להזמנת הדברה חייגו:  072-33-80-286
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call
סופר ג'וק הדברה אחראית

ריסוס פרעושים

זה קורה כמעט לכל מי שיש לו בבית כלב או חתול אך לא רק. הקיץ מגיע ואיתו החום המעיק, חום שלא רק מציק מעצם קיומו אלא גם מביא עימו מזיקים שונים שאוהבים להיות בסביבה חמה. יש את הגו'קים והנמלים המוכרים, יש את הזבובים והיתושים, ולכל אלו נוסף עוד מזיק כשיש בעל חיים בבית – הפרעוש. הפרעושים הם מזיקים זעירים מאוד בגודל של כמה מילימטרים בלבד, מזיקים שיש להם לסתות לנשיכה ולמציצת דם ורגליים ללכת באמצעותם, מזיקים שקשה להיפטר מהם בעיקר בגלל שקשה לעקוב אחריהם ולזהות אותם. עם כל הכבוד לתכשירים השונים שישנם לבעלי חיים למניעת פרעושים, ריסוס פרעושים הוא פעולה נדרשת וכדאי לעשות את זה כמה שיותר מהר.

תכשירים שונים לבעלי חיים
כפי שציינו ריסוס פרעושים נדרש בשביל למגר אותם לכה חודשים עד תום העונה החמה, אך רבים מעדיפים לפחות לנסות תכשירים שונים. יש ג'לים לכלבים ולחתולים למריחה, יש קולרים עם חומרים דוחי פרעושים, ויש מזרקים עם חומרים שיכולים לסייע. הדברת פרעושים באמצעים הללו יכולה להיות יעילה לזמן מה ולעיתים אף יכולה להיות יעילה לזמן ארוך, אך הבעיה היא שאתם לא יודעים אם יש עוד מאלו ואיפה ולכן ריסוס פרעושים מקצועי הוא הפתרון לבעיה הזו, ריסוס על ידי מדביר מקצועי שיפתור לכם את הבעיה ויחסוך לכם את החששות מלהיפגע מהמזיקים הללו.

הבעיה הבריאותית לבני אדם ובעלי חיים
פרעושים הם מטרד אסתטי לא נעים וזו סיבה מספיק טובה בשביל להיפטר מהם אך מעבר לכך הם גם יכולים להוות סיכון בריאותי הן לבני אדם והן לבעלי חיים. פרעושים מטבעם מוצצים דם וככאלו הם עלולים להעביר מחלות באמצעות הדם מבעל חיים אחד לאחר או מבעל חיים לבן אדם, ולכן ריסוס פרעושים חשוב קודם כל בגלל הסיבה הזו. מעבר לכך עקיצה של פרעוש היא עקיצה כואבת מכיוון שהוא נצמד לעור ומוצץ את הדם, ולכן רצוי להיפטר מהם כמה שיותר מהר כבר כשהעונה מתחילה ועוד לפני שהם מתרבים וגורמים לנזקים.

פרעושים בכל מקום
רבים טועים לחשוב שאם אין פרעושים לכלב או לחתול זה אומר שאין פרעושים בבית. הנחה זו אינה נכונה מכיוון שפרעושים מתגוררים לא רק על פרוות אלא יכולים לשרוד בכל מקום, בעיקר כשמדובר על זחלים ולא על פרעושים בוגרים כשבתקופה הזו הם לא זקוקים לדם בשביל לשרוד ולכן הם יכולים להיות בכל מקום. הם יכולים להיות תחת הסדינים, תחת המיטה, בקפלי הווילונות או בין כריות הספה, בדשא או בין סיבי השטיח. אל תחכו לגלות הרבה מהם ואם גילתם אחד כנראה שהוא לא היחיד, ולכן צריך ריסוס פרעושים כמה שיותר מהר ובצורה מקצועית כמובן.

לבחור את המדביר המתאים...
יש לא מעט מדבירים בישראל וניתן לסמוך על רובם אך סופר ג'וק הוא הטוב מכולם. אך כמו בכל מקצוע יש כאלו שאין להם את הניסיון הדרוש וגרוע מכך הם לא מחזיקים באישור של משרד הבריאות הן לעצם העבודה כמדבירים והן לחומרים עימם הם עובדים. חומרי הדברה חייבים להיות מאושרים על ידי משרד הבריאות וחייבים לעמוד בתקנים הדרושים, וצריך לוודא את זה בעיקר לאור מקרים שקרו בעבר בשימוש בחומרים אסורים שגרמו לבעיות בריאותיות חמורות. מעבר לכך אתם צריכים לקבל הוראות מהמדביר מה צריך לעשות לפני ההדברה ומה לעשות לאחריה, איך צריך להתכונן אליה ואיך צריך לנקות בסיומה. מדביר מקצועי יספק לכם פירוט נרחב איך לעשות ומה לעשות וכמובן גם ייתן מענה לשאלותיכם.
 
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 072-33-80-286
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת פשפשים בבית     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     פשפש המיטה     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     פשפש המיטה     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה