לוכד חולדות

לוכד חולדות מחיר

לוכד חולדות מהו?

לוכד חולדות הוא אדם שהמומחיות שלו היא : להתחקות, לאתר, לצמצם מגע עם החולדה וללכוד אותה במקום במידה וזו נמצאת במסתור בר הזזה. לעתים, נתקלים במקרים בהם חולדה, עכבר או עכברוש (חולדה נורווגית \ חולדת החוף) חודרים באופן אקראי לדירה דרך חלון פתוח או  דרך האסלה. במקרים כאלו יש לפעול במהירות כדי להפחית נתיבי בריחה על ידי סגירה הרמטית של כל הפתחים הניראים לעין בחדר שבו נראתה אותה חולדה או עכבר (חלונות, דלתות, תריסים) וגם את כל שאר הדלתות בבית וזה על מנת להגדיל את הסיכוי לתפוס אותה במקום.

תוך כדי הפעולות הללו יש להתקשר אל לוכד חולדות לשם לכידה מהירה ומתן הנחיות מקצועיות. 
השאירו את הזירה כפי שהיא ואל תגלו תושיה מיותרת לפני ששוחחתם עם לוכד חולדות.
ביצוע מהיר והחלטי של הפעולות יוביל ללכידה מהירה.
כל עוד אתם מעוניינים בשירות של לוכד חולדות במקום שיביא לתוצאה מהירה, יש להימנע מדחף אישי להתחכך עם אותה חולדה על ידי הקמת רעשים או נסיונות לדחוק אותה לפינה. כל ניסיון מצידכם לבצע לכידה במקום מקשה על לוכד חולדות לבצע את עבודתו כנדרש. 
יצירת קשר מיידי על לוכד חולדות וקבלת הנחיות היא המפתח לביצוע לכידה תוך פרק זמן קצר.במקרה ומדובר בנגיעות קשה של מכרסמים ניתן לפנות לביצוע : 
 הדברת עכברים
 
 
לוכד חולדות במקום (0502-600-601)
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896