להזמנת הדברה חייגו:  058-555-88-96
סופר ג'וק הדברה אחראית
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call

שירותי הדברה

הם מציקים והם מטרידים והם מגיעים יחד עם הקיץ והחום, ובכל שנה רבים מאתנו מחפשים את הפתרונות הטובים ביותר על מנת להיפטר מהם – המזיקים. אין דבר יותר מרגיז מלהגיע בבוקר למטבח, לפתוח את המגירות ולגלות נמלים משוטטים בהן ולאחר מבט חטוף על השיש ושאר המטבח לגלות שהבעיה חמורה הרבה יותר משחשבנו. חרקים ומזיקים לא רק לא נעימים אסתטית אלא גם עלולים לפגוע בבריאותנו ועלולים לגרום לנזקים. הדבר הנכון ביותר יהיה להדביר את המזיקים הללו, ולהיפטר מהם לפחות עד לסוף העונה הנוכחית. שירותי הדברה יש בכל הארץ אך חשוב להכיר את מי שעומד להדביר את הבית שלנו.

עשה ואל תעשה
יש לא מעט חומרים שאנשים עושים בהם שימוש, חומרים שחברים או מכרים ממליצים עליהם שלדבריהם אמורים לפתור את הבעיה. לצערנו רוב החומרים הללו עוזרים לזמן קצר אך אי אפשר לסמוך עליהם לטווח הרחוק. בנוסף, חשוב לוודא שהחומרים הללו עם אישור של משרד הבריאות מכיוון שיש חומרים שמגע עימם או שאיפה שלהם עלולים להיות מסוכנים. אם אתם לא בטוחים שמה שאתם שמים לא מסוכן, אל תיקחו סיכון. מה כן לעשות? הדבר הנכון ביותר יהיה להזמין שירותי הדברה, בין אם מדובר על ריסוס כימי ובין אם מדובר על ריסוס אורגני, ועם שירותים כאלו אתם יכולים להיות רגועים לפחו לכמה חודשים בדרך כלל. 

מה חשוב לוודא?
כשאתם מזמינים שירותי הדברה חשוב שתוודאו כמה דברים. ראשית, אתם צריכים לוודא שהמדביר מורשה לעבוד כזו ושהוא עושה שימוש בחומרים מאושרים, והוא אמור להחזיק באישורים כאלו. חברה רצינית ומקצועית מחזיקה בדרך כלל אתר אינטרנט בו יש את כל המידע עליה כולל אישורים ומענה לכל שאלה. בנוסף, חשוב שתוודאו שיש אחריות על העבודה לפחות לשנה או לעונה החמה, כי אם לא כן יכול להיות שתצטרכו שוב פעם להזמין שירותי הדברה ולשלם פעם נוספת... עוד דבר חשוב הוא לוודא מה אתם צריכים לעשות לפני ומה אחרי, האם זה דורש מכם לפנות את הדירה או לא. כשמדובר על ריסוס אורגני בדרך כלל אין צורך לפנות את הבית אך אתם צריכים לבדוק את זה.

הדברה אורגנית
מן הסתם שמעתם את המושג הזה ועם שיטוט קצר ברשת בתחום ההדברה תיחשפו אליו. רבים מעדיפים היום הדברה אורגנית או במילים אחרות – הדברה באמצעות חומרים טבעיים כאלו שלא פוגעים בסביבה ולא הורגים בעלי חיים אחרים ובמקרים רבים גם לא את אלו שרוצים להיפטר מהם אלא רק מבריחים אותם וגורמים להם לא לשוב לזמן מה. שירותי הדברה אורגניים גם בריאים יותר לאדם ולא מהווים סיכון, וכולנו שמענו לצערנו על מקרים של שימוש בחומרים כימיים שהסתיימו עם פגיעה בריאותית.

עוד כמה דברים חשובים
שירותי הדברה ניתנים לא רק על מנת לפתור את בעיית הנמלים והתיקנים בקיץ אלא גם חולדות ועכברים, דבורים וצרעות ושאר מזיקים. אם אתם מגלים בבית סימני גללים של עכברים, חורים שמהם הם יכולים להיכנס ודברים אחרים אל תחכו, המצב כנראה לא ישתפר עד שיבוא החורף או עד שתפתרו את הבעיה באמצעות מדביר מקצועי. הדברה פותרת ברוב המקרים את הבעיות לתקופה ארוכה והיא נותנת שקט נפשי וכמובן גם שמירה על בריאות יושבי הבית, וכל מה שתם צריכים הוא למצוא את המדביר המתאים לכם זה שמחזיק באישורים הדרושים וזה שעושה את העבודה על הצד הטוב ביותר, וכפי שציינו נותן אחריות על העבודה שלו לכל העונה. לפרטים נוספים צרו קשר עם סופר ג'וק.
 
 
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-555-88-96
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    
ריסוס נגד ג'וקים ♦ ריסוס לבית נגד ג'וקים ♦ ריסוס לעסק נגד ג'וקים ♦ ריסוס נגד מקקים ♦ ריסוס נגד תיקנים ♦ ריסוס לתיקנים ♦ הדברת מקקים בבית ♦ הדברה מקקים מחיר ♦ הדברת תיקנים מחיר ♦ הדברת ג'וקים מחיר ♦ ריסוס נגד ג'וקים מחיר ♦ הדברת תיקן גרמני ♦ מחיר הדברה לתיקנים גרמנים ♦ הדברה לתיקנים מעופפים ♦ הדברה לג'וקים גדולים ♦ הדברה לג'וקים קטנים ♦ ג'וקים במטבח ♦ ג'וקים קטנים במטבח ♦ ג'וקים בכל הבית ♦ מכת ג'וקים ♦ מדביר תיקנים בזול ♦ הדברה זולה לתיקנים ♦ מדביר הכי זול ♦ הדברה לביובים ב 150 ₪ ♦ הדברה לדירה ב 150 ₪ (תיקנים) ♦ הדברה לדירה 150 ₪ (תיקנים) ♦ הדברת דירה נגד תיקנים 150 ₪ ♦ הדברת ביובים לבית פרטי ב 150 ₪‏‏ ♦ הדברת ביובים לבניין ב 150 ₪ ♦ הדברה זולה ב 150 ש"ח ♦ הדברה עם אחריות  ♦ ריסוס ג'וקים בזול ♦  ריסוס ג'וקים הכי זול ♦  ריסוס לג'וקים הכי זול ♦ ריסוס לג'וקים בזול ♦ ריסוס נגד ג'וקים בזול ♦ ריסוס נגד ג'וקים הכי זול ♦ ריסוס לג'וקים 100 ₪ (עד שני ביובים) ♦ הדברת ג'וקים 150 ₪ ♦ הדברת תיקנים 150 ₪ ♦ הדברה לבית ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לבית ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לביוב 150 ₪ ♦ ריסוס דירה ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה עד 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה ב- 100 ₪ (דירת חדר לא כולל מ.ע.מ) ♦ מלכודת עד הבית 150 ₪ (החל מהשעה 18:00 250 ₪, בשבתות וחגים 250 ₪) ♦  הדברה ברגבים ♦ הדברה בקיבוץ רגבים ♦ ריסוס למקקים בזול ♦ ריסוס מקקים מחיר ♦ הדברה ירוקה לג'וקים ♦ הדברה ירוקה לתיקנים מחיר הכי זול ♦ הדברה של ג'וקים ♦ הדברה של תיקנים ♦ איך להיפטר מתיקנים בזול ♦ איך נפטרים מג'וקים ♦ פיתרון מהיר לתיקנים ♦ איך מדבירים לבד ג'וקים ♦ איך מדבירים לבד תיקנים ♦ הדברת ג'וקים עצמאית ♦ הדברה עשה זאת בעצמך ♦ תכשירי הדברה לקהל הרחב. חומרי הדברה ביתיים