להזמנת הדברה חייגו:  072-33-80-286
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call
סופר ג'וק הדברה אחראית

ריסוס נגד יתושים

.טיפול יעיל ובטוח נגד יתושים
ריסוס נגד יתושים בקיץ הוא כבר לא מותרות אלא הכרח. מאחר ובשנים האחרונות בעיית היתושים הגיעה למימדים כל כך גדולים, לא ניתן יותר ליהנות מישיבה רגועה בחצר הבית. יתרה מזאת, יתושים הם לא רק חרקים עוקצניים שמטרידים ללא הרף, יתושים גם מעבירים מחלות ולכן פיתחנו עבורכם במיוחד שירות ריסוס נגד יתושים שימנע מיתושים להתקרב אליכם במשך הקיץ. 

מטרד יתושים
אם גם אתם סובלים בכל שנה ממכת יתושים אתם לא לבד. יתוש הנמר האסייתי (יתוש בצבע שחור לבן) דוגר בחצר ביתכם ומהווה איום קבוע על ההנאה שבישיבה בחצר הבית. לנו יש את הפתרון היעיל למיגור הבעיה לתקופה ממושכת באמצעות הדברת יתושים ממוקדת כנגד יתושים ויתוש הנמר האסייתי בפרט.

כיצד אנחנו מדבירים יתושים
בעיה של יתושים מתחילה בהצטברות של מים בחצר. מדהים עד כמה כמות קטנה של מים יכולה לייצר כמויות עצומות של יתושים. כמו כן יתוש הנמר האסייתי פעיל בשעות היום ושיא פעילותו בשעות הערביים, אז עקיצתו מורגשת היטב. בלילה, היתושים נחים על הצמחייה. בהסתמך על נתונים אלו פיתחנו טקטיקה יעילה לטיפול ממוקד ביתושים. 

בשלב הראשון נבצע עבורכם פעולות ניטור לגילוי יתושים בחצר, נאתר ונסלק עד כמה שניתן את מקומות הדגירה של היתושים.
בשלב השני נבצע ריסוס נגד יתושים על ידי מדביר יתושים מקצועי ובעל רישיון של הדברת יתושים. ריסוס נגד יתושים יבוצע בכל האזורים בחצר בהן מצויה צמחייה. הטיפול ליתושים נעשה באמצעות מרסס רב עוצמה תוך שימוש בתכשיר הדברה ייחודי שפותח במיוחד עבור יתושים. 
התכשיר הייחודי ליתושים עוטף את הצמחייה וקוטל במגע את היתושים  בשעות הערב, בזמן שהם נחים על הצמחייה. תכשיר ההדברה נגד יתושים יעיל מאוד עד לתקופה של 21 ימים ואף יותר מכך (תלוי במזג אוויר והלחות). להגנה מקסימלית מומלץ לבצע טיפול נגד יתושים פעמיים לפחות במהלך העונה.
השילוב של שתי הפעולות מפחית בצורה משמעותית את כמות זחלי היתושים בחצר הבית  ואת מספר היתושים הבוגרים ואתם זוכים לשעות של הנאה מרובה בחצר ללא עקיצות של יתושים.

סופרג'וק הדברה אחראית נמצאים כאן בשבילכם ומציעים לכם את שירות הדברת יתושים לגינה ולחצר היעיל והבטוח ביותר עבורכם ועבור ילדיכם.
אם גם אתם מעוניינים בשרות של מקצוענים ומומחים ליתושים צרו איתנו קשר ונייעץ לכם באדיבות בכל הקשור לטיפול ביתושים.
 
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:
072-33-80-286

מלאו פרטיכם בטופס משמאל וניצור קשר בהקדם.

צוות "סופר ג'וק"
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 072-33-80-286
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת פשפשים בבית     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     פשפש המיטה     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     פשפש המיטה     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה