הדברת עכברים

אם אתם קמים בבוקר ומוצאים דבר מאכל שהשארתם פתוח כשהוא מכורסם, או אם אתם מוצאים שקיות אוכל קרועות עם גללים שחורים קטנים בגודל של גרגר אורז. אתם יכולים אף לשמוע ציוצים, ככל הנראה יש לכם בבית עכברים. עכברים מגיעים בעיקר בקיץ וניתן לראות אותם ולהרגיש אותם בעיקר באזורים שסמוכים לשטחים חקלאיים, מושבים, קיבוצים ומקומות אחרים עם שטחים פתוחים אך לא רק. יש גם לא מעט מקרים בהם יש עכברים וחולדות גם בעיר, ובדרך כלל הם מסתובבים בבית בשעות הלילה כשלא מפריעים להם וקשה לראות אותם כי הם נעים במסלולים נסתרים, בסמוך לקירות וכדומה. במקרה שגיליתם עקבות של עכברים וחולדות אתם חייבים הדברת עכברים מקצועית, הדברה מקצועית לעכברים שתתן לכם שקט.

שיטות של הדברת עכברים בבית
רבים מאלו שסובלים מבעיה של עכברים מנסים קודם כל את השיטות המסורתיות. יש מלכודות עכברים מרשת שבהן שמים פיתיון, וכשהעכבר מנסה לאכול את המזון שהושאר לו כפיתיון הוא נלכד ולא יכול לעשות כלום בכדי להשתחרר. יש את מלכודות הדבק שמהן עכברים לא יכולים לזוז, אך מלכודות אלו נחשבות לאכזריות ועדיף לא לעשות בהן שימוש בעיקר כשיש בבית גם בעלי חיים אחרים כמו כלב או חתול, בעלי חיים שאם הם נלכדים במלכודת הדבק יהיה קשה מאוד לשחרר אותם ממנה והסבל שלהם יהיה רב. בכל מקרה בדרך כלל כשיש עכברים בבית זה אומר שיש להם איזו שהיא דרך גישה לבית, פתחים מסוימים שצריך לסגור והמלכודות הללו לא ימנעו כניסה של עכברים אחרים ומה שצריך זו הדברת עכברים מקצועית, הדברת חולדות ומכרסמים בשביל לפתור את הבעיה אחת ולתמיד.

איך מונעים כניסת עכברים?
כפי שציינו ברגע שמתגלים עכברים בודדים וברגע שלוכדים אותם ורואים שהבעיה לא נפתרה, ככל הנראה הבעיה היא הרבה יותר רחבה. זה אומר שיש פתחים ושצריך לטפל בהם – מכסי ביוב שבורים, ביוב פתוח, פחים לא אטומים וכדומה. מעבר לכך בשביל למנוע כניסת עכברים צריך לשמור על ניקיון בכדי שלא יהיה להם מה לאכול ולא תהיה להם סיבה להסתובב בבית. אם הבעיה היא אזורית ואתם לא היחידים שסובלים ממנה, אתם צריכים לא רק הדברת עכברים אלא גם פנייה למוקד העירוני שיטפל בבעיה.

ההדברה
הדברת חולדות ועכברים צריכה להתבצע על ידי מדביר מקצועי. ישנן מספר שיטות של הדברת עכברים בבית, הדברת עכברים הינה הדברה כימית ומתבצעת באמצעות פיזור של פיתיונות מורעלים בסביבת הבית, פיתיונות שצריכים להיות צבועים ובולטים בשביל לשמור על בטיחותם של יושבי הבית. אם אתם משפחה עם ילדים אתם חייבים לנקוט במירב אמצעי הבטיחות, קודם כל להזמין מדביר מקצועי שיטמין את הפיתיונות הללו במקומות אליהם ילדים לא יכולים להגיע (הצבת תיבות האכלה לחולדות או תיבות האכלה לעכברים), וכמובן לפתוח עיניים בימים שאחרי. הדברת עכברים יכולה להיות גם ביולוגית באמצעות חתולים ותנשמות, וחשוב בתקופה כזו כמובן לשמור את האוכל ארוז באריזות הרמטיות בכדי שלא תהיה גישה אליו.

איך בוחרים מדביר מקצועי?
הדברת עכברים כמו הדברת כל מזיק אחר דורשת עבודה מקצועית בין אם מדובר בשיטת הדברה עם רעל או שיטה של הדברה ירוקה לעכברים, דורשת איש מקצוע אמין ובעל ניסיון ודורשת את כל האישורים לכך. בבואכם לבחור מדביר מקצועי אתם צריכים למצוא מדביר עכברים שיעשה את העבודה בצורה טובה וינקוט בכל אמצעי הזהירות הדרושים וכמובן שיעבוד עם החומרים המורשים. אם יש לכם המלצה על מדביר עכברים או מדביר חולדות כזה או אחר מה טוב, ואם אין לכם אתם צריכים לחפש ולשאול את כל השאלות הרלוונטיות בכדי שבאמת תיפטרו מהבעיה וכמובן תשמרו על בטיחותכם ועל בטיחות שאר האנשים בבית. או שאתם יכולים פשוט לפנות לסופר ג'וק, מדביר עכברים מומלץ, ולהסיר את הדאגות מלבכם. 
 
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896