לוכד נחשים לכידת נחש 054-8004477

לוכד נחשים מקצועי מכיר היטב את עולמם של נחשים בייחוד מי הוא נחש ארסי ומי הוא נחש לא ארסי. לוכד נחשים מקצועי מכיר את דרך התנהגותם של נחשים ומקומות המסתור של נחשים.
בישראל קיים מגוון רחב של נחשים חלקם נחשים ארסיים וחלקם נחשים שאינם ארסיים אך מכיוון שרוב הציבור אינו יודע לזהות היטב נחשים מוטב לכם להתייחס לכל נחש כאל נחש ארסי ולשמור ממנו מרחק ביטחון.

נחש חיה מוגנת בישראל (היא גם חיה מוגנת ברוב המדינות המפותחות בעולם) ואין לצוד אותה, לפגוע בחירותה, לפגוע בחופש התנועה שלה או להרוג אותה חס וחלילה. רק לאדם אחד מותר על פי חוק ללכוד נחש שחדר לאזור מיושב - זהו לוכד הנחשים שעבר הכשרה מיוחדת מטעם רשות הטבע והגנים ויש לו היתר לכידת נחשים בתוקף. איתי פוטש (איתי הלוכד) בעל היתר ללכידת נחשים והינו לוכד נחשים מוסמך מטעם רשות הטבע והגנים וברזומה שלו מאות רבות של לכידות נחשים מוצלחות.
כל ניסיון לבצע לכידת נחש בעצמכם אסור על פי החוק והעובר על החוק צפוי לעונש על פי דין אבל מעבר לכך, לכידת נחש בעצמכם צפויה להסתיים בהכשה של נחש שעלולה להוביל לסכנת חיים לכן יש להשאיר את מלאכת לכידת נחש לאדם שהוא לוכד נחשים מיומן, מקצועי ואחראי.


 

                                         איך לוכדים נחש

 לוכד הנחשים איתי הלוכד - 054-8004477

אם יש לכם נחש בבית או נחש בחצר צרו קשר מיידי עם לוכד נחשים איתי הלוכד 05052-600-601. אל תתקרבו אבל תשתדלו לשמור קשר עין עם הנחש כך יוכל לוכד הנחשים לתפוס אותו מהר, התרחקו מהמקום והתקשרו מיידית.
אנחנו מעניקים את סל השירותים שלהלן: לוכד נחשים, לוכד נחשים מומלץ, לוכד נחשים מהיר, לוכד נחשים זריז, לוכד נחשים של העירייה, לוכד נחשים מחיר, לכידת נחש מחיר, לכידת נחשים מחיר, כמה עולה ללכוד נחש, נחש צפע, נחש בחצר, נחש מסוכן, נחש גדול, נחש ארוך ,נחש קצר, נחש עם פסים, נחש חום, נחשים מסוכנים, כמה עולה לתפוס נחש, תפיסת נחש, לכידת נחש בבית, לכידת נחש בחצר, לכידת נחשים בבית, לכידת נחשים בחצר, נחש זעמן, מדריך נחשים, זיהוי נחש, זיהוי נחשים, לוכד נחשים בכל הארץ, לוכד נחשים רשות הטבע והגנים, לוכד נחשים עם היתר, לוכד נחשים עם רישיון, נחש בשיחים, נחש מפחיד, אימאלה נחש, אימלא נחש, מה עושים כשיש נחש בבית, הדברת נחשים. 
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת תיקנים (ריסוס נגד ג'וקים)     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896