058-5558896
סופר ג'וק הדברה אחראית
ירון גרניט - מדביר מומחה | רישיון המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call

הדברת עכברושים

אף על פי שמזיקים, מעצם ההגדרה שלהם, אינם רצויים בבתים שלנו – יש כאלה שלוקחים את רמות החרדה שלנו מספר צעדים קדימה. עכברושים (חולדות) עונים על ההגדרה הזו, כשאין הרבה בתים בישראל שחסינים בפניהם – על אחת כמה וכמה בסביבת העבודות להקמת הרכבת הקלה בגוש דן, שמבריחות את החולדות ממשכנן מתחת לאדמה אל תוך הבתים.

בתנאים האלה, ברור מדוע הדברת עכברושים חייבת להתבצע בהקדם האפשרי ועל ידי חברה מומחית. אז מה חשוב לדעת לפני שמבצעים הדברה נגד חולדות, ואיזו חברה עומדת בחוד החנית בישראל בתחום?

כל הסיבות לפנות לחברת הדברה
עוד לפני שמדברים על הדברה נגד חולדות, צריך להבין מול מי אנחנו מתמודדים. לחולדות יש דימוי מאיים אצל מרבית האנשים, ולא בכדי. מעבר למפלס הפאניקה – שעולה פלאים כאשר הן מופיעות – הן עלולות גם להפיץ מחלות שונות. חולדות עלולות להביא לזיהום של המזון ושל השתייה שאנחנו צורכים ואף להרס של התשתיות השונות של הבית. העובדה שהחולדות הן חיות חכמות וחשדניות אינה תורמת גם כן, בלשון המעטה, והופכת את ההרחקה שלהן למלאכה למקצוענים בלבד – באמצעות שירותי הדברת עכברושים.

ניתן למצוא שיטות שונות להתגבר על הבעיה, שיטות שצריכות להיות מותאמות למימדי הפגיעה ולמאפייני המבנה. אחת השיטות של הדברת עכברושים היא הדברה אלקטרונית חולדות, המוכיחה עצמה כלא יעילה בכל קנה מידה. ישנו קהל ששם דגש  על שימוש באמצעים "ירוקים", שאינם מביאים להרג של החולדה אלא מיועדים לאפשר למדביר להרחיק אותה מהבית. אמצעים אלה, מטבע הדברים, כוללים בדיקת הסביבה הטבעית של הבית על מנת לבחון מה גורם לחולדות להימשך למבנה ובחינת פתרונות איטום נגד חדירה. 

החברה שתשמח לעמוד לשרותכם
מעוניינים לבצע הדברת עכברושים? מחפשים חברה שתייעץ לכם על כדאיות הדברה אלקטרונית חולדות ?
חברת סופר ג'וק תשמח לסייע לכם. החברה הינה חברה בארגון מדבירי המזיקים של ישראל ומחזיקה בהיתר מלא מהמשרד להגנת הסביבה. היא מאפשרת להתמודד עם כל סוג של מזיקים, כולל חולדות, ועושה זאת ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. אנשי החברה בוחנים את השטח היטב במטרה להחליט על שיטות ההדברה ועל אופן ההדברה, כשבכל מקרה הם מסוגלים למצוא מענה יעיל לכל תרחיש אפשרי.
 


מוזמנים לקרוא בנוסף:
מרחיק עכברים
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:

058-555-88-96


צוות "סופר ג'וק"
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת תיקנים (ריסוס נגד ג'וקים)     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים 054-8004477 צ'יטה הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896