להזמנת הדברה חייגו:  072-33-80-286
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call
סופר ג'וק הדברה אחראית

ריסוס נגד ג'וקים

לפני שאתם ממהרים לסגור על גן אירועים או מקום אחר פתוח לצורך אירוע, עליכם לוודא שהמקום נוהג לערוך הדברה טרום אירוע. הדברה זו צריכה להתבצע באופן שגרתי מעת לעת וכן לפני כל אירוע.

המשמעות של הדברה טרום הוא אירוע הוא למנוע מצב קיים בו מזיקים ומעופפים שונים נמצאים במקום ועלולים לגרום לאי נוחות בקרב האורחים, וכן למצב בו הם אותם מזיקים יופיעו במקום בזמן האירוע, ואז לא יהיה ניתן להתמודד עם המצב בו המקום וזה עלול להרוס את האירוע. צריך לזכור, מאחר ומדובר במקום פתוח, יש הרבה יותר סיכוי שאכן מצב זה יתרחש. בוודאי כשמדור בסביבה טבעית אשר בה צמחים, עצים, דשא, עשבים וכדומה. במקרה כזה יש לבצע הדברת ברחשים, ריסוס נגד ג'וקים, הדברה נגד יתושים ועוד.

תהליך הדברה טרום אירוע צריך להתבצע מספר שעות לפני תחילת האירוע, על מנת שחומרי ההדברה יתפוגגו ולא יסכנו את האורחים שמגיעים למקום. ההדברה צריכה להתבצע בכל האזורים הפתוחים, כולל באזור הסעדה, אזור ההרקדה, שירותים, אזור המטבח, וכן באזורים אחרים. מן הסתם ההדברה צריכה להתבצע על ידי אנשי מקצוע, על מנת שלא ייווצר מצב שהתהליך יתבצע באופן לא מקצועי.

יש לציין, הדברה טרום אירוע, אמורה להיות חלק מהחוזה שביניכם לבין בעלי המקום, הם צריכים להזמין אנשי מקצוע שיעשו זאת. סביר להניח שהמקום עובד עם חברה מקצועית אותה הם מזמינים לפני כל אירוע. במידה ואתם עורכים את האירוע בחצר הבית שלכם, בחצר מקום העבודה או הגן, אל תשכחו להזמין מדבירים מקצועיים שיבצעו הדברה טרום אירוע.

מלבד תהליך זה, עליכם גם להשתמש במכשירים ואמצעים שונים אשר יכולים למנוע הופעתם של מזיקים שונים, למשל חומרים נגד יתושים או מלכודות שונות שיכולות ללכוד מכרסמים מסוגים שונים. מן הסתם, אם אתם עורכים את האירוע בבית, מוטב לסגור את החתולים והכלבים במקום מסוים (מרווח ונקי) בשביל שלא יפריעו לאורחים בזמן האירוע. כל אחד מהדברים הנ"ל יכול להשפיע בצורה כזו או אחרת על האירוע שלכם.

לסיום, אם אתם רוצים לדעת עוד על הדברה טרום אירוע אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל מאיתנו את כל הפרטים הנדרשים. אצלנו בחברת סופרג'וק תוכלו ליהנות ממדריך מפורט על הדברה טרום אירוע, כולל הדברת ברחשים וריסוס נגד ג'וקים. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת לכל עניין ועניין. 
ריסוס נגד ג'וקים
אל תקבל החלטה לפני שתתייעץ איתנו, 
אנו מתחייבים אישית לשירות המקצועי והמיומן ביותר!

חייגו אלינו להזמנת הדברה:
072-33-80-286

מלאו פרטיכם בטופס משמאל וניצור קשר בהקדם.

צוות "סופר ג'וק"
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 072-33-80-286
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת פשפשים בבית     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     פשפש המיטה     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     פשפש המיטה     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה