מרחיק יונים

הרחקת יונים לצמיתות

אם בעבר יונים קיננו בנקיקי סלע ובמערות, היום הן מוצאות את עצמן מקננות במקומות בהם בני אדם חיים וגרים. שטחי המחיה של היונים הללו הולך ופוחת בעיקר בגלל האורבניזציה ומה שפעם היה שטחים פתוחים וטבע הפך לערים ולמקומות מיושבים מה שמקטין משמעותית את אזורי המחיה של היונים הללו. יונים מקננות בכל מקום בו הן יכולות לשמור על עצמן מפני טורפים ואחד המקומות האידיאליים מבחינתן הוא מסתור כביסה אך לא רק. יונים מקננות בעליות גג, בצינורות ובכל מקום בו לא יפריעו להם. בשביל שהן לא יהיו שם צריך מרחיק יונים, מי שיודע איך לפתור את הבעיה לא רק לטווח קצר.

הנזקים של יונים

מרחיק יונים מומלץ דרוש לא רק בשביל לפתור את הבעיה האסתטית. אומנם הבעיה האסתטית קריטית מכיוון שהיונים הללו משאירות אחריהן לשלשת יונים, קרציונים ושלל מחלות יונים וכמובן לכלוך רב אך הן גם מהוות מפגע תברואי שחייבים למצוא לו פתרון. הן מביאות עמן מחלות וגורמות לנזק ולבלאי רב איפה שהן נמצאות והבעיה היא שהן מתמקמות במקומות בעיתיים בעיקר במקום כמו מסתורי כביסה. מקומות כאלו יכולים להיות ארונות כביסה, צינורות, מנורות וכל מקום אחר בו הן מרגישות מוגנות. רק דוקרנים נגד יונים או אמצעים אחרים יגרמו להן להבין שכדאי שהן יחליפו מקום קינון, והנה כמה מהאפשרויות שעומדות בפני מי שסובל מאותן יונים, אפשרויות שבכל מקרה דורשות את שירותיו של מרחיק יונים.

רשת שקופה מקצועית

מרחיק יונים מקצועי ומומלץ יציע לכם רשת שקופה מקצועית בשביל להתמודד עם הבעיה. מדובר על הרכבה באמצעות כבל פלדה היקפי שאליו מחברים את הרשת, רשת שמורכבת מחוטי ניילון שזורים שאמורה לעשות את העבודה. רשת כזו אמורה להחזיק לפחות 5 עד 7 שנים אם היא איכותית, וישנן רשתות חבלים אך החיסרון שלהם הוא בכך שהן בולטות מאוד לעומת רשתות שקופות. מעבר לכך יש עוד אופציה נוספת והיא דוקרנים נגד יונים, דוקרנים שגם כן אמורים לעשות את העבודה ולהרחיק את היונים לטווח זמן ארוך. מדובר ב דוקרנים נגד יונים איכותיים מנירוסטה עמידים לקרינת uv ומודבקים בנקודות איסטרטגיות עם דבק חזק ועמיד. כך מונעים נחיתת יונים על אדן החלון או נחיתת יונים על המזגן במרפסת

דוקרנים

דוקרנים ליונים הם עוד שיטה שלא מעט מרחיקי יונים עושים בה שימוש, והם יעילים בתנאי כמובן שהם איכותיים. מרחיק יונים באמצעות דוקרנים נגד יונים יוכל לפתור את הבעיה בצינורות מזגן, בחלונות לגגות רעפים, בקולטי שמש חמים, בארובות פעילות, במסתורי כביסה, בגגונים, קרניזים, אדניות ומקומות אחרים בהם יונים מקננות. דוקרנים ליונים מקצועיים הם דוקרנים מנירוסטה והם חזקים ויציבים וכך היונים לא יכולות לשהות באותו מקום ולקנן. .

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר!

יונים יכולות להוות מטרד ויכולות להפוך את מסתור הכביסה או מקומות אחרים בהן הן מקננות למקומות שלא רוצים להיכנס אליהן. הבעיה היא שיש לא מעט אנשים שדוחים את הטיפול בבעיה ומתעלמים ממנה זמן רב ואפילו כמה שנים, מה שהופך את הניקיון של המקום והחזרה שלו לכשירות למורכב יותר וארוך יותר. אם אתם סובלים מיונים מקננות במסתור כביסה כמו בכל מקום אחר אתם צריכים לטפל בבעיה כמה שיותר מהר, וצריכים לא לחכות אלא לגדוע אותה עודה באיבה. יונים מקננות זו בעיה תברואית ואסתטית ולמען בריאותכם ומראה ביתכם אנו ממליצים לכם להשתמש בשירותי מרחיק יונים מקצועי. 
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת תיקנים (ריסוס נגד ג'וקים)     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896