הדברת פרעושים

אם למרות זאת הכלב או החתול נדבקו בפרעושים, אל תהססו ותקבעו עם אחד מהמומחים שלנו מועד להדברה.

ריסוס פרעושים לעסקים
לעיתים קורה שבסביבת העסק שלך נמצאים כלבים וחתולים משוטטים נגועים בפרעושים או שאחד העובדים בעסק "הביא" איתו פרעושים מביתו. במידה והפרעושים לא מתגלים בשלב מוקדם ולא מטופלים בזמן, מכת פרעושים יכולה להשפיע על התנהלות העסק שלך; לא רק שצוות העובדים שלך לא יוכל לתפקד בצורה נורמלית גם הלקוחות יתרחקו מהמקום ברגע שיעקצו על ידי פרעושים. ההשפעה על העסק תהיה גם כלכלית וגם תדמיתית.
אנחנו נבצע ריסוס פרעושים ונלווה אותך ואת צוות העובדים מתחילת התהליך ועד סיומו ונחזיר את המקום לקדמותו במהירות האפשרית.
  • הטיפול מבוצע על ידי מדביר מומחה עם רישיון הדברת מזיקים  שיודע לזהות את מוקדי הפרעושים ואת מקור הבעיה.
  • ייעוץ וטיפול דיסקרטי שלא יפריע להתנהלות התקינה והשוטפת של העסק שלך.
  • ריסוס פרעושים תוך שימוש בתכשירים יעילים וממוקדי פעולה.

עקיצות פרעושים- הבדלים בין פשפש המיטה לפרעוש
פשפשים (פשפש המיטה) ופרעושים הינם חרקים מוצצי דם אך הטיפול בהם שונה לגמרי. גודלו של פשפש המיטה כ 5 מ"מ לערך ושל הפרעוש כ 1-2 מ"מ. פשפש המיטה הולך על רגליו בלבד ואילו הפרעוש גם מזנק וקופץ למרחק. פשפש המיטה פעיל בשעות הלילה ועקיצתו מתגלית בבוקר בדרך כלל מתחת לבגדים ואילו הפרעוש פעיל ברוב שעות היממה. פשפש המיטה עוקץ בני אדם בלבד ואילו הפרעוש נטפל לחתולים וכלבים – עקיצת בני האדם היא נזק משני. חלק ממחזור החיים של הפרעושים (חרקים בעלי גלגול מלא – ביצה, זחל, גולם ובוגר) מתרחש מחוץ לגוף הפונדקאי (החתול או הכלב) ובמקרים שבהם אין בנמצא בעל חיים, הם מזהים אותנו כמקור מזון פוטנציאלי, קופצים ועוקצים אותנו. עקיצות פרעושים יכולות לגרום לאי מנוחה ומטרד לבני האדם אולם לחיית המחמד הן גורמות סבל ונזק רב יותר. חשוב מאוד להיות ערניים להתנהגות של חיות המחמד שלנו כאשר אחד הסימנים הבולטים להימצאות פרעושים היא העובדה שהם מתחילים להתגרד או לנשוך את הפרווה שלהם.
עקיצת פרעושים על בני האדם אינה כואבת אך מתבטאת בעיקר באי נוחות ונפיחויות באזור העקיצה. עקיצות של בני אדם בד"כ מצביעות על התרבות הפרעושים.

כיצד לזהות עקיצות פרעושים
כיצד נזהה עקיצת פרעוש? עקיצות פרעושים נראות בדרך כלל כנקודות קטנות אדומות על העור שלנו אך בהתחשב בעובדה שקיימים חרקים נוספים שעקיצתם דומה יש צורך לשים לב לגורמים נוספים שיעזרו לנו לזהות את עקיצת הפרעוש.
איך הם נראים? חפשו אדמומיות ונפיחות על העור שבמרכזן נקודה כהה זעירה.
היכן הן מתרחשות? בדרך כלל עקיצות פרעושים מתרחשות בחלק התחתון של הרגליים ובכפות הרגל ולעיתים יגיעו לאזור הבטן.
מתי מגלים את העקיצות? את עקיצת הפרעושים מגלים בדרך כלל מייד כשהיא מתרחשת וניתן לראות שתיים או שלוש עקיצות סמוכות אחת לשנייה.
רגישות לעקיצה? עקיצת פרעושים עצמה אינה כואבת אך מתלווה אליה גירוד כתוצאה מאלרגיה לחומרים שמחדיר הפרעוש במהלך העקיצה.
קבוצות סיכון? ילדים חשופים יותר לעקיצות פרעושים משום שהם משחקים על הקרקע והרצפה בייחוד באזור השטיחים, הם גם רגישים יותר לעקיצות פרעושים ממבוגרים.
במידה ומתפתחת רגישות יתר במקום העקיצה או שקיים חשש לזיהום כתוצאה מגירוד ושפשוף אזור העקיצה יש להתייעץ עם גורם רפואי על מנת שלא יתפתח זיהום מקומי.

שרות הדברת מזיקים של סופר ג'וק 
הדברת מזיקים מוצלחת ויעילה היא תוצאה של ריסוס פרעושים ממוקד בשילוב טיפול וטרינרי בחיית המחמד
ל"סופר ג'וק הדברה אחראית" מקבוצת "קוואטרו סולושנס" יש את הכלים, הידע והמומחיות להבטיח לכם ריסוס פרעושים בטוח ויעיל עד להסרת המפגע לחלוטין. 
 

צלצלו עכשיו לשיחת יעוץ עם מדביר בעל היתר המשרד להגנת הסביבה, מיומן, אמין ומקצועי שיזהה את הבעיה ויסביר לכם במדויק כיצד מתבצע תהליך הדברת פרעושים תוך ליווי אישי עד לסיום הטיפול
0585558896
מזיקים שבטעות 
נקראים פשפשים
פרעושים הם מטרד קשה שגורם לאנשים להתגרד רק מעצם המחשבה עליהם ונפוצים בבתים, במיוחד בכאלה שמגדלים חיות מחמד אך למרות זאת תוכלו לגלות בביתכם פרעושים אם בעל הדירה הקודם החזיק חיות מחמד או שפרעושים תפסו "טרמפ" עליכם כשעברתם במקום נגוע.
כטפילים הדאגה העיקרית שלנו מהפרעושים היא העקיצה, אמנם היא לא כואבת אך היא מטרידה, גורמת לגירוד בלתי פוסק או לפריחה. לחיות המחמד הפרעושים מהווים מטרד קשה אף יותר ויכולים לגרום אף למוות.

ישנה נטייה להתבלבל בין עקיצת פרעוש לעקיצת פשפש. הפשפשים (פשפש המיטה) חיים בתוך הבתים ועוקצים בני אדם במהלך שנתם (בלילה) בכל חלקי גופם ובעיקר מתחת לבגדים. לעומת הפשפשים, הפרעושים הם חרקים קטנים יותר, חסרי כנפיים, שניזונים מדם חיות המחמד: חתולים וכלבים. יש להם זוג רגליים אחוריות עוצמתיות, תכונה זו מאפשרת להם לנתר למרחק רב ולקפץ בין חיות מחמד או מהקרקע אל חיית המחמד וכמובן גם אל בני האדם כשהם מותירים אחריהם נפיחויות וגירודים בלתי פוסקים בעיקר באזור ברגליים.

כיצד נפטרים מפרעושים
חשוב לדעת שיש פתרון יעיל, מהיר ובטוח לבעיית הפרעושים. הפרעושים "מגיעים" אלינו במספר דרכים: הדבקה של כלבים וחתולים כתוצאה מחיכוך עם חיית מחמד נגועה בפרעושים או כתוצאה משהייה על משטח נגוע בפרעושים. מקרה נוסף הוא התרחשות המלטת חתולים בקרבת מגורינו שאליה מתלווית כמות נכבדת של פרעושים וזה שכיח מאוד שאנחנו נושאים עלינו פרעושים מהחצר של השכן אלינו הבייתה.
הדברת מזיקים ובייחוד ריסוס פרעושים דורשים טכניקה ידע וניסיון על מנת להתמודד עם תנאי שטח משתנים. ישנה חשיבות לאיתור מקור הבעיה ומוקדי הנגיעות על מנת לוודא שבעיית הפרעושים לא תחזור. חשוב לדעת שהדברת פרעושים מוצלחת הינה תוצאה של שיתוף פעולה של הלקוח ולכן אנחנו משתפים אותך הלקוח בתהליך קבלת ההחלטות ובאופן ביצוע הדברת המזיקים.

כיצד נמנעים מפרעושים
ישנן כמה פעולות שנוכל לבצע על מנת להימנע מפרעושים על חיות המחמד שלנו:
  • ביקורת תקופתית אצל וטרינר
  • שחרור מבוקר של חיית המחמד
  • סירוק ורחצה קבועה
  • מתן תכשירים דוחי פרעושים
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:
058-5558896צוות "סופר ג'וק"
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896