הדברת מכרסמים בתל אביב והמרכז

עד לא מזמן, היו שתי גישות עיקריות להדברה עכברים. הראשונה היתה, שניתן להשתמש ברעלים שונים על מנת להדביר אותם ובכך להביא אל מותם. הגישה השנייה היתה, שניתן להשתמש במלכודות עם גבינה צהובה כמו בסרטים מצוירים על מנת למשוך אותם החוצה וכך לתפוס אותם. 

הגישה הראשונה של הדברה עכברים פחות מקובלת היום בקרב אוכלוסיות מסוימות, מתוך מחשבה שלא חייבים להמית את העכבר, אלא ניתן לתפוס אותו ולשחרר אותו במקומות מסוימים. עם זאת עדיין אנחנו יכולים לראות אמצעים שונים להדברת מכרסמים מסוגים שונים. הגישה השנייה עדיין קיימת אך היא השתכללה, לא תמיד אנחנו פועלים כמו בסרט מצויר. 

לפני שנסביר כיצד בדיוק נהוג לבצע הדברת מכרסמים בצורה שאיננה הורגת אותם בהכרח, חשוב להבין תחילה מאיפה הם באים אלינו. ובכן, עכברים, כמו מכרסמים רבים אחרים מגיעים מבחוץ. מכרסמים כמו חולדות או עכברים חיים בתוך מחילות, תעלות, צינורות, קירות, ובכלל יש להם את היכולת לחיות במקומות צרים, בדרך כלל מקומות אלו יהיו מזוהמים ומלוכלכים. הם פעילים בעיקר בשעות הלילה, ולצערנו הרב הם נושאים איתם מחלות מזהמות ומסוכנות כך שלא רק המראה שלהם גורם לנו אי נוחות מסוימות אלא גם עצם העובדה שלא בריא לנו לחיות במחיצתם. 

כאמור יש מספר שיטות להדברת מכרסמים. השיטה הטובה ביותר היא באמצעות איתור פתחי הכניסה לבית ואיטום. מלכודות שונות יונחו במקומות נבחרים על מנת ללכוד את אלו שכבר חדרו למבנה כאן אנחנו מדברים בין היתר על מלכודות "גבינה" כפי שתיארנו קודם לכן, מדובר על מלכודות שלוכדות את העכבר בזמן שהוא אוכל את הגבינה שהנחנו לו. מלכודות אלקטרוניות הם גם אמצעי אך הן אינן יעילות. יש גם  מלכודות שמאפשרות לנו לתפוס אותו בתוך כלוב שוב, מדובר על גבינה או מזון אחר שאנחנו מניחים לו במקום מסוים, ברגע שהוא נכנס לקחת אותו, המלכודת עובדת, השער ננעל והוא נסגר בתוך הכלוב. 

ריסוס עכברים וריסוס חולדות הם מושגים שלא קיימים, הרבה מתבלבלים בין ריסוס חרקים להדברת מכרסמים. אנחנו משתמשים במונחים של איתור, ניטור, הרחקה, מניעה, הדברה ולכידה. בשלב הראשון, נבצע סריקה יסודית של המבנה כדי להבין כיצד נכנסו המכרסמים לשם, נערוך בדיקה מדוע דווקא בחרו להתמקם במקום זה ואחר כך נבחר את הדרך הנכונה והאפקטיבית ללכוד את החולדות או העכברים שכבר חדרו אם באמצעות מלכודת לחולדות או על ידי הדברת חולדות או הדברת עכברים. יש לנו את הידע המקצועי והיכולת לטפל בכל מפגע של מכרסמים ולהגיע לתוצאות מעולות. בהמשך, נתמודד עם דרכים לאיטום המבנה ומקומות המסתור. 

אנחנו בחברת סופרג'וק הדברה ירוקה מתמחים בהדברת עכברים, הדברת חולדות מחיר עם 100% הצלחה ונשמח לעזור לכם להיפטר מהם, כמו כן נשמח לייעץ לכם על איטום נגד מכרסמים על מנת למנוע מהם אפשרות להיכנס אל תוך הבית מכל פתח כניסה שהוא. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נענה לכם עוד היום. 
 
הדברת מכרסמים

רשת למסתור כביסה
הרחקת יונים
התקנת דוקרנים

אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:

058-555-88-96


צוות "סופר ג'וק"
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת תיקנים (ריסוס נגד ג'וקים)     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896