הדברת מכרסמים

הימצאותם של מזיקים שונים בסביבה הביתית יכולה להביא לאי נוחות רבה, הן מבחינה אסתטית והן מבחינה תברואית. כך גם בכל מקום בו קיים ציבור של אנשים – בתי מלון, מסעדות, אכסניות, בתי ספר וכיוצא באלה. כאשר נתקלים בסימנים לקיומם של עכברים או של עכברושים כמו גללים של עכברים או כרסומים במזון נחוץ צעד נחרץ של הדברת מכרסמים. הוא דרוש למניעת נזקים שונים, ולא פחות חשוב – למניעת מחלות אותן המכרסם עלול להעביר לבני האדם. סובלים מבעיה של עכברים בבית? זקוקים לשירות של הדברת תיקנים? לסופר ג'וק יש פתרונות לכל הבעיות.

סקירה ותמונת מצב
הדרך בה יש להתחיל כאשר רוצים להצליח בביצוע הדברת מכרסמים יעילה היא להבין את היקף הבעיה שעמה מתמודדים. יש צורך לבדוק מהם תנאי השטח, יש לבדוק האם ישנם הרגלים מסוימים בקרב הדיירים שמעודדים את הגעתם של המכרסמים. יש לבדוק היכן מצויים הסימנים המעידים על נוכחותם של מכרסמים – בין אם בצורה של מזון מכורסם או של רהיטים שנפגעו, בין אם בצורה של גללים ובין אם בצורה של חוטי חשמל קרועים או צורות נוספות של נזקים אחרים. שימוש בתרסיס לצרכי ריסוס ג'וקים לא יועיל. יש צורך בצעדים אחרים.

שימוש במלכודות ובפיתיונות
אילו פעולות יש לבצע לצורך הדברת מכרסמים? דרך פעולה אפשרית אחת היא שימוש במלכודות בעלות פיתיונות מורעלים. אפשר גם להשתמש בריסוס בחומרים ייעודיים. חשוב לא פחות לנקוט צעדים לחסימת דרכים בהן יחדרו עכברים או עכברושים וחולדות לאחר ההדברה. ישנם מצבים בהם אפשר לשלב גם הדברת תיקנים וגם חיסול חולדות, אולם לפעמים יהיה כדאי להתמקד במכרסמים כאשר זוהי הבעיה המרכזית.

כיצד יודעים להזמין את השירות היעיל באמת, שמספק תוצאות אפקטיביות? הדברת מכרסמים אפקטיבית ניתן לזהות כאשר המדביר אינו מסיים את עבודתו בפעם אחת והולך לדרכו. מדביר מעולה יקפיד להיות בקשר עם הלקוח, ואם מתעורר הצורך – יתבצע ביקור חוזר לצורך השלמת ההדברה. אם ניסיתם להיפטר בעצמכם מעכברים, מחולדות או מעכברושים ללא הצלחה – אל ייאוש. פנו למדביר מקצועי, שפועל תחת היתר של המשרד להגנת הסביבה. ריסוס ג'וקים? טיפול במכת נמלים, פשפשים או יונים? סופר ג'וק תקבלו מענה מהיר ואיכותי לפתרון בעית המזיקים. 
 
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:

058-555-88-96צוות "סופר ג'וק"
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת תיקנים (ריסוס נגד ג'וקים)     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896