להזמנת הדברה חייגו:  058-555-88-96
סופר ג'וק הדברה אחראית
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call

ריסוס נגד נמלים

הדברת נמלים בבית
"סופר ג'וק הדברה אחראית", מעניקה שירות הדברת נמלים בבית לכל סוגי הנמלים כולל הדברת נמלת האש הקטנה (ריסוס נמלת האש הקטנה) בשיטות של חומרי הדברה ידידותיים לסביבה (הדברת נמלים ירוקה). אם אתם מעוניינים בשרות של חברת הדברה מומלצת על מנת לבצע הרחקת נמלים מהבית,  צרו איתנו קשר ונבצע עבורכם ריסוס נגד נמלים בבית  או הדברת נמלים בחצר בצורה יסודית ואחראית ללא חשש לפגיעה בבני המשפחה או בחיות המחמד. ברשותנו רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה מס' 2161 להדברת חרקים, הדברת מכרסמים ולאיוד.

נמלים – מטרד בבית
נמלים הינם סוג של מזיק (או מטרד) שחודר לבית מהחצר או מטרד שמקנן בתוך הבית. נמלים אינן מעבירות מחלות אך עצם נוכחותן מהווה מטרד כאשר נצפות נמלים על השיש במטבח, נמלים על ארונות המטבח, נמלים בתוך ארונות המטבח, נמלים בשקעי החשמל, נמלים במקלחת, נמלים על האוכל שיירות של נמלים בבית מעידות על המקומות ששכחנו לנקות. נמלים מצליחות לחדור לבית דרך סדקים קטנים מאוד או דרך צנרת המים או צנרת החשמל ובונות להן קן באין מפריע.

טיפול מקצועי נגד נמלים
כיצד מבצעים הדברת נמלים בבית? חברתנו תגיע אליכם לבצע ריסוס נגד נמלים ובשלב הראשון נבצע ניטור נמלים בבית/ניטור נמלים בחצר על מנת לקבוע אילו סוגי נמלים קיימים אצלכם. בשלב השני נבצע ריסוס נגד נמלים במקומות קינון של נמלים ולאורך מסלולי הליכה של נמלים. אופן ההדברה שלנו יוצר חגורת הגנה חיצונית ופנימית למניעת כניסה של נמלים לבית.

טיפול בג'ל נגד נמלים
בנגיעות נמוכה של נמלים (כאשר יש מעט נמלים בבית) או כאשר לא ניתן לבצע ריסוס נגד נמלים מטעמי בטיחות נבצע טיפול בג'ל נגד נמלים בצורה נקודתית על ידי חומר הדברה לנמלים בעל רעילות נמוכה. זהו טיפול יעיל נגד נמלים ובשיטה זו אין צורך לצאת מהבית ואין צורך לפנות את המטבח או להזיז חפצים בבית. בשיטה של טיפול בג'ל, הנמלים מגיעות אל הפיתיון הטעים, לוקחות אותו אל הקן ומאכילות את שאר הנמלים כולל את מלכת הנמלים וכך הקן של הנמלים מושמד.

מדביר מומלץ לנמלים
אם נמלים ממררות את חייכם ואתם מעוניינים בטיפול יסודי במפגע של נמלים בבית, צרו קשר עם מדביר נמלים מקצועי ונטפל בבעיה במהירות ובצורה בטוחה, יש לנו את הכלים המקצועיים להתמודד עם כל סוג של נמלים כולל נמלת האש הקטנה.
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:
058-555-88-96צוות "סופר ג'וק"
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-555-88-96
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    
ריסוס נגד ג'וקים ♦ ריסוס לבית נגד ג'וקים ♦ ריסוס לעסק נגד ג'וקים ♦ ריסוס נגד מקקים ♦ ריסוס נגד תיקנים ♦ ריסוס לתיקנים ♦ הדברת מקקים בבית ♦ הדברה מקקים מחיר ♦ הדברת תיקנים מחיר ♦ הדברת ג'וקים מחיר ♦ ריסוס נגד ג'וקים מחיר ♦ הדברת תיקן גרמני ♦ מחיר הדברה לתיקנים גרמנים ♦ הדברה לתיקנים מעופפים ♦ הדברה לג'וקים גדולים ♦ הדברה לג'וקים קטנים ♦ ג'וקים במטבח ♦ ג'וקים קטנים במטבח ♦ ג'וקים בכל הבית ♦ מכת ג'וקים ♦ מדביר תיקנים בזול ♦ הדברה זולה לתיקנים ♦ מדביר הכי זול ♦ הדברה לביובים ב 150 ₪ ♦ הדברה לדירה ב 150 ₪ (תיקנים) ♦ הדברה לדירה 150 ₪ (תיקנים) ♦ הדברת דירה נגד תיקנים 150 ₪ ♦ הדברת ביובים לבית פרטי ב 150 ₪‏‏ ♦ הדברת ביובים לבניין ב 150 ₪ ♦ הדברה זולה ב 150 ש"ח ♦ הדברה עם אחריות  ♦ ריסוס ג'וקים בזול ♦  ריסוס ג'וקים הכי זול ♦  ריסוס לג'וקים הכי זול ♦ ריסוס לג'וקים בזול ♦ ריסוס נגד ג'וקים בזול ♦ ריסוס נגד ג'וקים הכי זול ♦ ריסוס לג'וקים 100 ₪ (עד שני ביובים) ♦ הדברת ג'וקים 150 ₪ ♦ הדברת תיקנים 150 ₪ ♦ הדברה לבית ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לבית ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לביוב 150 ₪ ♦ ריסוס דירה ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה עד 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה ב- 100 ₪ (דירת חדר לא כולל מ.ע.מ) ♦ מלכודת עד הבית 150 ₪ (החל מהשעה 18:00 250 ₪, בשבתות וחגים 250 ₪) ♦  הדברה ברגבים ♦ הדברה בקיבוץ רגבים ♦ ריסוס למקקים בזול ♦ ריסוס מקקים מחיר ♦ הדברה ירוקה לג'וקים ♦ הדברה ירוקה לתיקנים מחיר הכי זול ♦ הדברה של ג'וקים ♦ הדברה של תיקנים ♦ איך להיפטר מתיקנים בזול ♦ איך נפטרים מג'וקים ♦ פיתרון מהיר לתיקנים ♦ איך מדבירים לבד ג'וקים ♦ איך מדבירים לבד תיקנים ♦ הדברת ג'וקים עצמאית ♦ הדברה עשה זאת בעצמך ♦ תכשירי הדברה לקהל הרחב. חומרי הדברה ביתיים