דוקרנים ליונים

דוקרנים ליונים – הרחקת יונים
המונח "מזיקים" מעלה מטבע הדברים קונוטציות שליליות שונות, ומחשבות על חרקים שונים שמצריכים פתרון – הדברה נגד ג'וקים, למשל. החדשות הרעות הן שהתמונה אינה מסתכמת רק בהם, כאשר גם הופעה של יונים איננה נעימה כלל. מעבר לתחושה שלנו שפלשו למבצר הביתי שלנו, היונים עלולות להעלות את מפלס הפאניקה ואף להעביר מחלות מסוכנות כגון: מחלות נשימה(אורניטוזיס), סלמונלה פרה טיפוס, אבעבועות, תולעים וטפילי מעיים וכמובן כיני יונים וקרציוני יונים. הן מותירות אחריהן לשלשת שמזהמת את המרפסות, הגגות, חבלי הכביסה וכמובן הבגדים עצמם, בונות קינים ומטילות ביצים ומשק הכנפיים גורם לרעש בלתי פוסק. החדשות הטובות הן שברוב המקרים ניתן למגר את התופעה. יש מגוון דרכי התמודדות איתן כמו: התקנת רשת להרחקת יונים כאשר מקום של כבוד צריכים לקבל דוקרנים ליונים.

על תפקידם של הדוקרנים
דוקרנים ליונים אינם שונים במטרה שלהם מאשר פתרונות דוגמת ריסוס נגד ג'וקים, כאשר המטרה שלהם היא להרחיק את היונים משטח הבית. מבחינה מעשית, הדוקרנים נועדו למנוע מהיונים לקנן במקומות שנחשבים ללא הדוקרנים לאידיאליים עבורן – מקומות סגורים, מוצלים ומוגנים דוגמת מסתורי הכביסה, גגות מבנים או אפילו אדן החלון. הדבר מתבצע באמצעות התקנת הדוקרנים האופקיים שמונעים מהיונה לעמוד על המשטח היציב שהיא זקוקה לו. כאשר היא מתקרבת למקום מסוים ורואה שיש בו דוקרנים, היא מבינה שהיא לא תוכל לקנן בו ומבצעת "חישוב מסלול מחדש".

כיום, דגש מרכזי בתחום ההדברה מושם על הרחקת המזיקים מבלי שפוגעים בהם. פתרונות הדברה נגד ג'וקים, למשל, כוללים פעמים רבות הדברה אלקטרונית שמרחיקה את המזיקים באמצעות הפקת רעשים שצורמים להם או אפילו שמאיימים עליהם. דוקרנים ליונים פועלים בערך על פי אותו עיקרון, כאשר דגש משמעותי הוא על שימוש בחומרי גלם שאינם פוגעים ביונים (גם אם, כאמור, הן לרוב לא יתקרבו בכלל למקום בו יש דוקרנים) – כך הדוקרנים נבדלים משיטות אחרות פסולות כמו מלכודות יונים או ריסוס כנגד יונים, שאסור על פי החוק, כמובן.. החומרים מהם עשויים הדוקרנים הם גם חזקים ועמידים בתנאי טמפרטורה שונים ובפני קרינת uv  של השמש כפי שההצבה שלהם מחוץ למבנה מחייבת. פעולת ההתקנה כוללת חיטוי, ניקיון יסודי של המשטח, ריסוס בחומר הדברה כנגד כיני יונים וקרציוני יונים ולבסוף הדבקת הדוקרנים בדבק חזק ועמיד לאורך זמן.

היתרונות של חברת סופר ג'וק
אם החלטתם על התקנה של דוקרנים ליונים, עשיתם צעד משמעותי לעבר ההרחקה שלהם. מה שנותר לכם לעשות הוא לבחור חברה שתספק את הדוקרנים האיכותיים ביותר ושתבצע את ההתקנה שלהם בפועל, בהתאם למאפייני המבנה ולצרכי הלקוחות. כזו היא חברת סופר ג'וק, בעלת ניסיון רב שנים בהרחקת יונים, בביצוע ריסוס נגד ג'וקים ובכל פעולה חיונית אחרת בתחום. החברה מחזיקה בכל ההיתרים והרישיונות הנדרשים, יחד עם מאגר רחב של דוקרנים מהשורה הראשונה.


מוזמנים לקרוא בנוסף:
מדביר מומלץ
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:

058-5558896צוות "סופר ג'וק"
דוקרנים ליונים
דוקרנים ליונים
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896