להזמנת הדברה חייגו:  058-555-88-96
סופר ג'וק הדברה אחראית
חבר "ארגון מדבירי מזיקים בישראל" | בעל היתר המשרד להגנת הסביבה | מ.ר. 2161
phone6, phone, contact, telephone, support, call

ריסוס מזיקים

ריסוס מזיקים מקצועי
מצע הגינה והצמחייה המגוונת, מבנה מערכת הביוב וקונסטרוקציית הבית מהווים מצע נוח להתפתחות מזיקים שונים, שמחפשים אחר מקורות מזון ומחסה. מזיקי הגינה ומזיקי הבית יכולים, ללא התערבות של מדביר, להגיע לכמויות בלתי נתפסות. במצב כזה החיים בבית או בגינה יהיו בלתי נסבלים. בנוסף, מזיקים שונים כמו מכרסמים, תיקנים או קרציות עלולים להפיץ מחלות שונות ולפגוע בבריאותינו. מסיבה זו מומלץ לבצע פעולות מניעה תקופתיות של ריסוס מזיקים על מנת לשלוט בכמותם ולהגן על דיירי הבית.
טיפול במזיקים מתחלק לשלושה: ניטור מזיקים (בדיקה לזיהוי מזיקים ולנוכחות מזיקים), הדברה למזיקים וטיפולי מניעה למזיקים.

טיפול במזיקים מקצועי
השיטה המקובלת של ריסוס מזיקים בין אם זה ריסוס תיקנים, ריסוס פשפשים, ריסוס נמלים, ריסוס צרעות או כל סוג של טיפול במזיקים היא באמצעות מרסס של מדבירים המכיל תמיסה נוזלית מהולה במים להדברת מזיקים אותה מרססים במקומות המועדים לפורענות. טיפול במזיקים מתבצע לרוב בפתחי הביוב או הניקוז של הבית, על הפנלים ובמפתחי הבית השונים מבלי להזיז חפצים או רהיטים וניתן לחזור לשגרה כשעה עד שעתיים לאחר סיום ריסוס מזיקים בהתאם לסוג המפגע. ריסוס מזיקים מקצועי נותן פתרון לכל סוג של מזיק עם מגוון רחב של חומרי הדברה מקצועיים ואיכותיים.
חומרי ההדברה הנמצאים בשימוש בחברתנו לשימוש בזמן טיפול במזיקים הם בעלי רעילות נמוכה ונמצאו כידידותיים לסביבה. חומרי ההדברה הללו של ריסוס מזיקים מיועדים ומותאמים לשימוש בבית ובטוחים לריסוס בסביבת ילדים או חיות מחמד.

רישיון של טיפול במזיקים 
אם יש לכם בבית או בחצר בעיה של מזיקים ואתם מזמינים מדביר על מנת לבצע ריסוס מזיקים חשוב לבדוק האם למדביר ישנה הסמכה לביצוע אותה הדברה. אם מדובר בטיפול נגד מכרסמים, יש לוודא שיש בידי המדביר רישיון הדברה בתוקף עם היתר של הדברת מכרסמים ואם מדובר בבעיה של חרקים אחרים כמו קרציות, תיקן גרמני, תיקן אמריקאי או כל סוג אחר של חרק או פרוק רגליים יש לוודא שביד המדביר יש רישיון בתוקף עם היתר של הדברת חרקים.

סופר ג'וק הדברה אחראית
סופר ג'וק הדברה אחראית מעניקה שירותי הדברת מזיקים באזור השרון, עמק חפר, חדרה והסביבה, מעניקה שירותי טיפול במזיקים ושירותי ריסוס מזיקים לכל סוגי החרקים (ריסוס תיקנים, ריסוס פשפשים, ריסוס קרציות, ריסוס פרעושים, ריסוס נגד נמלים) ובנוסף מעניקה שירותי הדברת מכרסמים (הדברה חולדות, הדברת עכברים). יש לנו היתר מטעם המשרד להגנת הסביבה רישיון מס' 2161 לאיוד, הדברת חרקים, הדברת מכרסמים. 
 
 

סופר ג'וק - הדברה אחראית  |  חבר ב "ארגון מדבירי מזיקים בישראל"  |  בעל היתר המשרד להגנת הסביבה - מ.ר. 2161  |  הזמנת הדברה: 058-555-88-96
 
הדברת מזיקים בבית     ריסוס נגד ג'וקים     הדברת יתושים     הדברת עכברים     הדברת חולדות     הדברת תיקנים (ג'וקים)     ריסוס יתושים     הדברת צרעות     הדברה נגד ג'וקים     הדברת נמלים     איך לוכדים חולדה     הדברה אלקטרונית חולדות     הרחקת יונים     דוקרנים ליונים     סילוק יונים     הדברת יתוש הטיגריס האסייתי     הדברת נמלים אקולוגית     הדברת פרעושים     הדברה אורגנית     ריסוס נגד יתושים     הדברת יתוש הנמר האסייתי     הדברה אלקטרונית עכברים     ריסוס נגד חרקים - Professional pest control     לוכד נחשים     מדביר מומלץ     ריסוס נגד נמלים     ריסוס     ריסוס לבית     מרחיק יונים     הדברה אקולוגית     הדברת תיקנים     הדברת עכברים     הדברת מזיקים     ריסוס פרעושים     הדברת חרקים     הדברה ירוקה     שירותי הדברה    
ריסוס נגד ג'וקים ♦ ריסוס לבית נגד ג'וקים ♦ ריסוס לעסק נגד ג'וקים ♦ ריסוס נגד מקקים ♦ ריסוס נגד תיקנים ♦ ריסוס לתיקנים ♦ הדברת מקקים בבית ♦ הדברה מקקים מחיר ♦ הדברת תיקנים מחיר ♦ הדברת ג'וקים מחיר ♦ ריסוס נגד ג'וקים מחיר ♦ הדברת תיקן גרמני ♦ מחיר הדברה לתיקנים גרמנים ♦ הדברה לתיקנים מעופפים ♦ הדברה לג'וקים גדולים ♦ הדברה לג'וקים קטנים ♦ ג'וקים במטבח ♦ ג'וקים קטנים במטבח ♦ ג'וקים בכל הבית ♦ מכת ג'וקים ♦ מדביר תיקנים בזול ♦ הדברה זולה לתיקנים ♦ מדביר הכי זול ♦ הדברה לביובים ב 150 ₪ ♦ הדברה לדירה ב 150 ₪ (תיקנים) ♦ הדברה לדירה 150 ₪ (תיקנים) ♦ הדברת דירה נגד תיקנים 150 ₪ ♦ הדברת ביובים לבית פרטי ב 150 ₪‏‏ ♦ הדברת ביובים לבניין ב 150 ₪ ♦ הדברה זולה ב 150 ש"ח ♦ הדברה עם אחריות  ♦ ריסוס ג'וקים בזול ♦  ריסוס ג'וקים הכי זול ♦  ריסוס לג'וקים הכי זול ♦ ריסוס לג'וקים בזול ♦ ריסוס נגד ג'וקים בזול ♦ ריסוס נגד ג'וקים הכי זול ♦ ריסוס לג'וקים 100 ₪ (עד שני ביובים) ♦ הדברת ג'וקים 150 ₪ ♦ הדברת תיקנים 150 ₪ ♦ הדברה לבית ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לבית ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לביוב 150 ₪ ♦ ריסוס דירה ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה עד 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה ב- 150 ₪ ♦ ריסוס לדירה ב- 100 ₪ (דירת חדר לא כולל מ.ע.מ) ♦ מלכודת עד הבית 150 ₪ (החל מהשעה 18:00 250 ₪, בשבתות וחגים 250 ₪) ♦  הדברה ברגבים ♦ הדברה בקיבוץ רגבים ♦ ריסוס למקקים בזול ♦ ריסוס מקקים מחיר ♦ הדברה ירוקה לג'וקים ♦ הדברה ירוקה לתיקנים מחיר הכי זול ♦ הדברה של ג'וקים ♦ הדברה של תיקנים ♦ איך להיפטר מתיקנים בזול ♦ איך נפטרים מג'וקים ♦ פיתרון מהיר לתיקנים ♦ איך מדבירים לבד ג'וקים ♦ איך מדבירים לבד תיקנים ♦ הדברת ג'וקים עצמאית ♦ הדברה עשה זאת בעצמך ♦ תכשירי הדברה לקהל הרחב. חומרי הדברה ביתיים