הדברת מזיקים בבית

הדברת מזיקים בבית היא חלק בלתי נפרד מפעולות הניקיון היומיומית, שצריך לבצע בבית ויש לה חלק חשוב בשמירת ההיגיינה ובריאות בני המשפחה.
מהי בעצם הדברת מזיקים בבית? הדברת מזיקים בבית היא פעולת ניקיון או יותר נכון, הדברה של כל המזיקים או הרחקה של מזיקים תברואיים כגון חרקים שונים, שנמצאים כרגע בשטח הבית או החצר או פעולה שמונעת כניסה עתידית של מזיקים לא רצויים.

הדברת מזיקים בבית מכוונת כנגד שלל מזיקים לא רצויים כמו תיקן אמריקאי, נמלים, מכרסמים כמו חולדות או עכברים, נדלים, עכבישים ועוד. המטרה של הדברת מזיקים בבית היא הרחקה לטווח ארוך ככל שניתן של מזיקים משטח הבית או החצר תוך שימוש במינימום חומרי הדברה שאין בהם לסכן את בני המשפחה או בעלי החיים שנמצאים שם.
הדברה של כל המזיקים בבית תביא לכך שחרקים או מכרסמים לא יהיו במגע עם בני הבית או במגע עם מקורות המזון וכך תמנע הרעלת מזון או כניסה לא רצויה של חיידקים ומחלות לשטח הבית.
 
הדברת מזיקים בטוחה ואחראית
לא מעט אנשים חוששים לבצע הדברה של כל המזיקים בבית משום שיש להם רתיעה מהרעילות של חומרי הדברה. כאן המקום להרגיע ולהוריד את מפלס החשש: בניגוד לזמנים קודמים שבהם מדבירים בצעו הדברת מזיקים בבית עם חומרי הדברה בעלי ריח חזק ורעילות גבוהה, כיום מבוצעת ההדברה בחומרי הדברה "ירוקים" יותר. למרות שאין הגדרה מדויקת מהם חומרי הדברה ירוקים נסביר שהכוונה לחומרי הדברה כימיים ממשפחת ה"פריתרואידים" אך מידת הרעילות שלהם היא אפסית לעומת הדור הקודם של חומרי ההדברה.

גם אסון ההדברה בירושלים המחריד שבו הלכו לעולמם שני ילדים חסרי אונים משפיע על ההחלטה האם לבצע הדברת מזיקים בבית וכאן נרחיב: במקרה של אסון ההדברה בירושלים נעשה שימוש בחומרי הדברה המיועדים ל"איוד מזיקים". חומרי ההדברה הללו הם קפסולות מיוחדות שאינן קשורות ואינן דומות לחומרי ההדברה הנמצאים בשימוש במקרה של ריסוס מזיקים בבית, לכן אין כל החשש לבצע הדברה של כל המזיקים בבית מיותר לחלוטין.
 
שיטות נפוצות של הדברת מזיקים
ישנן לא מעט שיטות להדברה של כל המזיקים כאשר יש שלוש בולטות: האחת היא הצבת מלכודות, השנייה היא פיזור רעל מוצק והשלישית היא ריסוס.
השיטה הכי פופולרית לביצוע הדברה של כל המזיקים הינה ריסוס נגד חרקים בתכשיר הדברה נוזלי שמיועד בעיקר להדברת פרוקי רגליים שונים ובעיקר להדברת חרקים כמו נמלים, תיקנים, יתושים ועוד. אנחנו מבצעים את כל השיטות ומומחים לטיפול בכל סוגי המזיקים ומבטיחים לטפל בבעיית המזיקים עד שתיפתר לחלוטין.
 
חברת הדברה מומלצת ואחראית
להזמנת הדברה או קבלת ייעוץ בנושא הדברה צרו עמנו קשר. חברת סופרג'וק פועלת בהתאם לחוקי המשרד להגנת הסביבה ובהתאם לנהלי עבודה קפדניים ומחמירים בכל הקשור לבטיחות. ברשותנו היתר הדברה מס' 2161 להדברת חרקים, הדברת מכרסמים וטיפול באיוד.
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896