הדברה נגד ג'וקים

אין הרבה חרקים זוחלים שמעוררים אצלנו תגובה כמו ג'וקים. נדמה שאין אחד שלא רואה ג'וק ונבהל או ממהר לקחת כל דבר שהוא יכול ליד בשביל למעוך אותו. הבשורה היא שאנחנו יכולים להשתמש בשורה של אמצעים קצת יותר יעילים היום, החל מחומרי ריסוס ועד חומרי הדברה נגד ג'וקים כולל הזמנת מדבירים מקצועיים לצורך העניין.

במהלך השנים פותחו אמצעי הדברה נגד ג'וקים מסוגים שונים. אם בעבר היינו רגילים להשתמש בחומרי הדברה כימית מבוססים זרחנים אורגניים, הרי שכיום נהוג להשתמש בחומרי הדברה טבעית, אורגנית, ליתר דיוק גם אלו סוג של הדברה כימית אבל על בסיס פירתרואידים בעלי רעילות אפסית ליונקים זאת מתוך הבנה שחומרים אלו הרבה ידידותיים לסביבה, לא מזהמים אותה ולא מסכנים אותנו, בד ובד, הם גם מאפשרים לנו להתמודד בצורה נכונה יותר עם הג'וקים ומזיקים אחרים. יש לציין, שאותם חומרי הדברה יכולים לעזור גם במקרים של הדברת חשופיות (חילזון ללא קונכיה בעל מראה דוחה) וכן במקרים של הדברות של מזיקים נוספים. השימוש בחומרים אורגניים הפך להיות מאוד פופולארי במהלך שני העשורים האחרונים וכל הזמן אנחנו רואים תהליך של התפתחות והתקדמות בתחום, בין היתר בזכות העובדה שחומרים וכלים חדשים נכנסים, חברות דואגות לפתח אמצעים חדישים יותר בשביל שלא להשתמש יותר בחומרים בהם היה נהוג להשתמש בעבר.

כשמדובר על הדברה נגד ג'וקים, הרי שנהוג לעשות הדברה כזו, לפחות פעם בשנה, בדרך כלל לקראת הקיץ, זו העונה בה הג'וקים מופיעים בתדירות גבוהה יותר. הדברה נגד ג'וקים יש לבצע במבני ציבור, מבני מגורים, חנויות, מפעלים ובכל מקום שעומד על קרקע וכן במקומות קרובים למכסי וצינורות ביוב, במקומות בהם יש מקלטים או מרתפים ואזורים שלא עברו תהליך ניקיון קפדני במשך תקופה ארוכה. חשוב לומר, תהליך הדברה נגד ג'וקים מומלץ לבצע אך ורק באמצעות מדביר מקצועי ולא להשתמש בריסוס רגיל שמיועד לקהל הרחב, מאחר ומדובר בפתרון נקודתי ולא מעבר לכך, ריסוס מקצועי יכול לפתור את הבעיה לאורך זמן ממושך יותר ולגרום לכך שהג'וקים לא יופיעו במקום ובנוסף יש את ההיבט הבטיחותי כי ישנם נהלים ברורים והוראות בטיחות שיש למלא אחריהן בקפדנות יתרה בייחוד כשמבצעים הדברה נגד ג'וקים בסביבת ילדים או בעלי חיים.

זה נכון גם למקרים של סוגי הדברות אחרות, למשל הדברת נדלים או הדברת נמלים.

אם אתם רוצים לברר פרטים נוספים בנושא הדברה נגד ג'וקים והדברות אחרות, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. חברת סופרג'וק מתמחה בהדברת ג'וקים ידידותית לסביבה. אתם יכולים להשאיר אצלנו פרטים ואנחנו נשמח לחזור אליכם ולהציע לכם הצעת מחיר אטרקטיבית לעבודת הדברה בבית, בעסק ובכל מקום בו נדרשת עבודה שכזו. 
הדברה נגד ג'וקים
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:

058-5558896צוות "סופר ג'וק"

ריסוס נגד ג'וקים בבית

 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896