הדברת חולדות - לוכד חולדות

כיצד מבצעים הדברת חולדות - איך נפטרים מחולדות או עכברים

 

תותחים בהדברת חולדות או עכברים 100% הצלחה

בכל סביבת מגורי אדם נמצאות גם חולדות וגם עכברים... והרבה. מדוע?
הסיבה המרכזית למשיכתן של חולדות וגם של עכברים למגורי אדם היא העובדה שהאדם מספק סביבת חיים ראויה להתפתחות חולדות או עכברים הכוללים מקום מחסה, מזון ומים. מהרגע בו חולדות או חולדה סוררת הצליחו לפלוש לתוך מבנה הן נוהגות להתרבות במהירות עצומה ותוך כדי כך גורמות אותן חולדות לנזקים פיזיים לתשתיות המבנה ולזיהום המקום באמצעות כרסום בלתי פוסק ופיזור גללים של חולדות או שתן של חולדות.
הדרך היעילה והמהירה לבצע הרחקת חולדות או הרחקת עכברים שחדרו לבית היא למנוע את כניסתן למבנה מלכתחילה ולכן הטיפול המקצועי שלנו של הדברת חולדות או הדברת עכברים מתחיל באבחון וניטור הבית בצורה יסודית.
 

הדברת מכרסמים – לא בכל מחיר

במסגרת השרות, יגיע לביתכם מדביר חולדות מקצועי ומומחה לנושא של מכרסמים ויבצע תחילה סריקה של שטח החצר ופנים הבית.
שלב זה הכרחי על מנת לבדוק האם יש נוכחות של מכרסמים (חולדות או עכברים) בבית ואיזה סוג של מכרסם פלש אליכם, האם זה עכבר מצוי, חולדה נורבגית או חולדה מצויה? בשלב הסריקה נתאמץ לדעת כיצד חדרו חולדות או עכברים למבנה ובאילו מספרים מדובר כלומר, האם מדובר במשפחה של חולדות, משפחה של עכברים או האם מדובר באירוע של חולדה בודדת (חולדה סוררת).
אמנת השירות שלנו (וגם החוק!) מחייבים אותנו לבצע הדברת חולדות או הדברה נגד עכברים אך ורק לאחר שהתברר כי קיים חשש לנוכחות של מכרסמים במבנה משום שישנם מקרים של טעות בזיהוי מצידו של הלקוח ולמה הכוונה: גללים אותם ראה הלקוח שייכים לבעל חיים אחר או כאשר הסימנים ישנים מאוד. במצבים אלו ישלם הלקוח רק את עלות הביקור במקום.
תוך כדי הסריקה לאיתור חולדות או סריקה לאיתור עכברים יצביע מדביר חולדות מומלץ על הכשלים שהובילו לנוכחות של חולדות או עכברים במבנה וכיצד ניתן לתקן אותם.
חשוב מאוד, לפני הזמנת מדביר חולדות מומלץ או מדביר עכברים מומלץ, אין לסלק את הסימנים לנוכחות של חולדות (גללים של חולדה או גללים של עכבר, סימני כרסום במזון) משום שהם עלולות להקשות על זיהוי סוג המכרסם ומסלולי כניסתו ותנועתו.
 

הדברת מכרסמים אחראית ומקצועית

אם פלשו לביתכם חולדות או עכברים, יכין עבורכם מדביר מומחה לחולדות תכנית עבודה מסודרת הכוללת לכידת מכרסמים שחדרו לתוך שטח הבית והגנה חיצונית למניעת חזרתן של חולדות בשנית.
הדברת חולדות או הדברת עכברים במגורי אדם מחייבת עמידה בסטנדרטים גבוהים של בטיחות ולכן כל הצבה של מלכודת או יישום רעל על ידי מדביר יבוצעו תחת שיקול דעת ובצורה מושכלת. המטרה היא לבצע הדברת חולדות או הדברה נגד עכברים בצורה ממוקדת ללא חשיפה מיותרת של בני המשפחה או חיות המחמד לחומרי הדברה או מגע עם רעל לחולדות או רעל לעכברים. ברשותנו רישיון להדברת מכרסמים מטעם המשרד להגנת הסביבה מס' 2161 ואנחנו משתמשים אך ורק בחומרי הדברה המאושרים כחוק. 
ניקוי גללים של עכברים - ניקוי גללים של חולדות - ניקוי לשלשת יונים - ניקוי צואת יונים
 
אנחנו החברה המקצועית ביותר לפתרון בעיה של חולדות או בעיה של עכברים!
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:
0585558896
לכידת חולדה, לוכד חולדות, לוכד עכברים, לכידת עכבר, חולדה באסלה, חולדה במטבח, מכת חולדות, מכת עכברים, רעל לעכברים, מלכודת לחולדות, מדביר עכברים, מדביר חולדות, אלו שירותי הדברת מכרסמים העומדים לרשתוך

צוות "סופר ג'וק"
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896