הדברת נמלת האש - ריסוס נמלים אדומות

הדברת נמלת האש הקטנה - (little fire ant control   (wasmannia auropunctata
נמלים ג'ינג'יות, נמלת האש הקטנה, נמלים עוקצות בבית, נמלים עוקצות בחצר, הדברת נמלת האש, ריסוס נמלת האש, הדברת נמלת האש הקטנה, ריסוס נמלת האש הקטנה, ריסוס נמלים אדומות, הדברת נמלים אדומות, הדברה נגד נמלים אדומות, עקיצות נמלים

זבנג וגמרנו, תוך שעה נמלי האש בביתכם יעלמו לחלוטין. אנחנו יודעים להעלים את נמלת האש במהירות ובבטחה באמצעות שיטה ייחודית של ריסוס נגד נמלי אש בחצר או נמלי אש בגינה.

 

כיצד אוכל לזהות את נמלת האש?

בחצרות שבהן תימצא נמלת האש הקטנה, רוב האנשים יראו שיירות ארוכות של נמלים. גם עקיצה חזקה וכאב ממושך הם סימן נוסף להימצאות נמלת האש הקטנה בחצר שלכם אבל זה אינו תחליף לזיהוי מדויק של מדביר נמלים מקצועי.
נמלי אש או נמלת האש הקטנה הם נמלים קטנטנות בצבע דבש (נמלים ג'ינג'יות או נמלים אדומות). מדובר בסוג של נמלים הכי קטנות שכנראה תראו בחצר שלכם. נמלי האש מגיעות לגודל של 1 מ"מ בלבד.

מה עושים אם מצאנו נמלת האש בחצר?

קשה מאוד להתמודד עם בעית נמלת האש הקטנה לבד, כשנמלת האש חודרת לחצר מתחיל תהליך של התבססות שמהלכו מתרבות נמלי האש בקצב מסחרר, במהלך התהליך של ההתבססות, נמלי האש קוטלות כל דבר הנקרה בדרכן ומחסלות את כל שאר סוגי הנמלים שחיות בחצר.
בסוף תהליך התבססות נמלת האש הקטנה ניתן לצפות לכמויות עצומות של נמלים במספרים של עשרות אלפים וגם מעבר לכך.
חברתנו מעניקה שירות ייחודי של הדברת נמלת האש בתהליך רצוף הגורם להיעלמות מיידית של נמלת האש מחצר ביתכם.

פיזרתי פתיונות לנמלת האש אך ללא הצלחה, עשיתי משהו לא בסדר?

יתכן, אם נמלי האש לא יזהו את הפיתיון כמזון טעים הן לא יתאספו במקום פיזור הפיתיון ולא יקחו אותו אל מלכת הנמלים.
ריסוס נגד נמלת האש עדיף בעינינו אבל רק כשהוא נעשה תחת פיקוח של מדביר נמלים מנוסה.

האם עקיצת נמלת האש הקטנה עלולה לגרום למוות?

כל מי שנעקץ על ידי נמלת האש חש בכאב חזק אבל חלק קטן מהאוכלוסייה מפתח רגישות יתרה לעקיצת נמלת האש בדיוק כמו עקיצה מדבורה או עקיצה מצירעה.

מה עושים אם נעקצתי מנמלת האש?

מטפלים בה כמו בכל עקיצה של חרקים עוקצים אחרים. חיטוי המקום ומריחת תכשירים מקלים הנמכרים ללא מרשם בבתי מרקחת. כמובן שייעוץ של מדביר נמלים אינו תחליף לייעוץ של רופא.

(ריסוס נמלים עוקצות, נמלים קטנות אדומות, איך נפטרים מנמלת האש, נמלת האש הקטנה - טיפול נגד נמלת האש הקטנה - הדברה, ריסוס נגד נמלת האש הקטנה, הדברה נגד נמלים אדומות
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת תיקנים (ריסוס נגד ג'וקים)     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896