חומר נגד תיקן גרמני

חומר הדברה נגד תיקן גרמני מחיר

הקדמה - חומר עבור הדברת תיקן גרמני 

חומרי הדברה נגד תיקנים מתחלקים לכמה סוגים, ישנו חומר הדברה נגד תיקן גרמני וישנו חומר הדברה נגד תיקן אמריקאי. בשנים קודמות ביצעו מדבירים הדברה נגד תיקן גרמני באמצעות ריסוס נגד ג'וקים. חומר הדברה נגד תיקן גרמני שבעבר עשו בו שימוש היה תכשיר נוזלי שרוסס באמצעות מרסס בכל המקומות שבהם נצפו ג'וקים גרמנים. הזמנים השתנו והיום מדבירים עושים טיפול נגד תיקן גרמני בשיטה אחרת לגמרי השונה משיטת ריסוס נגד ג'וקים, שיטת הג'ל לתיקנים. חברות שמייצרות תכשירי הדברה נגד תיקן גרמני פתחו בשנים האחרונות חומר לתיקן גרמני שהוא יעיל שבעתיים מהשיטה של ריסוס נגד תיקן גרמני. חומר נגד תיקן גרמני שבו משתמשים כיום נמכר רק למדבירים שמבצעים טיפולים נגד תיקנים בחברתנו נעשה שימוש בחומר נגד תיקן גרמני שפותח לאחרונה ונמצא יעיל 100%. בנוסף יש לנו מלכודת נגד תיקן גרמני שאנחנו מציבים באזור המטופל והוא משמש אותנו גם לניטור תיקן גרמני וגם לסיום טיפול נגד תיקן גרמני.

מדוע עברו לשיטת ג'ל לתיקן גרמני

על מנת לטפל ביסודיות במפגע של תיקנים יש להגיע ראשית אל מקור הבעיה ואל בית הגידול ונרחיב:
תיקן אמריקאי הוא תיקן הגדול מבין השניים והוא חי במקומות לחים שיש בהם אחוז גבוה של חומר אורגני המשמש את התיקן למזון. המקום המועדף על תיקן אמריקאי אותו אנו מכירים הוא שוחת הביוב בחצר (בורות הביוב). אם נפתח בעונת הקיץ את בריכות הביוב בחצר נוכל לצפות לכמות נכבדה של תיקן אמריקאי. ריסוס תיקנים באמצעות תכשיר הדברת תיקנים בשיטת ריסוס יביא לתוצאות מיידיות ונוכל לקבל הקלה משמעותית.
לעומתו, תיקן גרמני לרוב יימצאו ברחבי הבית, בעיקר נמצא ג'וקים קטנים במטבח. ריסוס ג'וקים קטנים במטבח מהווה בעיה לעקרת הבית, וגם לאותו מדביר ג'וקים משום כלי האוכל והמזון שנמצאים שם. עד לפני מספר שנים, מדבירים שביצעו הדברת תיקן גרמני במטבח היו צריכים להיערך מבעוד מועד לפינוי המטבח ולאלץ את בני הבית לפנות את המטבח כליל. זאת משום שתיקן גרמני נוטה להתחבא בין חריצי ארונות המטבח והשיש או בתוך מכשירי חשמל. על מנת לבצע הדברה נגד תיקן גרמני, מדבירים ביצעו ריסוס בבית בדיוק כמו שבצעו ריסוס נגד גוקים בבריכות הביוב, ממש באותה שיטה ובאותו תכשיר הדברה. כל התהליך הזה היה מעיק, מסורבל ולעיתים גם מסוכן כלומר לפנות בבוקר ההדברה את כל הכלים מהשיש ואח"כ להחזיר אותם ולא לשכוח שהיה צריך להיזהר מריסוס על מכשירי החשמל כדי שלא לגרום לקורוזיה או לקצר חשמלי. שיטת הדברת תיקן גרמני בעבר גם אילצה להתפנות מהבית זמן די ממושך.
כיום עברו רוב המדבירים לשיטת חדשנית ונוחה הרבה יותר של הדברת תיקן גרמני - שיטת ג'ל לתיקן גרמני (הדברה באמצעות ג'ל לתיקנים). שיטה זו של הדברת תיקן גרמני באמצעות ג'ל מייעלת רבות את מיגור הבעיה ומקצרת את כל התהליך. הדברה בשיטת ג'ל לתיקנים מאפשרת הדברה מהירה מבלי להזיז חפצים, מבלי לרסס על כלי אוכל ומזון, מבלי לפנות כלי אוכל וכמובן שאין צורך לצאת מהבית וניתן לשהות בזמן ההדברה יחד עם המדביר ולא להפריע לשיגרה.

כיצד עובדת שיטת ג'ל להדברת תיקן גרמני

בשיטת ג'ל לתיקן גרמני, מדביר תיקנים מבצע ניטור יסודי בבית לגלות היכן נמצאים המוקדים של הג'וקים הקטנים. לאחר שמצא את מוקדי התיקנים, מפזר המדביר טיפות קטנות שהן בעצם פיתיון רעיל עבור התיקנים. את טיפות הג'ל ניתן לפזר במוקומות נסתרים שלא גלויים לעין אך גלויים היטב לג'וקים הקטנים שמריחים אותו היטב, תיקן גרמני לא נותר אדיש למזון המגרה ומייד יוצא ממחבואו ונופל בפח. השיטה הזו של ג'ל לתיקנים מסתמכת גם על הרעיון שהתיקן ימות מהרעל וגם מסתמכת על הרעלה משנית של חבריו וזאת כי תיקן גרמני הוא קניבל ידוע. תיקן גרמני הוא קניבל שבשמחה יזלול פגרים של תיקנים, כך יוצא שתיקן גרמני שטעם מהרעל גורם למות חבריו.

 
לסיום, אם אתם זקוקים להדברה בבית, זה הזמן לפנות אלינו. חברת סופרג'וק מתמחה בסוגים שונים של הדברות, כולל הדברה פשפשים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון, אנחנו נשמח לענות לכם על כל שאלה, ולעזור לכם להתמודד עם כל בעיה שיש לכם בנושא.
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת תיקנים (ריסוס נגד ג'וקים)     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896