הדברת עכברים

מזיקים שונים ומגוונים עשויים להימשך למקומות המגורים של האדם. עכברים, חולדות, צרעות, יונים, פרעושים, פשפשים – כל אלה עשויים להוות מטרד מעיק מאוד ולעיתים גם מקור למחלות, מפגע בריאותי של ממש. נתקלתם בעכברים ולא הצלחתם ללכוד אותם? הזמינו שירות יעיל של הדברת עכברים. סובלים מקן של צרעות שהחליטו לקנן דווקא סמוך לביתכם ואתם חוששים להיעקץ? הדברת צרעות היא השירות הנחוץ לכם.

פתרון מקיף לבעיה נפוצה
אחד המזיקים העיקריים המפריעים את מנוחתם של רבים וטובים הוא העכבר. אין ספק שמי שנתקל בעכבר בביתו עשוי לחוש תחושה של גועל ולעיתים גם פחד ואפילו חרדה. אך לא חייבים לחשוש מהם על מנת להבין את הצורך בשירות מקצועי של הדברת עכברים. עכבר עשוי לגרום למחלות שונות, בדרך כלל בשל גללים שהוא משאיר אחריו או עקב זיהום של מקורות מזון. בדיוק כמו יונים, העכבר עלול להיראות בלתי מזיק כשהוא מחוץ לבית. אך כפי שמקובל להזמין שירות הרחקת יונים, כך חשוב לעשות גם כאשר ישנה בעיה של עכברים.

כיצד מבוצעת הדברת עכברים? הטיפול בבעיה זו, שנחשבת להרבה יותר נפוצה מכפי שאנשים רבים מעריכים, כולל לרוב שימוש במלכודות ייעודיות. מדוע חשוב לעשות שימוש במלכודות מיוחדות בלבד? פתרון זה נחוץ מכיוון שרוצים למנוע פגיעה בבעלי חיים אחרים או בילדים. מלכודות יפוזרו לרוב לא רק בבית אלא גם בסביבתו הקרובה. כך הדבר גם כאשר נחוצה הדברה במפעל, בבית מלון, במסעדה או בכל מקום אחר. מלכודת מתאימה תוביל ללכידה של עכברים בלבד, ללא נזק לבעלי חיים נוספים או לסביבה. מצאתם עכבר בבית? נחוץ לכם שירות של הדברת צרעות? סופר ג'וק יעשו כל מה שנחוץ כדי שתוכלו לישון בשקט.

הדברה בבטחה
מה עוד כדאי לדעת לגבי הדברת עכברים? מה חשוב לשאול לפני שמזמינים שירות של הרחקת יונים? חשוב ואף חיוני לקבל מידע על השיטות בהן מבוצעת ההדברה, חשוב לוודא שלא ייעשה שימוש ברעלים מסוכנים לאדם, וחשוב לוודא שהביצוע נעשה בהתאם לתקנים אותם קבע המשרד להגנת הסביבה ושמהדביר נושא ברישיון כחוק. כל זאת, למען הדברה בטוחה ולבריאות המשפחה. 
 
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:

058-555-88-96


צוות "סופר ג'וק"
הדברה אלקטרונית עכברים
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896