הרחקת יונים

רשת למסתור כביסה


צוות סופר ג'וק מומחים בהרחקה של יונים מהבית או הרחקת יונים מהמרפסת. אם יש לכם יונים במסתור כביסה, יונים במרפסת או יונים על הגג, לשלשת יונים במסתור הכביסה או לשלשת בבית, צוות המומחים שלנו יבצע עבורכם הרחקת יונים לצמיתות על ידי התקנת דוקרנים ליונים איכותיים מנירוסטה וסגירה של רשת שקופה למניעת חדירת יונים אל מסתור הכביסה. חשוב מאוד להבין כי יונים מהוות מפגע תברואי קשה, מלכלכות עם לשלשת את מסתור הכביסה, בונות קינים, מטילות ביצים שמהם בוקעים גוזלים וכך נוצר סירחון גדול בתוך מסתור הכביסה. מסתור הכביסה נמצא ברוב המקרים ליד המקלחת או המטבח שהם מקומות שצריכים לשמור על רמת היגיינה גבוהה מאוד וזה מפריע להתנהלות תקינה של הבית.

ריחות לא נעימים הם תופעה מוכרת במקרה של קינון של יונים במרפסת הבית, על אדן החלון או על גג הבניין. יונים  הן סוג של ציפורים אשר ברגע שהן מתמקמות ומקננות בנקודה מסוימת קשה מאוד להרחיק אותן. הנזקים שלהם רבים: רעש של משק כנפיים, לכלוך של נוצות, לשלשלת, ריחות רעים. בנוסף מתלווים אליהם קרציוני יונים שנחשבים כמעבירי מחלות קשות ויכולים לפגוע בבריאות שלנו בצורה חמורה.

הרבה אנשים מחפשים דרכים להיפטר מאותן יונים ולגרום להן לעזוב את המקום. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות כלים ומכשירים של הרחקת יונים. כאן המקום להזכיר, בתחום של הרחקת יונים לא מדברים על הדברה משום סוג שהוא, אסור להדביר ובוודאי לא להרעיל יונים. הדרך להתמודד עם הרחקת יונים היא שונה וחייבים לציין שהיא הרבה יותר אלגנטית ונעימה.

לפני שנציג בפניכם שורה של צעדים של הרחקת יונים בצורה מקצועית, חשוב להבהיר, גם אם נציג כאן צעדים שאתם יכולים לנקוט בעצמכם, הרי שהדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא על ידי הזמנת איש מקצוע, שיבחן את המצב ויתקין עבורכם את האמצעי הנכון והמדויק לצורך הרחקת יונים מכל מקום בו הן נמצאות ומפריעות לאיכות ושגרת חייכם וזאת משום שמקומות מסתור של יונים מזוהמים ויש צורך לבצע חיטוי מקדים עם תכשירי הדברה.


איך מרחיקים יונים?


דוקרנים ליונים – התקנת דוקרנים נגד יונים מנירוסטה. דוקרנים ליונים דורשים התקנה של מתקין דוקרנים מקצועי במקומות אסטרטגיים עם דבק איכותי לאורך שנים. התקנה מקצועית של מומחה להתקנת דוקרנים ליונים (לא דוקרני פלסטיק זולים) תמנע נחיתת יונים על המזגן או על אדן החלון.

רשתות נגד יונים – האמצעי הנוח ביותר גם אם הוא לא הכי אסתטי. מדובר על רשת גדולה שנפרשת על הגג או במרפסת, ומונעת מהיונים אפשרות לקונן במקום. יש להדגיש שהרשת גורמת אי נוחות מסוימת, מאחר והיא מסתירה את הנוף ופוגעת בחזות של המבנה.

כלים נוצצים – בבתים רבים אנחנו נמצא דיסקים תלויים במרפסת. זה לא רק ליופי, הדיסקים פשוט מסנוורים את היונים ומשנים את מעופן. זה גורם להן לסטות מהמסלול שלהן ולא להגיע אלינו.

דחליל – הכלי הישן והטוב שמוכר לנו מכל גינה וחצר, גם בבתים ניתן להציב דחלילים שונים, למרות שזה קצת לא קשור ויש לומר, גם לא תמיד עוזר באופן מלא.

 
מומחים בהתקנת כל סוגי הרשתות
ניקוי לשלשת יונים
ניקוי צואת יונים
לוכד יונים מקצועי, רשת למסתור כביסה, ניקיון צואת יונים, דוקרנים נגד יונים, ניקוי לשלשת יונים, הרחקת יונים לצמיתות, מרחיק יונים, הרחקת יונים בזול, הרחקת יונים מחיר מוזל, הרחקת יונים מהגג, הרחקת יונים מהמרפסת, נרחקת יונים מקצועית , מרחיק יונים מקצועי, איך נפטרים מיונים, חיטוי לשלשת יונים, חיטוי ופינוי צואת יונים, ניקוי קקי של יונים, רשת נגד יונים, מתקין רשת ליונים, מתקין רשת נגד יונים , מניעת כניסה של יונים לבית, קן של יונים, לוכד יונים, ביצים של יונים, מחלות של יונים, ריסוס פשפשי יונים, איך להעיף יונים מהבית, איך לסלק יונים מהבית , איך מסלקים יונים מהבית, חומר דוחה יונים, מבריח יונים, הברחת יונים, התקנת רשת למסתור כביסה בתל אביב, מתקין רשתות נגד יונים מקצועי, איך מתקינים רשת ליונים, רשת יונים שקופה, רשת יונים חבלים, התקנת דוקרנים מנירוסטה, דוקרנים מפלסטיק, התקנת רשת נגד יונים מחיר
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896