איטום נגד מכרסמים

איטום כניסת חולדות לגג, איתור פתחי כניסת חולדות לגג, דרכי כניסה של חולדות לגג, עכברים בגג, חולדות בגג, איך חולדות נכנסות לגג, מה עושות חולדות בגג

הקדמה:

חולדות ועכברים הם מכרסמים ביתיים, כלומר חיים בסביבתינו כל הזמן, ניזונים משאריות המזון שאנחנו מותירים ומוצאים את דרכם לתוך הבית בדרכים שונות ומגוונות: מבעד לחלון או דלת פתוחים, דרך הצנרת של הניקוז או הביוב, סדקים ופתחים נוספים. הם בונים קינים במקומות סמויים ומסוגלים להתקיים מכמות מזערית של מזון ומים.

דרך חיים וסכנה:
המכרסמים הביתיים, קריא חולדות ועכברים, ידועים כמעבירי מחלות מסוכנות ובנוסף הם מותירים אחריהם גללים ושתן בעל ריח חזק, הם פוגעים באריזות המזון, נוגסים באוכל שנותר במטבח, גורמים נזקים קשים לתשתיות הבית - חוטי חשמל, קווי תקשורת, צנרת מזגנים ופוערים חורים בדפנות הבית על מנת לקנן. כאשר מכרסמים חודרים לבית חלה חובה מיידית לסלקם על מנת לשמור על בריאותכם! 

חולדות ועכברים נמצאים בכל מקום והם מאוד אוהבים "לתפוס טרמפ" עלינו. כשאנחנו מאפשרים להם דרכי גישה, מזון ומים במבנה שאינו אטום נגד מכרסמים, הם מייד "יקפצו על המציאה". בניגוד לרוב החרקים, חולדות ועכברים חיים סביבנו במהלך כל עונות השנה ובתקופות הקרות כשאנחנו מתכרבלים מתחת לשמיכה גם המכרסמים מחפשים מחסה מהקור ומזון אצלנו בבית. ישנם סימנים בולטים להימצאות של מכרסמים (חולדות, עכברים) בבית, לדוגמא: רעשי גירוד מחלל הגג או מהנמכת התקרה, גללים, ריח שתן חריף, רעשי כרסום, מזון שננגס ועוד.

הפתרון שלנו: – ארבעת השלבים
על מנת למגר את תופעת המכרסמים יש צורך לבצע ארבע פעולות הכרחיות:
ניתוח תנאי השטח, תחקור הלקוח, ניטור ובדיקה מעמיקה של נוכחות מכרסמים ביתיים הם השלב הראשון בהתמודדות עם חולדות ועכברים שכולל המלצות לשינוי הרגלים התנהגותיים של דיירי הבית. השלב השני הוא פעולת הדברה ולכידה מאסיבית של המכרסמים במבנה והשלב השלישי הוא צמצום אוכלוסיית המכרסמים על ידי צמצום מקורות מים ומזון, הקטנת מקומות מחסה ופעולות איטום נגד מכרסמים. שלב האיטום נעשה כאשר אנחנו בטוחים מעל לכל ספק כי בתוך המבנה לא נותרו חולדות או עכברים או אז נתחקה אחר פתחי הכניסה ונבצע סגירה על ידי רשתות ייעודיות או באמצעות לוחות מתכת בצורה הרמטית על מנת שלא יהיו מסוגלים המכרסמים למצוא את דרכם בשנית לבית. השלב הרביעי הוא פעולת בקרה וניטור לאחר מס' שבועות.

רק באמצעות הדברה משולבת שכוללת איטום נגד מכרסמים ניתן להגיע לתוצאות אפקטיביות. יישום קפדני של ארבעת התהליכים/השלבים הללו ייתן מענה יעיל ויביא להרחקת המכרסמים  לאורך זמן.

השרות שניתן לך הלקוח הוא האמין והמקצועי ביותר שתוכל לקבל ומורכב מניסיון עשיר בתחום הדברת חולדות,  הדברת עכברים והרחקת מכרסמים. פעולות ההדברה מבוצעות במיומנות תוך שמירת בטחון בני המשפחה וחיות המחמד. 
 
איטום נגד מכרסמים
 
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת עכברים     הדברת חולדות - הדברת עכברים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה - איך תופסים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     הדברת יתושים     ריסוס יתושים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים מקצועי 054-8004477 איתי הלוכד     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    

 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     
 
 
     


סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  ירון גרניט  |  רישיון המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-5558896