058-5558896
סופר ג'וק הדברה אחראית
ירון גרניט - מדביר מומחה | רישיון המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call

הדברה ירוקה

כולנו שמענו לצערנו על מקרים כאלו ואחרים של שימוש בחומרים להדברה שבעקבותיהם נפגעו אנשים. חומרים שמיועדים להדברה לא אמורים לגרום לכאלו דברים בעיקר אם עושים בהם שימוש נכון ובכמות הנכונה וכמובן אם יודעים איך לעשות בהם שימוש ואם יש את ההרשאות לכך, אך את הפאניקה לאחר מקרים כאלו בציבור זה לא מרגיע. לא מעט אנשים מעדיפים לסבול מחרקים ושאר מזיקים ובלבד שלא לקחת את "הסיכון" אך למעשה אין שום סיכון אם הדברים מתבצעים כמו שצריך ובעיקר אם מדובר על הדברה ירוקה. בסוג הדברה כזה אין סיכון לא ליושבי הבית ולא לסביבה, וכדאי לכם לבדוק את האופציה הזו אם אתם מתלבטים מה לעשות עם המזיקים שמטרידים את מנוחתכם.

מהי ההדברה הירוקה?
הדברה ירוקה היא הדברה שנעשית באמצעות חומרים אורגניים אקולוגיים. חומרי הדברה אלו מופקים מצמחים שונים והם עושים את עבודתם על אותם מזיקים, אך הם לא פוגעים ביושבי הבית כמו גם לא מסוכנים לבעלי חיים אחרים. למעשה, יש חומרים ספציפיים לסוגים שונים של מזיקים כך שרק הם נפגעים ושאר אוכלוסיית החי לא מרגישה אותם, מה שתורם לאיכות הסביבה ולשמירה על מה שמסביבנו. הדברה ירוקה טומנת בחובה כמה יתרונות הן בריאותיים, הן סביבתיים והן כאלו שנוגעים לאיכות, והנה כמה מהיתרונות הללו שכדאי לקחת בחשבון לפני שמחליטים על מדביר ועל סוג הדברה.

יתרונות
הדברה ירוקה טומנת אם כן כמה יתרונות. ראשית, כל מי שהתנסה בעבר בהדברה יודע שצריך לעזוב את הבית לכמה שעות ולעיתים אף יותר מזה, תלוי בעוצמת החומרים ובסוג שלהם. זה יכול להיות בעייתי בעיקר כשמדובר על אנשים שמרותקים לבית או אם מדובר על בית שמשמש גם כמשרד, וכשמדובר על חומרים אורגניים אין צורך לצאת מהבית (חשוב כמובן לוודא את זה עם המדביר!) יתרון נוסף, להדביר בצורה כזו ואצל מישהו מקצועי עושה את העבודה בצורה מעולה ואפשר להיפטר מהטרדות הללו ללא מעט זמן. אך חשוב מכל כפי שציינו, הדברה כזו לא פוגעת בבריאותם של יושבי הבית ולא בבעלי חיים שלא אמורים להיפגע כך שכולם מרוויחים מזה.

איך יודעים שהיא אכן ירוקה?
כשמדובר על הדברה ירוקה המדביר לא צריך ללכת עם מסכה בזמן שהוא עובד ולא צריך להגן על עצמו. אם הוא כן זה אמור להדליק לכם נורה אדומה. בנוסף, אל תתביישו לבדוק את החומרים בהם המדביר יעשה שימוש וכדאי ואף רצוי לעיין בפירוט החומרים שעל הקופסה או השפופרת. חשוב לוודא שיש את האישורים הדרושים על החומרים הללו, אישורים של משרד הבריאות ושל הנוגעים בדבר, ואם שי את כל אלו ככל הנראה שנעשה שימוש בחומרים הנכונים.

בדקו מי הוא המדביר!
אין שום סיבה שלא תבררו על המדביר עצמו ועל החברה שמספקת שירותי הדברה ירוקה. חיפוש בסיסי בגוגל יכול להוביל אתכם ללא מעט ממצאים, תגובות של אנשים וחוות דעת על השירותים שניתנו. אם אתם מכירים מישהו שכבר עשה שימוש בשירותיו של המדביר זה עוד יותר טוב, ואם אין כזה אל תתביישו לבקש מהמדביר כמה מספרי טלפונים בכדי שתבררו שאתם שוכרים את שירותיו של איש המקצוע המתאים. בהדברה בדרך כלל אין בעיות וגם אם שמענו בתקשורת על מקרה כזה או אחר הרי שמדובר על מקרים חריגים מאוד כמו בכל תחום, אך זו זכותכם וחובתכם לעשות את כל הבירורים הנדרשים על מנת שתהיו רגועים ועל מנת שתשמרו על היקרים לכם ועל  איכות הסביבה בכלל. לפרטים נוספים צרו קשר עם סופר ג'וק.
 
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת תיקנים (ריסוס נגד ג'וקים)     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים 054-8004477 צ'יטה הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896