הדברת חולדות

מכרסמים שונים, ובמיוחד חולדות, יכולים להוות בעיה משמעותית מאוד. יש כמה דרכים עליהן כדאי להקפיד כדי למנוע את הופעת החולדות מלכתחילה (כגון שמירה על הניקיון וסילוק פסולת), אך אם הן כבר הגיעו, יש צורך לפנות לשירות של הדברת חולדות.
מי שחושש מפיזור של רעל מסוכן, מי שאינו רוצה לפגוע לרעה בכלבים, בחתולים ובחיות אחרות בשל פיזור פיתיונות מורעלים, יוכל לבחור להיעזר בשיטות מקצועיות של הדברה ירוקה. הכלל שחשוב לזכור הוא לבחור אך ורק במדביר מקצועי, בעל רישיון והרשאה מטעם המשרד להגנת הסביבה.

חשיבותה של הדברה
מדוע הדברת חולדות חשובה כל כך? ראשית, ללא ספק קיים החשש הטבעי של אנשים רבים מהימצאות של מכרסמים בבית. אך במקרה זה, אין המדובר בחשש סתמי. אין המדובר גם באי נעימות אותה מגלים למראה חרקי מזון. חולדות ידועות כגורם שעלול להעביר מחלות. המחלות יכולות לעבור באמצעות אכילת מזון שננגס על ידי מכרסם, וכן בשל הימצאות של הפרשות מזוהמות.
בנוסף, חולדות, שלא כמו עכברים (שהם הרבה יותר קטנים), עשויות בהחלט לתקוף ולנשוך. לרוב, הן עושות זאת כאשר האדם ישן וידועים מקרים שבהם אירעה פציעה של ממש בקרב ילדים ופעוטות. אם כך, הדברת חולדות היא דבר חשוב, ראוי ונכון. אך למי כדאי לפנות? תמיד כדאי לפנות למקור מוסמך ומומלץ, שמשרת את לקוחותיו לשביעות רצונם המלאה. סופר ג'וק משרתים נאמנה את לקוחותיהם ומספקים פתרון איכותי ומלא, לרבות הדברה ירוקה.

הסוף למזיקים
איך מתבצעת הדברת חולדות מקצועית? ראשית, יבצע המדביר סריקה לאיתור המקומות שבהם מקננים העכברושים והמקומות שמהם הם עשויים לחדור פנימה. ההמלצה ללקוחות היא לשמור את דבר האוכל בכלים אטומים ולהימנע משאריות אשפה פזורות בבית או מחוצה לו. פתחים שונים יש לאטום.

לכידת העכברושים תתבצע באמצעות מלכודות מתאימות, שיכולות להיות מורעלות או נטולות רעל. במקרים מסוימים ניתן להיעזר בפתרונות אלקטרוניים להרחקת מכרסמים, אבל בדרך כלל זה יהיה חלק ממכלול של פתרונות להדברה מקיפה. גיליתם בבית חרקי מזון או חולדות? יש לכם בעיה בלתי נגמרת של יתושים, יונים, פרעושים או פשפשים? סופר ג'וק הדברה ישימו סוף לבעיה. 

קרא עוד על הדברת חולדות 
קרא עוד על הדברת יתושים 
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה
058-5558896צוות "סופר ג'וק"
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896