הדברת צרעות

ריסוס קן צרעות

לא במקרה אחד המושגים שקשורים להדברה ומשתמשים בהם גם בעולמות תוכן אחרים הוא "קן צרעות" הרי מדובר על חרקים חברתיים שפועלים מתוך קן, אשר מכיל כמות עצומה של צרעות, וכשמופיעה אחת, בדרך כלל יופיעו עוד כמות גדולה של צרעות יחד איתה. זו אחת הסיבות לכך שאם נתקלתם בצרעה, הרי שעליכם להזמין חברה אשר מתמחה בהדברת צרעות. 

צרעות אומנם נחשבות למעופף שמזכיר במהותו דבורה, בעיקר בגלל האופן בו מתקיימות, על כן גם אנשים רבים חוששים מצרעות ומעקיצה שלהן. עם זאת, יש לומר שעקיצה של צרעה היא לא דבר נעים ויכול, במקרים מסוימים, לסכן חיים. ובכל זאת, כאשר נתקלים בקן צרעות, יש להזמין מדביר מקצועי שיבצע את העבודה, ידביר את המקום וינקה אותו מצרעות. 

הדברת צרעות מתרחשת בדרך כלל בשטחים פתוחים, שם ייתכן ותמצאו קן צרעות, מדובר על גינות פרטיות, חצרות, גינות ציבוריות וכדומה. בדומה להדברה מזיקים אחרים אך לא מן הנמנע שנמצא קן צרעות בכניסה לבית או בתוך החלונות. גם בכל הקשור להדברת צרעות, ישנן צורות שונות של טיפול, כך למשל, אפשר לבצע הדברה באמצעות איבוק המקום, ריסוס הקן, החדרת חומרים דביקים שמונעים מהצרעות להתעופף וכן הצבת פיתיונות שיכולים להוביל להרג המלכה של הקן ובכך לפרק אותו לגמרי. 

חשוב להבהיר, למרות שכל אחד מהפתרונות הנ"ל נשמע פשוט יחסית, הרי שרק מי שמתמחה בהדברה, קרי חברת הדברה מקצועית, יכול לעשות זאת. אין סיבה וזה לא יהיה נכון אם תנסו להדביר את הקן בעצמכם. ראשית, אתם עלולים להיעקץ בזמן הפעולה, שנית, אתם עלולים לא לעשות זאת נכון ואז הקן יישאר במקום, שלוש, אתם עלולים לגרום נזק סביבתי. 

הזמנת הדברת צרעות דומה במהותה להזמנת שירות הדברת חרקים בבית. בשני המקרים, עליכם להזמין מדביר מקצועי שמתמחה בכך, בשני המקרים, בהנחה ומדובר בקן צרעות אשר פעיל אצלכם במרפסת, בחצר או בבית, הרי מומלץ לפנות את המקום למשך זמן עד שיסתיים תהליך ההדברה והשפעת החומרים תפוג.
לסיום, אם אתם מעוניינים בעוד מידע אודות הדברת צרעות, זה הזמן לפנות אלינו, חברת סופרג'וק. אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ולהעניק לכם את כל המידע הדרוש בנושא. הצוות שלנו יספק לכם את כל המידע בנושא, ישמח להגיע אליכם לבדוק את המצב ולטפל בו בהקדם. 
 
קן צרעות
קן צרעות בתוך שמשיה
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896