סילוק יונים

הרחקת יונים
יונים מחפשות אחר נקודות נחיתה נוחות ומקום בטוח לקנן לכן הן בוחרות לשהות בקרבת הבית שלנו. יש יונים שנוחתות על אדן החלון, יש יונים בגג ויש יונים במסתור הכביסה.
יונים שחיות בסביבת מגורי האדם מהוות מפגע תברואי קשה לכן יש צורך לבצע סילוק יונים באמצעות מרחיק יונים מקצועי מהר ככל האפשר מהרגע שהתחילו להתמקם.
 
מפגע של יונים
מנקודת מבטה של היונה, החיים בתוך העיר או הכפר נוחים מאוד: יש שפע של מקומות קינון, מזון ומים. אדן החלון, גגות בתים או מסתור כביסה הם מקומות אידאליים עבור יונה לקנן או לנחות. ככל שחולף הזמן, היונים מתבייתות על המיקום החדש וקשה מאוד לפנות אותן לכן ברגע שמבחינים בהתקבצות של יונים בקרבת הבית יש לתת את הדעת על כך ולהזמין שרות של סילוק יונים בשיטה של התקנת דוקרנים נגד יונים.
יונים שמקננות באזור מגורים מזהמות, בדרכים שונות, את סביבת האדם על ידי:
 • מפגע אסתטי של לשלשת יונים – צואת יונים, שמטנפת את אדן החלון או חבלי הכביסה.
 • רעש יונים – המייה ומשק כנפיים בלתי פוסק.
 • ריח רע – כתוצאה של לשלשת יונים או מפגרים של יונים או גוזלים מתים.
 • קרציוני יונים – טפילים שונים זעירים מעבירי מחלות.
 • חיידקים ומחלות שונות – דררת, פאראטיפוס.
 • בעיות נשימה קשות או אלרגייה – עקב נשימת אבק לשלשת יונים או נוצות יונים.
פתרונות של הרחקת יונים
 • סילוק יונים באמצעות התקנת דוקרנים נגד יונים – פתרון הומאני ליונים. התקנת דוקרנים נגד יונים מבוצעת על אדני חלונות, מעקי גגות, גגונים או דוד שמש. (יעיל מאוד)
 • סילוק יונים באמצעות התקנה של רשת הגנה ליונים במסתור כביסה או במרפסת. (יעיל מאוד)
 • סילוק יונים באמצעות דחליל להרחקת יונים - הצבת דחלילים בדמות של ציפורים מאיימות כמו ינשוף. (לא נמצא כיעיל)
 • סילוק יונים באמצעים אולטרה סוניים. (עלות גבוהה ולא הוכח כיעיל)
 • סילוק יונים באמצעות התקנת פסים חשמליים. (יעילות מוגבלת ועלות גבוהה מאוד)
הרחקה לצמיתות של יונים
הרחקת יונים באמצעות התקנת דוקרנים נגד יונים הוא אחד הפתרונות היעילים של סילוק יונים. בדרך כלל יונים נוהגות לנחות על משטחים ישרים כגון: אדן חלון, גגונים, דודי שמש, מעקה גגות, עציצים, מסתורי כביסה ולכן התקנה של דוקרנים נגד יונים מונעת נחיתה משום שהם גורמים להן  אי נוחות. כמו כן, התקנת דוקרנים נגד יונים היא שיטה של סילוק יונים באופן הומאני משום שהיא אינה פוגעת פיזית ביונים.
סופר ג'וק הדברה אחראית מציעה ללקוחותיה פתרון מושלם של סילוק יונים מקצועי עם שיטות מגוונות של הרחקת יונים באמצעות התקנת דוקרנים נגד יונים, שעשויים מנירוסטה ומחוזקים בדבק איכותי ועמיד. זהו מוצר אפקטיבי נגד יונים, בעל עמידות לאורך שנים. יש אפשרות לבצע במקום סילוק יונים באמצעות התקנת רשתות נגד יונים, שקופות ואסתטיות למסתורי כביסה ומרפסות. ניתן לקבל שירותי ניקיון במסתור כביסה או ניקיון מרפסת שירות במקום הכוללים ניקוי לשלשת יונים, ניקוי צואת יונים, פינוי לשלשת יונים, פינוי צואת יונים, חיטוי לשלשת יונים, חיטוי צואת יונים.
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת תיקנים (ריסוס נגד ג'וקים)     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896