הדברה אלקטרונית עכברים

בעולם ההדברה ישנן מספר שיטות כיצד להדביר או ללכוד מזיקים ומכרסמים מסוגים שונים. סוג הטיפול תלוי באופן המזיק או המכרסם בו צריך לטפל. מאחר ויש מקרים שאסור ולא נהוג להדביר אז יש צורך ללכוד או להרחיק, וכן להיפך.

דוגמא קלאסית למצב בו משתמשים באפשרות של הרחקה או לכידה היא במקרה של עכברים. כאן נהוג להשתמש בהדברה אלקטרונית עכברים, מדובר בשיטה חדשנית יחסית שהחליפה את הישנות של לכידת עכברים באמצעות כלובים ומלכודות שונות. הרעיון הוא לבצע הרחקה באמצעות מכשירים אלקטרוניים שמשמיעים רעשים חזקים או גלים אלקטרומנטיים. העכבר לא בנוי להתמודד עם זה ולכן יש צורך להרחיק אותו.

בדיוק כמו שנהוג לבצע הדברה אלקטרונית עכברים, כך נהוג במקרה של הדברת עקרבים להשתמש במנורת UV בשביל למנוע את הופעתם וכן להשתמש באמצעים של ניקיון והיגיינה במקום, שכן אין כלים מהותיים ממשיים בשביל לבצע הדברה נכונה של עקרבים. אומנם בדומה למקרים של עכברים, גם כאן, חתולים יכולים לעזור, אך במידה ואנחנו לא רוצים להחזיק אותם, אז נצטרך להשתמש בכלים חיצוניים, לשם כך אפשר כאמור להשתמש אך ורק בכלים למניעה מוקדמת ופחות בכלים שמטרתם ללכוד או להדביר אותם, ברגע שהם מופיעים.

בדרך כלל מי שמתעסק עם הדברה אלקטרונית עכברים הוא גם מדביר חולדות, שכן מדובר במכרסמים יחסית דומים, במקרה של חולדות יש להשתמש גם כאן בכלים אלקטרוניים וכן ניתן להשתמש במלכודות שונות, בדרך כלל חולדות, מופיעות במקומות דומים לאלה של עכברים ועל כן ניתן להעמיד את אותם אמצעים במקומות דומים בשביל שיהיה ניתן ללכוד אותן.

צריך לומר, במקרה של עכברים, חולדות וכן במקרה של עקרבים, לא מדובר אך ורק בחיות שלא נעים להיות בקרבתן או כאלה שגורמות לבהלה, אלא מדובר בחיות שיכולות לסכן אותנו ברמה מסוימת, אם זה מבחינת היגיינה וניקיון ואם זה ברמה של עקיצה או נזק גופני אחר. לכן חשוב להקפיד על תהליך הדברה חכם ומדויק בשביל שנוכל לפתור את הבעיה בהקדם, וכן חשוב לקבל כלים משמעותיים על מנת שנוכל להימנע מהופעתם מבעוד מועד.

לשם כך אתם מוזמנים לפנות אלינו, סופרגו'ק החברה המובילה בתחום, מציעה לכם את הפתרונות המובילים בתחום של הדברת עקרבים וכן כל מה שאתם צריכים לצורך הדברה אלקטרונית עכברים. אצלנו תוכלו ליהנות מהצוות המוביל בישראל בתחום ההדברה וכן מהכלים החדשניים ביותר בתחום. 
הדברה אלקטרונית עכברים
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:

058-555-88-96


צוות "סופר ג'וק"
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896