הרחקת יונים

מתמודדים עם יונים שמקננות אצלכם במרפסת? סובלים מריחות עזים כתוצאה מצואה של יונים אשר פזורה על הגג? יש דרכים לפתור את זה, באמצעות רשתות נגד יונים תוכלו למנוע מהם לקונן במקום ובכך הם יבחרו מקום אחר להישאר בו.

במבנים רבים, בעיקר במבנים בגובה שיש בהם אזורים פתוחים כמו מרפסות או גגות, אנחנו יכולים לראות, לא פעם, רשתות נגד יונים ואמצעים אחרים להרחקת יונים, בין היתר אנחנו יכולים דוקרנים שמונעים מהם לעמוד, מראות וחומרים מסנוורים אחרים, וכן אנחנו יכולים לראות אמצעים אלקטרוניים שונים שגורמים להם להימנע מלהגיע למקום. חשוב להבהיר, אף אחד מהאמצעים שציינו כעת או מאמצעים אחרים לצורך הרחקת יונים, איננו פוגע בהם פיזית או בכל צורה אחרת, להבדיל מחומרי הדברה למיניהם, כאן מדובר על חומרים שכל מטרתם להרחיק יונים ולמנוע מהם להתקרב למקומות מסוימים, לא מדובר בחומרים שמטרתם להדביר או לגרום נזק לציפור.

כיצד בוחרים באילו אמצעים להשתמש לצורך הרחקת יונים
ברמת העיקרון, האמצעים נבחרים על פי גודל וסוג המקום. סביר להניח שבמרפסת פתוחה, על מנת שלא להרוס את העיצוב שלה ולא לגרום אי נוחות כשנמצאים בה, נעדיף להשתמש בדוקרנים, לעומת זאת בגגות או במקומות פתוחים לרווחה, יהיה נכון יותר להשתמש ברשתות יונים, כך נוכל להימנע מכל אפשרות שהם יגיחו ממקומות שונים. צריך לזכור, אם ניקח למשל גג פתוח, תמיד קיים סיכוי שהיונים יצליחו לעבור את הדוקרנים שעל המעקה ולהגיע אל הגג עצמו, במרפסת סגורה אין חשש כזה, אז אפשר להשתמש בדוקרנים בלד. אמצעים אחרים, כמו שציינו, יכולים להיות חומרים מסנוורים.

בשביל להשתמש בחומרים ואמצעים נכונים לצורך הרחקת יונים, רצוי מאוד להזמין איש מקצוע אשר מכיר את התחום מצד אחד ומצד שני להשתמש בגורם מקצועי שיודע כיצד להתקין את האמצעים כך שלא יפגעו בעיצוב של המקום. לכן יהיה נכון להשתמש גם בעזרה של מעצב מקצועי. במידה ואתם עוברים לבית חדש או משופץ, רצוי לבצע את ההתקנה של רשתות יונים עוד לפני שאתם עוברים להתגורר במקום, כך תחסכו מעצמכם אי נוחות לאחר מכן.

לסיום, אם אתם מחפשים גורם מקצועי שיעזור לכם לבחור אמצעים להרחקת יונים, זה הזמן לפנות אל הצוות שלנו בסופרג'וק. אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם לבחור את האמצעים הטובים ביותר בתחום זה. אנחנו מעמידים לרשותכם שורה ארוכה של אמצעים ואתם רק צריכים לבחור מה מתאים עבורכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הדברת עכברושים
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה
058-5558896צוות "סופר ג'וק"
הרחקת יונים
הרחקת יונים
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896