לוכד עכברים

לעוד סרטונים בנושא : לכידת עכברים \ לכידת חולדות \ לכידת עכברושים \ לכידת נחשים \ לוכד נחשים \ לוכד חולדות \ לוכד עכברים לחץ על הביטוי - לוכד עכברים

לוכד עכברים מקצועי - טיפים והמלצות לבחירת לוכד עכברים

רעשים בגג, רעש בארונות המטבח, ריחות לא נעימים בבית? אם גם אתם סובלים ממכת עכברים או מכת חולדות ומסתמן שיש לכם עכבר בבית, חולדה במטבח או חולדה שיצאה מהביוב ועדיין לא הצלחתם ללכוד לבד את העכבר או את החולדה עם מלכודת צרו קשר מיידי עם לוכד עכברים מקצועי שיגיע לביתכם במהירות.
במקרים בהם אותה חולדה או עכבר נמצאים במקום לא נגיש או כאשר בעית החולדות מתרחשת בגג רעפים או בחצר, אנחנו מבצעים בבית הלקוח גם הדברת עכברים או הדברת חולדות בשילוב תיבות האכלה עם רעל מאובטחות ונעולות המונעות גישה של ילדים או בעלי חיים ומהוות מחסום לכניסת חולדות למבנה.  
לכידת חולדות - מלאכה שמיועדת למקצוענים ויש להזהר משרלטנים שמכנים עצמם " לוכדי חולדות " .
לוכד חולדות או לוכד עכברים אמיתי הוא כזה שתופס חולדה בעזרת הידיים במיומנות רבה, לאחר שידע לאתר אותה  ולא מדביר שמתחזה לכזה ובעצם מבטיח ניסיון לכידת חולדה ובפועל מעמיד פנים שהוא מחפש אותה ומסיים את השירות בהנחת מלכודות לחולדות או מלכודות לעכברים.
לוכד עכברים זול מעורר חשד במיידי, מצאתם לוכד חולדות זול? עשו לעצמכם טובה גדולה ובדקו עליו: בדקו עליו בגוגל, ביוטיוב ובשאר אמצעי המדיה.
לא נעים למצוא עצמכם במצב שהזמנתם לוכד עכברים זול והגיע אדם המתחזה לכזה.
כל פעולה שגויה של לוכד חולדות לא מיומן תפריע בהמשך גם למקצוען שבלוכדים!
לוכדי חולדות מקצועיים עלולים לסרב למשימת לכידת עכברים או לכידת חולדות לאחר שנעשו מספר טעויות טקטיות של חאפרים ושרלטנים. כל טעות שכזו עלולה להכשיל משימת לכידת מכרסם מכל סוג שהוא.

 

מלכודת עכברים - מלכודת חולדות

שיטה פופולרית של הדברת עכברים או הדברת חולדות היא באמצעות הנחת מלכודת חולדות או מלכודת עכברים, בשיטה זו נמנעים משימוש ברעל עכברים או רעל לחולדות שיוביל בסופו לפגרים בשטח המבנה. לדוגמא אם יש לכם חולדות במזגן או עכברים בהנמכת התקרה מומלץ להניח מלכודת עכברים או מלכודת חולדות. לנו יש הידע והניסיון ואנחנו מומחים בהצבת מלכודת עכברים או מלכודת לחולדות במקומות הנכונים. ברשותינו מגוון רחב של מלכודות עכברים ייחודיות עם פיתיון מיוחד.
 

סופר ג'וק מעניקים שירותי לכידת עכברים וחולדות 24/7 שבת וחג

רוצים לדעת אחד לאחד כיצד לוכדים עכבר בחינם? צפו בסרטונים ותתרשמו. אנו מעניקים את הפיתרון והאופציה המושלמת והנוחה כאשר נקלעתם לסיטואציה לא נעימה של עכבר בבית, חולדה במטבח או חולדה בסלון ואתם אובדי עיצות. אנחנו כאן בשבילכם, לוכד עכברים 24 שעות, לוכד חולדות 24 שעות.

אנחנו יודעים לזהות היטב ולאתר נתיבי הליכה של עכברים או חולדות ואת המקומות בהם עלולים עכברים או חולדות להסתתר וללא דיחוי נתעמת עם חולדה או עכבר  כדי לתפוס אותה בידיים צפו בסרטונים בהמשך העמוד ותתרשמו.

לפני שאנחנו מדבירים חולדות אנחנו לוכדים עכברים ובמילים אחרות אנחנו קודם כל לוכדים ואחר כך מדבירים. מלכודת לעכברים או מלכודת לחולדות יש בסופר השכונתי, לוכד עכברים 24 שעות או לוכד חולדות 24 שעות מגיע גם כשהסופר השכונתי נסגר וכשכל המדבירים הלכו לישון. כשאתם מבינים שיש לכם מכרסם בבית (חולדה או עכבר) אנא התייעצו איתנו לפני שאתם עושים פעולה כלשהיא שעלולה לטרפד את לכידת העכבר. אל תקימו מהומה רבתי ואל תקימו רעש מיותר על מנת לא להבהיל את החולדה לשווא. בסיטואציה של חולדה בחדר או חולדה בשירותים, ראשית חייגו אל לוכד עכברים וסיגרו מייד את חלון הזכוכית והדלת על מנת לאפשר לכידה מהירה.
חשוב מאוד לשמור על קשר עין רציף ולשמור על שקט מוחלט עד להגעת לוכד עכברים וזאת כדי לוודא שהיא לא מתחמקת לחדר אחר.
לוכד עכברים מחיר
לוכד עכברים במקום (0502-600-601)

כיצד לוכדים עכבר?

לוכד עכברים מחיר

מחיר לכידת עכבר או לכידת חולדה בתעריף 350-450₪ בשעות היום.
מחיר מלכודת נגד עכברים 50-150₪

 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896