הדברה בבית

פרעושים הם חרקים עוקצים שמהווים מטרד קשה שמשפיע על איכות חיינו. בדרך כלל ימצאו במקומות של המלטת חתולים או על כלבים. לכן כל מי שברשותו כלב חייב לבצע פעולות מניעה על מנת שהכלב לא יהיה נגוע. הטיפול בפרעושים מתחיל בטיפול בכלב, באמצעות אמפולות וכדורים שונים, אולם פעולה זו אינה פוגעת בביצים, בזחלים ובדרגות הצעירות שנמצאות על הקרקע ולכן יש לבצע פעולה משלימה של הדברת פני השטח בבית ובחצר.

הדברה פרעושים הוא תהליך שונה מהדברה בבית, במהלכו על הדיירים לעזוב את הבית ביחד עם חיות המחמד שלהם למספר שעות, לפני כן עליהם לאטום היטב את המזון והתרופות, לאחסן אותם במקום סגור, ובזמן שהם נמצאים מחוץ לבית, על המדביר לבצע ריסוס מאסיבי ויסודי במקומות שונים על מנת להעלים את אותפ פרעושים. בדרך כלל הריסוס נגד פרעושים יתבצע בכל מקום בו הכלב נוהג לשהות, וכן במקומות מפתח שונים.

הדברה בבית, הוא טיפול לא מורכב יש לומר, אך עליו להתבצע באופן מקצועי עם דגש חזק על בטיחות דיירי הבית וחיות המחמד, זה נכון כשישנם תיקנים בבית, כלומר ג'וקים מסוגים שונים אשר מפריעים לאיכות חיינו ולשגרתם. הדברת תיקנים וחרקים שונים בבית מתבצעת בדרך כלל בתחילת הקיץ, מאחר וזו התקופה שבהם הם הכי פעילים.  כמו הדברת פרעושים, גם כאן מדובר על תהליך ריסוס בחומרים שונים, בדרך כלל חומרים ירוקים, ידידותיים לסביבה, חומרים אשר אינם משאירים ריחות בבית ומאפשרים כניסה מהירה אחרי תהליך ההדברה בחזרה הביתה.

כאמור, תהליך הדברה בבית מתבצע במקרים שונים ומגוונים, בדרך כלל הם מתבצעים בתחילת עונה (לרוב עונה חמה ולחה) וכן במקרים ספציפיים, כמו כניסתם של תיקנים אמריקאים, תיקנים גרמניים, צרעות, עכבישים, נמלים, פרעושים, טרמיטים ועוד..

 תהליך ההדברה בבית חייב להתבצע על ידי איש מקצוע מוסמך, כלומר על ידי מדביר מקצועי ומיומן, בעל רישיון של המשרד להגנת הסביבה. אנחנו ממליצים לא להשתמש באמצעות חומר מרסס ביתי משום שבמקרה הזה הטיפול הוא נקודתי ולא שארתי לעומת ריסוס נגד פרעושים שעורך המדביר, שהוא מערכתי ופועל במספר מישורים ומקומות במקביל.

לסיום, אם אתם זקוקים להדברה בבית, זה הזמן לפנות אלינו. חברת סופרג'וק מתמחה בסוגים שונים של הדברות, כולל הדברה פרעושים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לענות לכם על כל שאלה, ולעזור לכם להתמודד עם כל בעיה שיש לכם בנושא. 
הדברה בבית
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:

058-555-88-96

.

צוות "סופר ג'וק"
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896