הדברה אלקטרונית חולדות

בסרטים מצוירים ובסרטים רגילים,  העכבר והחולדות הן תמיד חיות שיש ללכוד, לא משנה אם זה החתול או האדם, הם עושים הכל בשביל ללכוד אותם והם משתמשים בכל תחבולה אפשרית לשם כך. במציאות הסיפור לא שונה בהרבה. אף אחד מאיתנו לא נהנה לראות עכברים רצים אצלו בבית או בעסק, אף אחד לא רוצה לראות חולדות מול העיניים שלו. זו הסיבה שאנחנו משתמשים באמצעי הדברה שונים. בדרך כלל מדובר בהדברה אלקטרונית.

אנחנו יכולים לראות כלים ואמצעים שונים של הדברת עכברים אלקטרונית וכן הדברה אלקטרונית חולדות וזוחלים דומים. הסיבה שמשתמשים בהדברה אלקטרונית היא, בשביל לא להשתמש בחומרים כימיים ומתוך הבנה שאת אותם מזיקים לא צריך להדביר במטרה להרוג אלא צריך ללכוד ולהרחיק אותם, שן יש להם תפקיד מסוים בטבע. לכן להבדיל ממזיקים ומעופפים אחרים, כאן מדובר על הדברה על מנת ללכוד, וזה בדיוק מה שעושים במסגרת הדברת עכברים אלקטרונית.

הדברה אלקטרונית חולדות או עכברים מתבצעת באמצעות חומרים אשר יוצרים תדרים גבוהים וגלים מגנטיים, אשר מאפשרים ללכוד את העכבר או החולדה וכן להרחיק אותם מהמקום, הרעיון הוא שהקולות והרעשים שאותן מכשירים יוצרים נקלטים אצל אותם מכרסמים בקולי קולות ומונעים מהם להתקרב לאזור. אנחנו אומנם לא מרגישים את זה, כי מבחינתנו לא מדובר ברעש עצום אך עבורם מדובר ברעש וגלים מגנטיים משמעותיים ולכן הם מתרחקים מהמקום.

חשוב לומר, שגם בבתים בהם יש חתולים או כלבים, נהוג להשתמש באמצעים של הדברה אלקטרונית, מתוך הבנה שלא תמיד העכבר או החולדה חוששים מפני החתול או הכלב, בעוד שאותם אמצעים דבר כן יפחידו אותם.

כיצד בוחרים באילו אמצעים להשתמש? השיטה היא מאוד פשוטה, כל מה שצריך לעשות זה, להביא מדביר מקצועי, הוא יבחן את השטח, יבחן את הבעיה (עם זה דרך עדות שמיעה דרכנו או עדות ראייה בשטח) ואז הוא יחליט באילו אמצעים להשתמש. בשלב מאוחר יותר הוא יתקין את האמצעים, וכעבור זמן נוכל לבחון האם העכברים והחולדות אכן נלכדו או נעלמו מהשטח.

אם אתם מעוניינים באבחון של המצב ופתרונות אידיאליים עבורו, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. חברת סופרג'וק מתמחה בפתרונות של הדברת עכברים. אנחנו מתמחים בשורה ארוכה של שיטות הדברה, בין היתר גם של ריסוס נגד עקרבים ונגד מזיקים מסוגים שונים. אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון או דרך האתר, ונשמח לעמוד לרשותכם.
הדברה אלקטרונית חולדות
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:

058-555-88-96צוות "סופר ג'וק"
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896