הדברת נמלים אורגנית

אם יש לכם נמלים בכל מקום בבית ואתם מתחילים לצאת מדעתכם, אם בבוקר אתם מתעוררים ומצאים על השיש שיירות נמלים אינסופיות, אם בכל פעם ששכחתם ממתק כלשהוא על השולחן בסלון ומסביבו גיליתם עשרות נמלים, תדעו שיש פתרון יעיל לבעיית הנמלים
בשנים האחרונות חל שינוי ביישום תכשירי ההדברה משום שהצרכן הפרטי והמוסדי מעוניין בהפחתה משמעותית של פיזור חומרי הדברה רעילים בבית ולכן נפוצה מאוד היום השיטה של הדברת נמלים אורגנית.

הדברת נמלים אורגנית – תרופות סבתא
הדברת נמלים אורגנית או הדברה של נמלים בדרך טבעית היא יישום של תכשירים טבעיים שונים על מנת לדחות את הנמלים או לתת להם הרגשה שהם לא רצויים. בשוק מצויים מספר רב של חומרי הדברה אורגניים, שמשמשים כהרחקה אורגנית של נמלים כמו שמנים למיניהם, אבקות שונות, מרקחות או תבלינים שונים. ישנם כאלה שקוראים להם "תרופות סבתא" והם ממש מאמינים שזה עוזר.
אז זהו שלא! הם אולי מקלים, במס' קטן של מקרים, לטווח הקצר בלבד.

הדברת נמלים אורגנית חדשנית
הדברת נמלים אורגנית היא משימה שלא כל מדביר מסוגל להתמודד עימה משום שהנמלים הם חרקים עקשניים שמסתתרים בתוך קינים סמויים ויוצאים החוצה בזמנים שנוחים להם ולאו דווקא לנו. איתור של הקן היא הדרך להתחיל עם המשימה המורכבת. לא לכל אדם יש סבלנות לעקוב אחרי שביל הנמלים משום שבמקרים רבים הן מצליחות לחמוק ולתעתע בנו לכן פותחה שיטה אפקטיבית יותר של הדברת נמלים אורגנית או ריסוס אורגני עליו נרחיב בהמשך.
הדברת נמלים אורגנית משמעותה כיום, שימוש במלכודת מיוחדת לנמלים. הרעיון מאחורי הדברת נמלים אורגנית מתבסס על דרך החיים של הנמלים. נסביר בקצרה: נמלים חיות במושה של כמה מאות עד אלפים. את מושבת הנמלים מנהלת מלכת הנמלים שתפקידה העיקרי הוא להטיל ביצים. ללא המלכה הקן לא יכול לתפקד. הדברת נמלים אורגנית מבוססת על פיתיון מיוחד עם רמת רעילות נמוכה עד אפסית לבני אדם ובעלי חיים שמושך את הנמלים אליו. מדובר על הדברה ללא ריח כלל. הנמלים נמשכות לפיתיון הטעים ולוקחות אותו אל הקן. בתוך הקן הן מעבירות את הפיתיון מאחת לשנייה, כך כולם נהנים מהארוחה וגם המלכה נוטלת חלק בסיפור הזה. ברגע שמלכת הנמלים אכלה מספיק פיתיון לנמלים, היא מתה וכך כל הקן מושמד. היתרון הברור של הדברת נמלים אורגנית בדרך של יישום פיתיון לנמלים הוא העובדה שההדברה של הנמלים מבוצעת בזמן שבני הבית נמצאים ללא שיבוש סדר היום

 
ריסוס אורגני של נמלים
דרך יעילה נוספת של הדברת נמלים היא באמצעות ריסוס אורגני. אמנם לא מדובר על חומרים טבעיים אך כלי זה נמצא יעיל להשמדת נמלים עקשניות. המשמעות של ריסוס אורגני בקרב המדבירים היא התבססות על סדרת חומרי הדברה ללא ריח, שמופקים מצמח החרצית, עוברים תהליך כימי ויש להם רעילות מאוד מאוד נמוכה שאינה פוגעת בבני אדם או בעלי חיים יונקים. ריסוס אורגני של נמלים שומר על הסביבה מפני שהחומרים נמצאו כלא פוגעים במי התהום. ריסוס אחד יעיל וממוקד ייתן שקט לטווח ארוך.
 
סופר ג'וק הדברה אחראית יודעים לפתור במהירות ובמקצועיות כל בעיית נמלים באמצעות הדברת נמלים אורגנית או באמצעות ריסוס אורגני של נמלים.
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:

058-5558896צוות "סופר ג'וק"
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896