להזמנת הדברה חייגו:  072-33-80-286
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call
סופר ג'וק הדברה אחראית

רשת ליונים

יונים נחשבות לסמל השלום? ספרו את זה לאינספור בתים בישראל בהם נוכחות של יונים היא צרה צרורה. מעבר לתחושת חוסר השקט שלנו כשאנחנו מגלים משהו שאינו אמור להיות בבית, במרפסת, על אדן החלון או במסתור הכביסה מתעופף לו (או גרוע יותר – מקים שם קן), יונים עלולות להעביר לא מעט מחלות. לכן, התקנה של רשת ליונים, המסופקת על ידי מדביר מומלץ, צריכה להילקח בחשבון כמה שיותר מוקדם.

על התפקיד של רשת יונים
רשת ליונים היא אמצעי אפקטיבי להרחקת היונים, אותה תוכלו לרכוש דרך מדביר מומלץ שמציע פתרונות שונים בתחום. זוהי רשת אשר ניתן להתקין במקומות שונים בבית ומחוצה לו במטרה לחסום את כניסת היונים. כמובן, כיום הדגש הוא על ייצור רשתות שאינן פוגעות כהוא זה בחווית המגורים בבית, למשל מבחינת האוורור או התאורה. אפשר למצוא רשתות שקופות לחלוטין או כאלו שעמוסות חורים, שאמנם אינן מאפשרות ליונים לעבור דרכן, אך בהחלט מאפשרות לאור ולאוויר לעשות כן. כל החוששים שהרשתות יפגעו במראה המבנה מבחינה אסתטית, לכן, יכולים לדעת כי כיום החשש הזה ממש אינו במקום.

כאשר פונים למדביר במטרה לרכוש רשת יונים ולהתקין אותה, רצוי בהחלט לברר מה עוד נדרש לעשות כדי להבטיח שהמזיקים לא יגיעו לסביבת הבית או המבנה. לצד הרשתות ואמצעי ההרחקה האחרים כנגד יונים (לדוגמא, דוקרנים), יש לחשוב על מזיקים אפשריים שונים ולפעול בצורה יעילה כדי להרחיק אותם. דוגמאות מובהקות לכך הן ריסוס נגד יתושים, שמציפים את בתי ישראל בכמויות בעיקר בחודשי הקיץ, או לחלופין הדברת נמלים.

אז איך מתחילים?
סופר ג'וק הדברה אחראית מבצעת התקנת רשת יונים מקצועית, והיא החברה אליה אתם יכולים לפנות על מנת להתקין רשת ליונים. החברה מספקת את כל הפתרונות בתחום ההדברה – החל מהרחקת יונים, דרך ריסוס נגד יתושים, נמלים, חרקים או מזיקים אחרים ועד להדברה של מכרסמים מסוגים שונים.

סופר ג'וק היא חברה מן המניין בארגון מדבירי מזיקים בישראל ובעלת היתר מספר 2161 מטעם המשרד להגנת הסביבה. החברה מתקינה את הרשתות במבנים ללא דופי, כאשר השירות מתבצע במקצועיות ותמורת מחיר נוח.
 
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:
072-33-80-286

מלאו פרטיכם בטופס משמאל וניצור קשר בהקדם.

צוות "סופר ג'וק"
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 072-33-80-286
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת פשפשים בבית     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     פשפש המיטה     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     פשפש המיטה     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה