הדברת ברחשים - הדברת יבחושים

ריסוס לברחשים (ריסוס נגד יבחושים) Culicoides impunctatus 

יבחושים או ברחשים בפי העם הינם סוג של חרקים עוקצים או חרקים מטרידים. ברחשים שייכים למשפחת הזבובים שחיים באזורים לחים בחצר או בגינת הבית. חברתנו מתמחה בהעלמת ברחשים מהבית באמצעות ייעוץ, ניטור ו ריסוס נגד ברחשים עם תכשירי הדברה ידידותיים לסביבה.

מה זה ברחשים? 

בבוא האביב והתחממות מזג האוויר פורצים החוצה מינים רבים של מזיקי גינה בין אם מדובר ב יתושים עוקצים, פרעושים, נמלת האש הקטנה או ברחשים (יבחושים). מכת חרקים טורדניים אופיינית מאוד כאשר מזג האויר מתחמם ונהגים רבים בארץ "פוגשים" אותם על חלונות הרכב או על הקסדות (במקרה של רוכבי אופנוע). רבים מתבלבלים וקוראים להרבה סוגי מעופפים בגינה או מעופפים בבית ברחשים. מצאנו גם כי למשל ג'וקים קטנים בבית (תיקן גרמני) נקרא ברחש. גם יתושעש שחי בתוך הניקוזים בבית והוא סוג של עש מעופף נקרא על ידי אחד מלקוחותנו ברחש.
ברחשים (יבחושים) הם למעשה זבובים קטנים. הברחשים אינם מסוכנים

 
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת תיקנים (ריסוס נגד ג'וקים)     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים 054-8004477 צ'יטה הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896