנות בוקר. נדיר לראות פשפש מיטה בשעות היום אלא אם כן הוא לא אכל תקופה ארוכה.
  • פשפש המיטה לא קופץ והוא חסר יכולת תעופה.
  • מבנה גופם לא מאפשר טיפוס על משטחים חלקים, רק על מחוספסים כמו שטיחים, מזרונים, רהיטים, קירות ועוד.
  • קצב הליכתו של פשפש המיטה: כמטר לדקה בערך.
  • פשפש המיטה הוא חרק ביתי כלומר כזה שחי רק בתוך הבית (טמפ' קבועה) ולכן ניתן למצוא אותו פעיל בכל עונות השנה.
  • פשפש המיטה מסוגל לשרוד תקופה ארוכה ללא מזון לכן נטישת חדר נגוע בפשפשים (על מנת להרעיבו) היא פעולת טיפול במזיקים שגויה. במקרה כזה, פשפש המיטה ימצא דרכו לחדרים אחרים...
  • אם אתם גרים במבנה עם כמה יח' דיור מושכרות והתגלה אצלכם פשפש המיטה, סביר להניח שגם שאר הדירות סובלות למרות שלא כולם מודעים להימצאותו. אם תטפלו רק ביח' הדיור שלכם, סביר להניח שהדבקה חוזרת תהיה בלתי נמנעת. 
פשפש המיטה – דברים שאסור לעשות
פשפש המיטה יכול לזרוע בהלה בקרב בני הבית ברגע שהוא מתגלה ולכן אסור לבצע מהלכים חפוזים, שיקשו על איתורו או שיגרמו להתפשטותו לאזורים לא נגועים, לפיכך, אל תכנסו לפאניקה מיותרת! המחשבה הראשונית תהיה קרוב לוודאי להתחיל בפעולות ניקיון. השתלטו על הדחף להיפטר מחפצים טרום הדברה של פשפש המיטה. העברת חפצים מחדר לחדר עלולה להדביק חדרים ואזורים שאליהם עדיין לא חדר פשפש המיטה.  

פשפש המיטה – הדברה בבית
סופר ג'וק מעניקה את כל שירותי ההדברה כולל הדברה טרום אירוע ונותנת דגש חזק על טיפול במזיקים באמצעות שימוש בחומרי הדברה ידידותיים לסביבה והיא אחת מחברות ההדברה הבודדות באזור השרון, שמבטיחה את הכחדתו של המזיק הפולשני באמצעות תכנית מובנית של טיפול מקיף ויסודי להדברת פשפש המיטה. מאחר ופשפש המיטה הוא מזיק עיקש ו"קשה" להדברה ורק עצם המחשבה עליו גורמת לצמרור, הצוות המקצועי שלנו מקדיש מאמצים ניכרים לא רק  במתן טיפול במזיקים אלא גם בהסברים והרגעה על מנת להסיר את תחושת החרדה מפני פלישה עתידית של פשפש המיטה.

נשמח לסייע לכם בכל שאלה בנושא עקיצת פשפש המיטה או הדברת פשפש המיטה. סופר ג'וק הדברה אחראית נותנת שירות טיפול במזיקים יעיל ומקצועי לכל סוגי החרקים, שירות הדברת מכרסמים ושירותי הדברה טרום אירוע, ריסוס לפני אירוע (הדברה לפני אירוע).

קרא עוד בנושא פשפשים
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:
058-555-88-96צוות "סופר ג'וק"
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת תיקנים (ריסוס נגד ג'וקים)     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896