הדברת חולדות - הדברת עכברים

חולדות או עכברים בגג

זה מתחיל ברעש קטן וללא טיפול מיידי של מדביר חולדות מקצועי זה עלול להפוך מהר מאוד לרעש גדול מאוד... ויקר

לרובנו כלל אין מושג מה מתחולל בתוך הגג שנחשב לאחד מהמקומות האהובים על חולדות או עכברים. גם עכברים וגם חולדות חולקים את האזור המבודד הזה כי ברור להם שאנחנו לא מתכוונים להגיע לשם. בתוך הגג שלנו חולדות וגם עכברים מוצאים שלווה וביטחון להקים את הקן שלהם. מתוך הגג גם עכברים וגם חולדות יוצאים באישון לילה לחפש מזון בחצר או בבית. המזיקים האלו ממש חולקים איתנו את הבית ללא ידיעתנו ולמי שאין כוונה לבקר שם לפחות אחת לחודש צפויה הפתעה מאוד מאכזבת.

שתן של חולדות וגם גללים של חולדות הם סימן ההיכר הראשון לעובדה שבוצעה חדירה של מזיק לתוך הגג. ישנם סימנים נוספים כי חולדות או עכברים נמצאים בגג כמו סימני כירסום של חוטי חשמל, צנרת מים או צנרת מזגנים. סימנים נוספים שצריך לחפש הם טביעות רגליים, מחילות, רעשים בגג בלילה, רעש של כירסום וריחות חזקים של שתן.

 

מה עושים ואיך מתחילים

  • בדקו בתדירות של אחת לחודש את עליית הגג (חלל הגג) וחפשו סימנים של נוכחות חולדות או עכברים (אם זה מעבר ליכולתכם היעזרו בשכן או בן משפחה). חולדות או עכברים משתלטים רק חלק מהגג וינועו שם בנתיבים קבועים כל הזמן. השמן הטבעי על גופם של המכרסמים ולכלוך שנדבק אליהם ישאיר סימנים במסלולי ההליכה שלהם - חפשו זאת.
  • תסתובבו בחצר שלכם וסביב הבית ונסו לאתר אלמנטים שמושכים מכרסמים (חולדות או עכברים) - צמחייה גבוהה, עצים שנושקים לקריות הבית או לגג, פחי אשפה שאינם סגורים היטב, מזון לכלבים או חתולים וכו'.
  • איטמו פתחים בגג ובקירות הבית.
  • סלקו מקורות מים עומדים וסלקו פירות שנשרו מהעץ.
מעטות החיות שגורמות לנו אי נוחות כמו חולדות ועכברים. אנחנו אומנם לא נתקלים בהן לעיתים תכופות, לפחות לא מרבית האנשים, אך כשאנחנו נתקלים בהן, זה גורם לנו לרתיעה וזאת למרות שבתרבות הפופולארית גם עכברים וגם חולדות מיוצגות לא פעם כדמויות חביבות דווקא.

חולדות ועכברים הם מזיקים קשים, הם גורמים נזקים לתשתיות הבית, פוגעים ומזהמים את המזון והשתייה שלנו ומפיצים מחלות בעיקר באמצעות פיזור שתן וגללים כי מדובר במכרסמים שמסתובבים במקומות מזוהמים כמו מערכות הביוב ופחי אשפה ולכן אין זה מפתיע שאנחנו מבקשים להיפטר מהן. הדרך לעשות זאת היא באמצעות שירותי הדברה מקצועיים. מדבירים מומחים שיכולים להתמודד עם הדברת חולדות ועכברים אצלנו בבית או במקום עבודתנו, בין אם מדובר בחולדה מצויה בתוך הגג, הדברת חולדה נורבגית שחיה בתוך תעלות בביוב ובמחילות בחצר או עכבר שמסתובב בבית או במשרד.
תמיד, הדברת חולדות תעשה באמצעות מגוון של ידע, ניסיון ושל ציוד וחומרים מקצועיים. נקדים ונאמר, חולדה היא חיה מאוד זהירה, חשדנית וחכמה וכאמור מסוכנת לבריאותנו וכל ניסיון של הלקוח להתמודד לבד יכול לגרום לחולדה להירתע מאמצעים שונים לכן חשוב שתהליך ההדברה יתבצע בצורה מקצועית וחכמה (זו הסיבה שאסור לנו להתפשר ואנחנו צריכים להזמין מדביר מקצועי ולא לנסות ולהדביר בעצמנו). לשם הדברתם אנחנו נשתמש בחומרי הדברה שונים אך ניתן להשתמש גם באמצעים או חומרים ירוקים, ידידותיים לסביבה, שלא גורמים נזק סביבתי וגם לא גורמים למוות של החולדות באופן שמאפשר לנו לתפוס אותן ולהעביר אותן למקום אחר. במובן מסוים זה מזכיר הדברת עכברים אלקטרונית, כזו שמתבצעת באמצעות כלים אשר לא הורגים את העכבר אך כן מאפשרים לתפוס אותו ולהעביר אותו למקום אחר.

במצבים לא נעימים של חולדה בגג, חולדות בגג, עכבר בגג, עכברים בגג, חולדות במטבח, חולדות בחדר שינה, ההמלצה היא להזמין מומחה להדברת חולדות על מנת שיזהה את סוג המזיק, את היקף התופעה ואת אופי הסביבה ויקבע במקום את שיטת ההדברה של החולדות או העכברים כולל איתור מקומות החדירה למבנה ואף איטום דרכי הכניסה שלהם. רק מדביר מקצועי ומנוסה יודע לזהות את סוג המכרסם ואת רמת הנגיעות כמו גם את דרך הכניסה שלו ויכול להמליץ על אופן הטיפול בין אם זה מלכודות, רעלים או שימוש באמצעים "
ירוקים" יותר.
טיפול מקצועי של הדברת חולדות בבית או הדברת חולדות בחצר דורש את הבנת הסביבה שגרמה לאותן חולדות למצוא מקלט ולהתמקם באותו מבנה. על מנת להיפטר מחולדות צריך לבצע פעולות הדברה משולבות (ipm) שכוללות גיזום צמחייה (
הדברת עשבים), סילוק מקורות מזון ומים, איטום מקומות הקינון ובמקביל יש לבצע לכידת חולדות שנמצאות במתחם

לשם טיפול הדברה מקצועי בחולדות או טיפול מקצועי בנושא
הדברת עכברים בבית, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר. חברת סופרג'וק מתמחה בהדברת חולדות והדברת עכברים, כמו כן אנחנו מתמחים בייעוץ בנושא הדברת עכברים אלקטרונית ובכלים אחרים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולענות על כל שאלה בנושא הדברת עכברים, הדברה לעכברים ריסוס לעכברים או לכידת עכברים.

קרא עוד על
הדברת חולדות
קרא עוד על לוכד עכברים 
קרא עוד על הדברת יתושים או ריסוס נגד יתושים

אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:

058-555-88-96

 
נזק של חולדה לחוטי חשמל

מקצוענים בהדברה - 100% הצלחה. רישיון מס' 2161

היזהרו מחאפרים, היזהרו משרלטנים!
הזמינו שירותי הדברת חולדות רק אצל מדביר עם רישיון

הדברת חולדות - הדברת עכברים

 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896