058-5558896
סופר ג'וק הדברה אחראית
ירון גרניט - מדביר מומחה | רישיון המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call

הדברת פשפשים

כל מי שיש לו כלב יודע שאם לא מטפלים בו, הוא עלול לסחוב עליו פשפשים אשר ישפיעו על איכות החיים שלו ושלכם. הטיפול בפשפשים מתחיל בטיפול בכלב, באמצעות אמפולות וכדורים שונים, אך כשזה לא עוזר, אין ברירה אלא לבצע תהליך הדברה פשפשים בבית. תהליך זה אומנם לא ינקה את הכלב מהם, אך ינקה את הבית וכך אם תדאגו לכלב שלכם, תוכלו "להתחיל מאפס" בית נקי לגמרי. 

הדברה פשפשים היא כמו כל תהליך הדברה בבית, מדובר בתהליך שנמשך מספר שעות, במהלכו על הדיירים לעזוב את הבית ביחד עם חיות המחמד שלהם, לפני כן עליהם לאטום היטב את המזון והתרופות, לאחסן אותם במקום סגור, ובזמן שהם נמצאים מחוץ לבית, על המדביר לבצע ריסוס במקומות שונים על מנת להעלים את הפשפשים. בדרך כלל הריסוס יתבצע בכל מקום בו הכלב נוהג לשהות, וכן במקומות מפתח שונים. 

הדברה בבית, הוא טיפול לא מורכב יש לומר, אך עליו להתבצע באופן מקצועי, זה נכון כשישנם תיקנים בבית, כלומר ג'וקים מסוגים שונים אשר מפריעים לאיכות חיינו ולשגרתם. הדברת תיקנים בבית מתבצעת בדרך כלל בתחילת הקיץ, מאחר וזו בדרך כלל התקופה בה הג'וקים נוהגים לצאת ממקומות צרים בתוך הבית ולהפריע את מנוחתנו. כמו הדברת פשפשים, גם כאן מדובר על תהליך ריסוס בחומרים שונים, בדרך כלל חומרים ירוקים, ידידותיים לסביבה, חומרים אשר אינם משאירים ריחות בבית ומאפשרים כניסה מהירה אחרי תהליך ההדברה בחזרה הביתה. 

כאמור תהליך הדברה בבית מתבצע במקרים שונים ומגוונים, בדרך כלל הם מתבצעים בתחילת עונה (לרוב עונה חמה ויבשה) וכן במקרים ספציפיים, דוגמא זו שהצגנו בתחילת המאמר, כשאנחנו נאלצים להתמודד עם תופעה מסוימת. כך הדברה פשפשים היא דוגמא טובה. מקרים אחרים הם הדברת מכרסמים, הדברת יתושים ועוד. 

כל תהליך הדברה בבית חייב להתבצע על ידי איש מקצוע, כלומר על ידי מדביר מקצועי ואסור לנו להסתפק רק בריסוס באמצעות חומר מרסס ביתי. הסיבה היא, שבמקרה הזה הטיפול הוא נקודתי לעומת טיפול שעורך המדביר, שהוא מערכתי ופועל במספר מישורים ומקומות במקביל. 

לסיום, אם אתם זקוקים להדברה בבית, זה הזמן לפנות אלינו. חברת סופרג'וק מתמחה בסוגים שונים של הדברות, כולל הדברה פשפשים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון ובעמוד הפייסבוק שלנו, אנחנו נשמח לענות לכם על כל שאלה, ולעזור לכם להתמודד עם כל בעיה שיש לכם בנושא.

קרא עוד בנושא הדברת פרעושים או פשפשים

 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת תיקנים (ריסוס נגד ג'וקים)     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים 054-8004477 צ'יטה הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896