הדברת עכברושים

אף על פי שמזיקים, מעצם ההגדרה שלהם, אינם רצויים בבתים שלנו – יש כאלה שלוקחים את רמות החרדה שלנו מספר צעדים קדימה. עכברושים (חולדות) עונים על ההגדרה הזו, כשאין הרבה בתים בישראל שחסינים בפניהם – על אחת כמה וכמה בסביבת העבודות להקמת הרכבת הקלה בגוש דן, שמבריחות את החולדות ממשכנן מתחת לאדמה אל תוך הבתים.

בתנאים האלה, ברור מדוע הדברת עכברושים חייבת להתבצע בהקדם האפשרי ועל ידי חברה מומחית. אז מה חשוב לדעת לפני שמבצעים הדברה נגד חולדות, ואיזו חברה עומדת בחוד החנית בישראל בתחום?

כל הסיבות לפנות לחברת הדברה
עוד לפני שמדברים על הדברה נגד חולדות, צריך להבין מול מי אנחנו מתמודדים. לחולדות יש דימוי מאיים אצל מרבית האנשים, ולא בכדי. מעבר למפלס הפאניקה – שעולה פלאים כאשר הן מופיעות – הן עלולות גם להפיץ מחלות שונות. חולדות עלולות להביא לזיהום של המזון ושל השתייה שאנחנו צורכים ואף להרס של התשתיות השונות של הבית. העובדה שהחולדות הן חיות חכמות וחשדניות אינה תורמת גם כן, בלשון המעטה, והופכת את ההרחקה שלהן למלאכה למקצוענים בלבד – באמצעות שירותי הדברת עכברושים.

ניתן למצוא שיטות שונות להתגבר על הבעיה, שיטות שצריכות להיות מותאמות למימדי הפגיעה ולמאפייני המבנה. שיטה נפוצה של הדברת עכברושים היא הדברה אלקטרונית חולדות, המוכיחה עצמה כיעילה בכל קנה מידה. דגש הולך וגובר כיום מושם על שימוש באמצעים "ירוקים", שאינם מביאים להרג של החולדה אלא מיועדים לאפשר למדבירים לתפוס אותה במטרה להרחיק אותה מהבית. חומרים אלה, מטבע הדברים, אינם רעילים במידה שמסכנת את בני הבית וכן את בעלי החיים האחרים שעשויים להימצא בו.

החברה שתשמח לעמוד לשרותכם
מעוניינים לבצע הדברת עכברושים? מחפשים חברה שתבצע הדברה אלקטרונית חולדות על פי הספר?
חברת סופר ג'וק תשמח לסייע לכם. החברה הינה חברה בארגון מדבירי המזיקים של ישראל ומחזיקה בהיתר מלא מהמשרד להגנת הסביבה. היא מאפשרת להתמודד עם כל סוג של מזיקים, כולל חולדות, ועושה זאת ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. אנשי החברה בוחנים את השטח היטב במטרה להחליט על שיטות ההדברה ועל אופן ההדברה, כשבכל מקרה הם מסוגלים למצוא מענה יעיל לכל תרחיש אפשרי.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הדברת יתוש הנמר האסייתי
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896