הדברת נמלים

הדברת נמלים / ריסוס נמלים

איך נפטרים מנמלים?....
זו אחת השאלות הכי נפוצות שאני נשאל על ידי לקוחותיי....


נמלים הן יצורים עקשניים שחיים במושבות וחודרים לבית בחיפוש אחר מזון או אחר מקום מקלט. אחת הסיבות העיקריות להימצאותן של נמלים בבית או נמלים על השיש במטבחב היא העובדה שאותן נמלים ניזונות מהמזון שאנחנו אוהבים.  שיירות ארוכות של נמלים לאורך הפנלים או על השיש במטבח גורמות לנו מטרד ואי שקט כמו סוג של חדירה לפרטיות וזיהום המזון שלנו. יוצאת דופן היא נמלת האש הקטנה שעקיצתה מכאיבה ביותר ואופן הטיפול בה שונה לגמרי.

בארץ קיימים עשרות רבות של מיני נמלים אך רק כמה מהם נמצאות בסביבת הבית. יש נמלים שמקננות ונמצאות רק בחצר, יש נמלים שמקננות בחצר וחודרות לבית ויש את הקבוצה הכי  מטרידה של נמלים שמקננות בבית ולכן ישנה חשיבות גדולה בזיהוי סוג הנמלה על מנת להרחיקה באופן מיידי מהבית שלנו. 
 

דרך חיים של נמלים

נמלים חיות בקהילה/ מושבה בתוך קן חבוי אותו מנהלת מלכה, שאינה יוצאת משם לעולם, ותפקידה המרכזי הוא להטיל ביצים. לנמלה יש מחזור חיים הכולל ביצה, זחל, גולם ונמלה בוגרת. ישנן הגדרות תפקיד ברורות הנמלים בקן כמו טיפול בזחלים, איסוף מזון, הגנה על המושבה ועוד. חשוב לדעת ששיירות הנמלים שנראות בבית הן רק מקצת מכמות הנמלים בפועל, אלו הן מלקטות המזון שתפקידן לאסוף מזון עבור דיירי המושבה ואת זה הנמלים עושות על ידי פיזור פרומון (חומר כימי) על השביל המוביל למזון וכך הן מסמנות לשאר החברות את הדרך למקור המזון.

הדברה של נמלים

קשה מאוד להיפטר מנמלים בייחוד בשיטת "עשה זאת בעצמך" !!! רוב הריסוסים הנמכרים לקהל הרחב אינם יעילים בדרך כלל, פועלים לטווח הקצר, ואינם מפסיקים את התחדשות קן הנמלים ולכן יש צורך להסתייע במדביר מומחה לנמלים.
שלב ההדברה מתחיל בזיהוי סוג הנמלה ומיקום משוער של הקן שלה. יישום ההדברה תלוי במספר גורמים ונקבע במקום בלבד. הרחקת הנמלים יכולה להתבצע במספר שיטות כמו איטום, יישום פיתיונות, קביעת מחסומים על ידי איבוק או ריסוס בחומר הדברה יציב ועמיד. 

הדברת הנמלים נעשית באמצעות ריסוס מקצועי לנמלים בידי מדביר מוסמך ומקצועי של המשרד להגנת הסביבה (היתר 2161) תוך שימוש בתכשירי הדברה ירוקים לנמלים שהם תכשירי הדברה לנמלים החדישים ביותר בשוק ומאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. ההדברה הינה ללא ריח, יציאה מהבית למשך זמן קצר ואין צורך להיערכות מיוחדת טרום ההדברה.

הדברת נמלים בגינה - ריסוס נגד נמלים בגינה

בכל גינה ניתן למצוא קן נמלים. רוב הנמלים אינן מציקות או פוגעות אך יש מן נמלה יחיד שמסוגל לגרום מטרד, זוהי נמלת האש הקטנה. רבים קוראים לנמלת האש הקטנה - נמלים אדומות משום צבען החום אדמדם. נמלי האש מתרבות במהירות בחצר ומשתלטות על כל שביל ופינה. שיירות ארוכות של נמלים קטנטנות וזעירות (בגודל של 1 מ"מ לערך ייראו בגינה שיש בה מכת נמלים.
ניתן לקבל שירותי הדברת נמלים בגינה כולל ריסוס נגד נמלים אדומות בגינה. ריסוס נגד נמלים אדומות (הדברת נמלת האש הקטנה) מתבצע בצורה יסודית להרחקת נמלת האש מהחצר.

 

 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896