הדברת קן צרעות | אל תנסו בעצמכם

הדברת קן צרעות - ריסוס קן צרעות

הדברת צרעות מחיר - הדברת דבורים מחיר

צרעות & דבורים

גם צרעות וגם דבורים בעלי עוקץ מכאיב שלאחר העקיצה גורם לגוף שלנו לשחרר חומר שנקרא היסטמין שבמקרים מסוימים עלול לסכן חיי אדם.
חשוב מאוד לגלות עירנות ולפקוח עין מתמדת כשנמצאים בסביבת צרעות או דבורים או אם גיליתם קן צרעות בבית או קן דבורים בבית.
צרעות או דבורים לא רק מהווים מטרד מרגיז ומסוכן, מלבד הסכנה של עקיצה מצרעה או עקיצה מדבורה, דבורים או צרעות עלולות לגרום נזק למבנים אם משאירים אותם הרבה זמן ללא טיפול  של מדביר דבורים או מדביר צרעות.
דבורים או צרעות אוהבות לבנות קן במקומות נסתרים אך כאשר צרעה מלכה או דבורה מלכה מחליטות לבנות קן בתוך בית זה יהיה בדרך כלל בתוך מזגנים, בתוך כיסי חלונות ובעוד מקומות שקשים לאיתור. לצורך בניית הקן, צרעות משתמשות בעיקר בבוץ אך לא מן הנמנע שיאכלו את קיר הגבס הצמוד לקן שהתיקון שלו עלול לעלות ביוקר רב לכן ההמלצה שלנו היא לגלות עירנות וברגע שגיליתם קן צרעות בבית או קן דבורים בבית להזמין שירותי הדברת צרעות או שירותי הדברת דבורים.

יש לכם צרעות או דבורים בבית?

אל תנסו בעצמכם לבצע הדברת צרעות או הדברת דבורים, 
התקשרו אלינו ומייד יגיע אליכם מדביר קן צרעות מוסמך ומקצועי שיבצע עבורכם הרחקת קן צרעות מהבית בתכשירים מאושרים כחוק וידידותיים לסביבה.
התקשרו עכשיו 058-555-88-96 ונוכל להיות אצלכם עוד היום.

מה עושים במקרה של קן דבורים או קן צרעות

  • אל תנסו לטפל במפגע בעצמכם!  צוות המדבירים המיומן שלנו מחזיק בציוד מגן כדי להבטיח שלא יחטפו עקיצה מדבורה או עקיצה מצרעה. רבים מלקוחותנו יצרו עימנו קשר להזמין שירותי הדברת קן דבורים או הדברת קן צרעות מחדר המיון בבית החולים לאחר שניסו  בעצמם לבצע הרחקת קן צרעות או הרחקת קן דבורים מהבית. תאמינו לנו זה לא שווה את זה.
  • במידה ומתעורר חשד שהתגלה קן צרעות בבית או קן צרעות בחצר נסו בזהירות לאתר היכן נמצא קן הצרעות או קן הדבורים. אם זיהיתם את המיקום, התרחקו מהאזור יחד עם חיות המחמד שלכם.
  • על מנת לצמצם את האפשרות של קן צרעות או קן דבורים בבית השתדלו לא להשאיר מזון גלוי, בייחוד מזון העשוי מחלבונים או סוכרים. דבורים או צרעות נמשכים למזון מבוסס סוכר או חלבונים וזה כולל גם מזון לחיות מחמד.
  • מחיר הדברת קן צרעות נע בין 250 ₪ ל - 500 ₪ לערך (מחירי הדברת צרעות מושפעים מהמרחק, שעת ויום ההדברה ורמת הקושי או הסיכון. בשבתות וחגים המחיר משתנה) ט.ל.ח
 

מדוע לבחור בסופר ג'וק הדברה אחראית

  • שירות מהיר - הגעה מיידית או למחרת.
  • העתקת מקום קן הדבורים למקום בטוח (כשמתאפשר)
  • שיטות הדברה ידידותיות לסביבה.
  • מדבירים מקצועיים ומנוסים בעלי רישיון הדברה כחוק.
קן צרעות - צרעת הפלך
מאת Alvesgaspar - נוצר על ידי מעלה היצירה, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=3872148
הדברת צרעות
הדברת דבורים
הדברת קן צרעות
הדברת קן דבורים
ריסוס נגד צרעות
ריסוס נגד דבורים
עקיצה מצרעה
עקיצת צירעה
עקיצה מדבורה
עקיצת דבורה

זיהוי צרעות - זיהוי דבורים

דבורת הדבש
דבורת הדבש
צבע חום בהיר (גוון דבש). תימצא בקרבת צוף פרחים. בדרך כלל בונות קן על עצים אך גם בתוך בתים ודירות.
עוקצת רק פעם אחת. לאחר העקיצה הדבורה מתה


 
 
 
צרעה מזרחית - דבור
הגדולה מבין הצרעות בארץ, בולטת מאוד בצבעיה המאיימים, צבעה חום אדמדם בשילוב צהוב. זמזום כנפיה נשמע למרחק רב. הגדולה והמסוכנת מבין הצרעות.
european wasps


צרעה גרמנית

בעלת גוון צהוב שחור ומחושים בצבע שחור. בטן בצבע צהוב עם פסים שחורים לאורכה ונקודות שחורות. עקיצה כואבת מאוד. מספר עקיצות בלתי מוגבל.                                              
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת תיקנים (ריסוס נגד ג'וקים)     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896