דוקרנים ליונים

בסיפורים, שירים ואגדות שאנחנו למדנו יונים מסמלות את השלום ולכן נהוג להתקשט בהן בכל מקום, אך בעולם האמיתי, יונים יכולים להפריע ולסכן את הבריאות שלנו, וכן אנחנו דואגים להרחיק אותן, מהגגות ומהמרפסות. זו הסיבה שאנחנו משתמשים באמצעים שונים להרחקתם.

לפני שנציג מספר דוגמאות להרחקת יונים או הרחקת עורבים וחיות בעלות כנף אחרות, חשוב להסביר מדוע נהוג להרחיק אותן ולא להדביר. ובכן, אסור להדביר חיות בעלות כנף, מאחר ויש להן תפקיד בטבע וכן לא מדובר במזיקים למיניהן. לכן הדרך הטובה ביותר למנוע מהן להתקרב אל מבנים פרטיים או אחרים, היא באמצעות כלים שונים להרחקתם, למשל, דוקרנים ליונים או התקנת רשתות ליונים.

מדובר באמצעים שמטרתם לא לפגוע בחיה אלא למנוע ממנה להתקרב למקום או לעמוד בו זמן רב. מה הרעיון? ובכן, כשאין אלמנט מסוים שמרחיק יונים מהמרפסת או הגג, היא עלולה לקונן שם קן וכן היא עלולה להשאיר שם את הצואה שלה. מה שגורם לריחות קשים שיכולים לסכן את בריאותנו (בין היתר הצואה מושכת זבובים ומעופפים אחרים). לכן המטרה שלנו היא להרחיק את היונים מהאזור כך שהוא יישאר נקי. זו הסיבה שנהוג להתקין דוקרנים או רשתות. היונה מצליחה לזהות שבמקום בו היא מתכוונת לנחות יש אלמנט מסוים שמפריע לה, אז היא בוחרת לנחות במקום אחר.

ההחלטה היכן להעמיד את אותם דוקרנים ליונים או רשתות, היא שאלה של נוחות ויעילות. סביר להניח שלא בכל חלון ובכל פתח נצטרך להזמין התקנת רשתות ליונים, שכן לא במקום כזה, היונים יחליטו להקים קן. מצד שני, במקומות כמו מרפסות פתוחות, גגות או חלונות, ישנה סבירות גבוהה שאם לא נתקין אלמנטים מונעים, היונים יחליטו לנקוט צעד מקדים ולהגיע. לפני שאנחנו מחליטים מה וכיצד להתקין, מומלץ להזמין איש מקצוע שיבחן את המקום, יבדוק מה גודלו ומה הדבר הנכון ביותר להתקין בו. כל זה כמובן מבלי לפגוע בעיצוב וביופי של המקום וכן בשביל להעמיד מתקן שאכן ימנע מיונים להתקרב לאזור.

אם גם אתם מתמודדים עם יונים שמקננות אצלכם במרפסת או בגג, זה הזמן ליצור איתנו קשר, צוות סופרג'וק ישמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם לבחור דוקרנים ליונים או רשתות ליונים מתאימות. כמו כן תוכלו למצוא אלמנטים להרחקת עורבים וכן חיות בעלות כנף אחרות. אתם מוזמנים להתקשר ואנחנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר אטרקטיבית. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הרחקת יונים
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:

058-5558896צוות "סופר ג'וק"
דוקרנים ליונים
דוקרנים ליונים
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896