ניקוי לשלשת יונים - פינוי לשלשת יונים

ניקוי והרחקת יונים

לשלשת יונים או צואת יונים עלולה לא רק להגדיל את הסיכון לסכנות בריאותיות אלא גם עלולה לפגוע בתשתיות של מבנים או לפגוע אנושות באסתטיקה שלהם.
אם היא לא עוברת ניקיון בזמן, לשלשת יונים או צואת יונים עשויה לגרום לנזק קבוע בצורת כתמים מכוערים על רעפים, גגות, גדרות, כלי עבודה, כלי רכב, מערכות מיזוג ואיוורור. ההשלכות הכלכליות של נזקי יונים אלו גבוהות לאין שיעור. אם בביתכם, חלילה, התגלה מפגע של לשלשת יונים מומלץ לכם לפנות לחברת ניקיון מקצועית שלא רק תבצע ניקיון של לשלשת יונים אלא גם תבצע חיטוי והדברה של לשלשת היונים במקום הנגוע על מנת להעלים כל שאריות של קרציוני יונים או חיידקים מסוכנים.
סופר ג'וק הדברה אחראית, חברת הדברה מקצועית בעלת רישיון של הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה מס' 2161 והצוות המיומן שלנו פרוס באזור השרון עד אזור המרכז ומעניק שירותי חיטוי וניקיון ללשלשת יונים כולל התקנת רשת במסתור כביסה בין אם מדובר במפגע לשלשת על אדן החלון, לשלשת במרפסת שירות או לשלשת במסתור כביסה.


 

מדוע צריך לבצע ניקיון מיידי של לשלשת יונים

לשלשת יונים אולי נראית תמימה לעין אבל זה ההיפך הגמור לחלוטין. לשלשת יונים בעלת רמת חומציות גבוהה שגורמת לאיכול (קורוזיה) המשטחים שעליה היא נחתה, אם נותרת עליה זמן רב מדי. ולא רק זאת, לשלשת יונים מכילה זוהמה רבה הגורמת לנזקי נשימה קשים ובנוסף, במקומות בהם יונים נוחתות או מקננות עלולים להימצא קרציוני יונים העלולים להיטפל לבני אדם ולמצוץ את דמם.

אם יש לכם בעית יונים בבית ואתם זקוקים לשירותי פינוי קן יונים, ניקוי שלשלת יונים או ניקוי שלשלת ציפורים, התקנת רשת למסתור כביסה על ידי מתקין רשתות מקצועי או שירותי ניקוי לשלשת (ניקוי צואת יונים) חברת סופר ג'וק תסייע לכם במהירות ובמחירים נוחים בכל אשר קשור לפינוי לשלשת (פינוי צואת יונים) כולל חיטוי והדברה לאחר הניקיון.

 

הסירו כל דאגה מליבכם ! 
חייגו עוד היום לחברת סופר ג'וק & דברו עם צוות המומחים שלנו שיכול להתמודד עם פינוי צואת היונים שנקלעתם אליה כולל התקנת רשת ליונים ונגיע אליכם במהירות האפשרית.
עומדים תמיד לרשותכם  
058-555-88-96
ניקוי ופינוי לשלשת יונים - לאחר ניקיון

ניקוי לשלשת יונים - ניקוי פינוי וחיטוי לשלשת יונים התקנת רשת למסתור כביסה - גלריית תמונות והסבר מפורט בהמשך

עברתם דירה ומצאתם מסתור כביסה עם קן של יונים שהדיירים הקודמים הזניחו? או מסתור כביסה מטונף עם צואת יונים? אנחנו נעניק למסתור הכביסה מראה חדש, נוצץ ומבריק בדיוק כמו ביום הראשון! חברתנו מבצעת עבודה מקצועית של ניקיון יסודי במסתורי כביסה הכולל: ניקוי מסתור כביסה, ניקוי מרפסת שירות, ניקיון של מרפסות וחלונות מלשלשת יונים (צואת יונים, שלשלת יונים). שרות אדיב ומקצועי של התקנת רשת במסתור כביסה, הסרת לשלשת יונים, חיטוי צואת יונים, פינוי פסולת יונים, ניקוי לשלשת יונים, פינוי לשלשת יונים, הסרת צואת יונים, ניקיון במסתור כביסההברחת יונים, מבריח יוניםניקיון במסתור כביסה, חברת ניקיון לניקוי לשלשת של יונים, שלשלת יונים או צואת יונים.
ניקוי ופינוי לשלשת יונים - לפני ניקיון
ניקוי ופינוי לשלשת יונים - לפני ניקיון
ניקוי ופינוי לשלשת יונים - לאחר ניקיון
ניקוי לשלשת יונים, פינוי לשלשת יונים - לפני ניקיון
ניקוי לשלשת יונים, פינוי לשלשת יונים - אחרי ניקיון
ניקוי לשלשת יונים - לפני ניקיון
פינוי לשלשת יונים  - אחרי ניקיון

ניקוי לשלשת יונים מחיר הוגן

כחלק מהשירות של ניקוי והרחקת יונים ולטובת כל אלו שסובלים מבעיות יונים במרפסות הבית ומתקשים, חוששים או נרתעים ממגע עם צואת יונים החלטנו להביא לידיעתכם מדריך שדן בצורך המיידי של ניקוי צואת יונים או פינוי לשלשת מסביבת מגורי אדם ובשיטות ניקיון.
ניקוי צואת יונים היא סילוק לשלשת היונים ממשטחי נחיתת היונים המוכרים לנו וזה השלב הראשון לפני התקנת או יישום אלמנטים שימנעו את חזרתן של היונים. מקומות נחיתה פופולריים של יונים הם אדן החלון, פרגולות למינהן או מסתורי הכביסה. ישנם עוד מקומות שבן יונים נוחתות. זה תמיד תלוי בהן כי הן תמיד יעדיפו להתמקם במקומות הכי בטוחים הווה אומר בנקודות שיד אדם או טורף תתקשה להגיע לשם.

ניקוי צואת יונים חיצוני או ניקוי צואת יונים פנימי

שירותי ניקיון של צואת יונים (קקי של יונים) מתחלקים לשניים, ניקוי צואת יונים חיצוני שהוא ניקיון אסתטי. לדוגמא, יונים שעומדות על כבל תקשורת בסמוך לבניין או בסמוך לעסק ברחוב, שם קשה מאוד למנוע את נחיתת היונים אך ברור שאף בעל עסק לא ירצה שלקוחות ימנעו מלהיכנס לעסק שלו בגלל לשלשת יונים או סירחון של יונים לכן שם מומלץ לבצע ניקיון תקופתי. השני, ניקוי צואת יונים פנימי, בתוך מבנה, שם מסיבה זו או אחרת הצליחו יונים להשתחל או חלילה לבנות קן. המשמעות של יונים בתוך מבנה היא יותר קריטית לגבינו כי היונים באות במגע עם בני אדם, יותר נכון המזיקים המתלווים ללשלשת או המזיקים החיים על היונה! בנוסף, ריחות עזים של צואת יונים או פגרי יונים מתדנפים עם משב הרוח לתוך הבית וגורמים תחושת אי נוחות שמתעצמת עם הזמן.
כאן קיימת דחיפות גבוהה יותר שקשורה לבריאות הציבור ודורשת מעבר לביצוע הניקיון גם חיטוי והדברה על ידי מדביר עם רישיון. 

ניקוי מרפסת שירות - ניקיון גג מצואת יונים - פינוי קן של יונים

המקרים הנפוצים שבהם חברתנו נדרשת לבצע ניקיון של צואת יונים הם חדירה של יונים אל תוך מסתור כביסה והתמקמות ארוכת טווח, נחיתת יונים על אדן חלון ולהקת יונים שפורצת לתוך גג רעפים. יונים בגג או יונים במסתור כביסה הם המקרים הבעייתיים והמורכבים ביותר לטיפול. ישנם בעלי דירות שלא משתמשים במסתור הכביסה או שמעולם לא פתחו את החלון שפונה לשם כי הם משתמשים במייבש כביסה במקום בחבלי כביסה. במרוצת השנים התברר לנו שרוב בעלי בתים הפרטיים שגילו שיש להם יונים בגג מעולם לא עלו למעלה כדי לבדוק את מצב הגג. ההזנחה הזו או חוסר תשומת הלב משאירה את היונים לעשות ככל העולה על רוחן והתוצאה קשה מאוד: ריחות קשים של לשלשת, רעשים של המיית יונים, גוזלים ומשק כנפיים והצטברות גדולה מאוד של צואת יונים שנדבקת בכל רחבי מסתור הכביסה או בחלל הגג.
חשוב להדגיש שמלבד הצד האסתטי או הבריאותי, ניקוי צואת יונים במקומות האלו הוא תנאי מקדים להתקנת אלמנטים שימנעו כניסת יונים בעתיד.

איך מונעים כניסה של יונים

לפני תחילת הניקיון וכדי להחזיר את המצב לקדמותו אנחנו ראשית בודקים את דרכי הכניסה או הנחיתה של היונים ומתכננים את הדרך הנכונה ביותר עבור הלקוח לסגירת המקום לכניסת חוזרת של יונים. קיימות מספר שיטות של מניעת כניסה או נחיתה של יונים.

דוקרנים נגד יונים על אדן החלון - כשמדובר במקרה של יונים שנוחתות על אדן החלון הפיתרון המתבקש הוא הצבה של דוקרנים איכותיים מנירוסטה שמודבקים עם דבק חזק בצורה הנכונה. ב- 99% מהמקרים שבהם אדני החלונות לא נוקו היטב טרם התקנת הדוקרנים, ההתקנה נכשלה ולכן לפני הדבקת הדוקרנים וכדי למנוע את התנתקותם אנו מנקים היטב את משטחי אדני החלונות. רבים מלקוחותינו גילו כי לאחר זמן קצר מאוד דוקרני היונים התנתקו ממקומם או שפשוט לא עושים את העבודה. זה קורה בעיקר משלוש סיבות: בחירה שגויה של דוקרנים, הצבה לא נכונה של דוקרנים והדבקה רופפת של דוקרנים. כשאתם בוחרים בעל מקצוע, אל תתפשרו, ושלא יספרו לכם סיפורים, תתעקשו להבהיר לו את נושא הניקיון לפני התקנת הדוקרנים ליונים פשוט כי לא כולם מקפידים על כך וחשוב שתבחרו רק דוקרנים מנירוסטה. ניקוי אדני החלונות מצואת יונים ומלכלוך שהצטבר ישאיר את דוקרני היונים יציבים במקומם לאורך שנים.

רשתות מתכת נגד יונים בגג רעפים - רעפים שבורים, רעפים שזזו ממקומם, ארגזי רוח בלויים או פתחי כניסת צנרת המים מקולטי השמש הם נקודות התורפה בגג רעפים. בלי משים לב, זוג יונים שנכנס לתוך גג הרעפים מושך יונים נוספות ובמרוצת הזמן המקום הופך למקלט עבור עשרות יונים שמתרבות במהירות. אפשר למצוא שם קינים רבים של יונים, מספר רב של גוזלים, פגרי יונים בכל פינה, ההלכלוך שמצטבר שם הוא עצום, הריחות איומים וגרוע מכך, מזיקים שלא חשבנו שנמצא בסביבת הבית הולכים בעקבות היונים. חולדות שמגיעות בעקבות הביצים והגוזלים, תיקנים (ג'וקים) שמוצאים נחמה בתוך הצואה הלחה, קרציוני יונים ועוד. בגלל פתח בודד שלא שמנו לב, הגג שלנו הפך לגן עדן עבור מזיקים. אטימה וסגירה של הנקודות האלו תמנע כניסת יונים בעתיד.

רשתות שקופות נגד יונים במסתור כביסה - רוב מסתורי הכביסה בארץ, ובייחוד אלו הישנים, פרוצים לכניסת יונים. עם השנים, הופכים מסתורי הכביסה למוזנחים, מלוכלכים ומיותרים לחלוטין. רק כאשר נכנס דייר חדש לדירה עולים על הבעיה. התקנת רשת נגד יונים תמנע כניסתן של יונים למקום לאורך שנים.
לפני התקנת הרשת אנחנו מנקים היטב את מסתור הכביסה ורק לאחר מכן מתחילים בהתקנת הרשת. מדובר ברשת שקופה ועמידה, מחוזקת בכבל מתכת ומתוחה על כל הפתח באופן כזה שאף ציפור לא מסוגלת להיכנס פנימה. הרשת שלנו עמידה לאורך שנים ותיתן לכם שקט מכניסה של יונים אל מסתור הכביסה בעתיד.
 

מפשילים שרוולים ומתחילים לנקות

בתמונות לעיל הצגנו בפניכם מסתורי כביסה לפני ואחרי ניקיון. עכשיו נסביר לכם בפרוטרוט הלכה למעשה את שלבי העבודה:

ניקוי יבש - מאחר ורוב מסתורי הכביסה המיועדים לניקיון הפכו עם השנים למחסנים או ג'ניקייה מאולתרת נתחיל בפינוי הפסולת: סולמות, סמרטוטים, אטבי כביסה, מגבות ישנות, אריזות נייר ופלסטיק אריחי קרמיקה וכו'. לאחר מכן אנו נגרד ביסודיות את צואת היונים היבשה מרצפת המסתור, הקירות, אדני החלונות אם ישנם, מהמזגנים, מדוד השמש וממעקה הבטיחות ומפנים אותה לתוך שקיות אטומות.

ניקוי רטוב - הרטבת כל מסתור הכביסה עם דטרגנטים ייעודיים, המתנה וקירצוף מאסיבי של כל המסתור עם מברשות. כמעט בכל מסתור כביסה מוצבים דוד שמש ויחידות חיצוניות של מזגנים. אנו נותנים תשומת לב מוקפדת לכל אלמנט ומשתדלים להגיע לכל פינה. בהמשך אנו משתמשים בגרניק (זרם מים בלחץ גבוה) להוצאת כל פתיתי הלשלשת הבעייתיים והסמויים. בסיום העבודה, בעזרת מטלית לחה, ננגב את כל שאריות הלכלוך ונבריק את מסתור הכביסה.

התקנת חבלי כביסה, החלפת חבלי כביסה - (אופציונלי, בתשלום נפרד) - אם חבלי הכביסה במסתור נקרעו, התלכלכו או התבלו עקב פגעי מזג האויר או כתוצאה מנזק של היונים אנו מעניקים שירות של החלפת חבלי כביסה. חובה לעדכן אותנו מראש.
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896